Gerçekten dobra mısınız karşınızdakine karşı?

arkadaşınız sizi biriyle tanıştırıyor ve hoşlanmıyorsunuz direk söyler misiniz biraz zaman geçince bırakır mısınız? Ne kadar dobrasınız hoşlanmadım diyebilen var mı?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Söylerim.Yoksa sonra daha çok üzülür.Hemen söylemek en doğrusu.Kalp kırmadan ama kibarca söylemek lazım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• karşımdaki kişinin duruşuna bağlı..eğer çok kendine güvenen biriyse direk hoşlenmedığımı söyliyebilirim..ama karşımdaki kişinin bunu söyledikten sonra kırılacağını düşünüyorsam...kendimden soğutmeyı denerdim sanırım...

1|0
    0|0
  • Dobralığın da bir adabı var. Durduk yere senden hiç hoşlanmadım, ne biçim adamsın lan sen denir mi ? Arkadaşlık etmem olur biter. Bir de tanışır tanışmaz öyle bir şey demek dobralık değil patavatsızlık, saygısızlıktır.

1|0
    0|0
    • söylemek istedigim nasıl buldun sorusuna cevap verir misiniz begenmedim olmadı anlaşacagımızı düşünmüyorum vs diye

• Arkadaşıma söylerim de tanışır tanışmaz tanıştığım kişiye söylemem. Zaten arkadaşlarımdan da söylediğim oldu. Elektriğim tutmadı diye söylerim.

• hayır tabi ki söylemem ama bir daha görüşmek istemediğimi söylerim uygun bir zamanda o dediğin de dobralık değil saygısızlık bence arkadaşına karşı

1|0
    0|0
  • mimik ve davranışlarıma yansır mesafe atarım sğuk olurum,oda eşek değilse anlar...

1|0
    0|0
  • Direk söylerim içimde durması rahatsız eder beni. Kafamdan geçenleri bilsinler.

1|0
    0|0
  • Söylerim.

Boşuna onu da üzmem. Hem zaman kaybı.

1|0
    0|0
  • vall dedim derimde ayıp yok

1|0
    0|0
  • sence ben?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tatlı bir dille kırmadan söylemeye çalışırım..

1|0
    0|0
  • ben dobrayım söyleyiveririm.ama karsımdakınden de aynısını isterim.herkesin cesareti oldugunu sanmıyorum.yok kırılcakmıs yok dökülcekmiş.e kandır o zaman bakalım vicdanın rahat etcek mi

0|0
    0|0
  • Dobra olamam maalesef

1|0
    0|0
  • hemde çok

0|1
    0|0
  • hoşlanıyorsam kesinlikle söylerim ama hoşlanmıyorsam yine söylerim

0|0
    0|0
  • evet dobrayım en güzelide bu zaten