Kapat

NBA yeni sezon favoriniz hangi takım?

Evet arkadaşlar nbade yeni ezon başladı favori takımınız hangisi? Ben hep okc ye güvenirim ama sakatlıklar sıkıntılı. Caveliers pek içi açıcı gözükmüyor lebrona rağmen. Gözüm Minnesotayı tuttu. Şampiyonluk tahminlerinizi alalım.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• okc revire döndü durant yok westbrook yok,, Cleveland belki bişeyler yapar kevin love irving falan ama le bron da ilk maçında hiç değildi ilk maçın günahı olmaz diyerek affettim onu :)) clippers ta benim takımım ama sadece griffin ve paul le olmuyo... Houston da çok iyi bak harden--howard gibi çok etkili iki ismi var.. daha sezonun çok başı ya 1 ay sonra falan tahminimi yazayım moruk olur mu :D

0|0
    0|0
    • katılıyorum ben minnesotadan supriz bekliyorum 2 tane 1 numaraları var gençler ama geleceğe büyük yatırım

• evet iyi bir yatırım oldu dediğin gibi.. yukarıda bahsetmeyi unuttuğum golden state ve stephen curry de özürlerimi iletiyorum :)) curry nasıl bir oyuncu ama ya.. ben çok beğeniyorum şahsen

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• NBA de en sevdiğim oyuncu derrick rose. Maçlar d smartta izleyemiyorum ama şampiyonluk adına tahminler yapmak için çok erken değil mi

0|0
    0|0
  • Lakers demek isterdim ama ümit yok

0|0
    0|0
  • Bulls ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• New York Knicks in senesi olacak

0|0
    0|0
  • portland bu sene ki gizli favorim. oturmuş ve birbirini cok iyi tanıyan oyunculardan oluşuyorlar, ayrica terry stotts gibi underrated bir koçları var. gerçi bir lakers taraftarı olarak kobe yi 6. yüzükle uğurlamak isteriz ama.. yukaridakinin de yapamayacagi seyler var

0|0
    0|0
  • Spurs şampiyon olur dicem ama yapmazlar bu sene neyse okc kadar kötü bir takım yok şu an gözümde.

0|0
    0|0
  • kesinlikle cleveland euroleague şampiyonu koçuyla mvp gardıyla her pozisyonu oynayabilen lebronu ile bir de kevin love tek rakip SAS ama lebronu oldum olası sevmem ama gerçekten almanyanın bayerni neyse amerikanın clevelandı o olacak bence bu sezon bakalım sakatlıksız herkese hayırlı bir sezon dileğiyle :)

0|0
    0|0
  • boston celtics

0|0
    0|0
  • Karl Malone ve John Stockton'lı kadrosuyla Utah Jazz Dennis Rodman ve Scottie Pippen'li Chicago'yu bu sene yine zorlar ancak kupayı Jordan'ın ellerinde göreceğimiz kesin yine :)

0|0
    0|0
  • Caveliers herşeye rağmen Lebron

0|0
    0|0
  • Spurs geçen sezon gibi bu sene de şampiyon olur tony parker adamım :D

0|0
    0|0
  • heat , lakers bunlar her zaman favorim olmuştur wade de en favori oyuncum nba deki

0|0
    0|0
  • Transferleri falan takip etmedim ama miami heat ve chicago bulls favori iki takımım

0|0
    0|0
  • Miami heats götürür bu sezon, çok iyiler.

0|0
    0|0
  • Toronto rapters

0|0
    0|0
  • Takımların bu yılki kadrolarını takip edemediğimden bişey diyemiyecem.

0|0
    0|0
  • Minnesota

0|0
    0|0
Yükleniyor...