Kick box mu tekvando mu?

Ben stres atmalik bir spor istiyorum arkadaşım kick boxa fazla sert tekvandoya daha estetik diyo bide tekvandoda bacaklar daha çok çalışıyor sonuçta ama baştan beri de kick box düşünüyodum sizce hangisi bilgisi olanlar?

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• amacın stress atmaksa taekwondo daha iyidir bol tekme esneklik vb her açıdan ve şüphesiz bir kadının bedenine daha güzel bir form verir kicks boks tukaka demiyorum ama güce dayalıdır taekwondo ise stile sen seçeceksin tabi birde son olarak kickboks daha etkilidir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• kick box ;)

0|0
    0|0
  • Taekwondo herkesin yapabileceği bir spor değil. Çok daha estetik ve Taekwondo yaparsan ileride çok rahat Kickboks'ta yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kick box yerine muay thai yap. Saldırı sporudur geleni geçeni döversin. Kick box tan farkı diz dirsek felan da kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • wing chun a yazıl biraz pahalıdır ama herşey serbest ve öyle güçlü ki turnuvaları düzenlenmiyor :)

0|0
    0|0
    • Sert olmasın istiyorum zaten

• Bacak konusuna girmek istemiyorum değil tersine tekvandoda elleri kick boxtaki kadar kullanmicam bacakları kullanacağım için tekvando daha mantıklı gekiyi ama emin olamıyorum.

• Estetik olarak düşün kimse kaslı mı kaslı bacakları olan kız bacağı sevmez ;) hem önceden beri kick box düşündüğün için wing chun ona daha yakın daha severek yaparsın ve cok yönklü oldugu için illa krose aparkat high middle low kick diye daralmazsın

• kick box yap tekme yumruk havada uçsun
    taekwon do ile yumruklarına sınır koyma

0|0
    0|0
  • tabiki Muay Thai <3

0|0
    0|0
  • daha vurmasız bir spor mu yapsan ki?

0|0
    0|0
  • Beyler bayanlar sizce tekvando ve kick box yapılır mı 2 spor aynanda bence gayet iyi bir uyum olur diye düşünüyorum yanlış düşünüyorsam aydınlatın lütfen :)

0|0
    0|0
  • ikiside dğeil muay thai <3

0|0
    0|0
  • Kick box tabiki

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0
  • Barıştan yana ol, kendini felsefeye ver :)

0|0
    0|0
  • en iyisi fitnes

0|0
    0|0
  • Kick box ayrı birşey ya :D

0|0
    0|0
  • elbette kik box ;)

0|0
    0|0
  • kerata yap sen boşver bunları