Haydi beyler Galatasaray'n durumu ne olcak?

ligte kaçıncı sırada
şampiyon olma şansımız
yeni başkanımız iyi mi

Güncellemeler:
Ya arkadas ya futboldan bir erkek kadar anlamadığım kadar ligteki durumumuzu sordum temeninizi kötü fikirlerini kendinize saklayın !!!
diğer takımlara hele ne oluyosa size kemik atan oldumu?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ligde birinci sıradayız. bu galibiyet takımı ateşler umarım!!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu sene zar zor gidiyoruz inş hayırlısı olur bizim için ama ben pek parlak görmesemde yine şampiyon GS FB ikilisinden birş olacak gibi geliyo bu ölü halimizle! Ama hoca gitmesi lazım biz kendi sahamızda son dakika golüyle kazanıyoruz böle olmamalı gelicek hafta yine dortmunddan fark yeriz gibi geliyo üstüne ligdede yenilebiliriz durum pek parlak değil.

0|0
    0|0
    • Bu sene şampiyon biziz hacı fazla kasmayın :) Çok iddialı oldu bu :)

• Böyle son dakika golleriyle, ofsayttan gol atarak nereye kadar. Gerçekçi olmak lazım. Demba Ba 15 gol atar Beşiktaş'ta şampiyonluk turu atar. Buda iddialı oldu bak :)

• Geçen sene de aynıydık sezon başı, oturduk sonra götümüzün üstüne :) Yok ama bu sene bende de ayrı bir inanç ve hırs var. Erciyes maçında 10 kişi iken 1. golü attığımızda 5 kişi birden kaleden topu almak için koştu hemen. Futbolcularda ki bu hırs beni de inandırıyor ister istemez.

• Gs en fazla üçüncü olur

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama bu sene top oynamıyoruz bu çok açık bir şey. Takımda ruh yok, aldıkları paraları hak etmiyorlar. Ondan sonra biz televizyon başında sinirden kendimizi yerken adamlar arabanın içinde para desteleriyle poz veriyorlar. Yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe varken diğerleri şampiyon olamaz pazar günkü derbide ise Bjkde emenikeyi tutucak oyuncu yok Fenerbahçe ilk devreyi 10 puan önde kapatır yine.

2|1
    0|1
    • derbide galatasaraydan yediğiniz goller yetmedi mi

• tamam bende sana tarihteki ilk olan vakayı anlatıyım hem seyircisiz oynan maçta fener taraftarının dışarıdan sahaya attığı ateşli cisimlerden dolayı maçın seyrini etkilediği için yüklü para cezası almıştı

• bu olayı hiç unutmam ama çok zevkliydi ya :) takıma olan sevgilerinden dolayı yaptılar :)

• Şampiyon olucaz olacak olan bu.
    En kötü halimizde bile puan farkını açamayanlar bide utanmadan şampiyonluk hayali kuruyolar yazık.

0|1
    0|4
  • Galatasaray'ın durumu hiç iyi değil. Hem takımın durumu kötü hem de yönetiliş bakımından kötü. Toparlar belki belli olmaz bu işler.

0|1
    0|0
  • ruh yok bizde ruh. Ben skora bakmıyorum. Yenil ama güzel oyna ruhunla oyna yeter bize başka bir şey istemiyoruz.

0|0
    0|0
  • emek hırsızı Burak Yılmaz her maçta olduğu gibi ofsaytan gol atıp beleş puanları alacaksınız.

0|2
    0|1
  • şu an lidersiniz bende ona hayret ediyorum :O dalga geçtiğimiz takım maç fazlasıyla olsada lider...

0|0
    0|0
  • Sen ŞAMPİYON OLACAKSIN! Diye bağırıyoruz ancak takım aynı ruhu göstermiyor. Umarım Prandelli akıllanır. Ş. ligi uefa gitti gibi. En öenmlisi gelecek. GALATASARAY gibi oynayacak oyuncu istiyoruz. Metin Oktay, Ali Samiyen, Bülent Korkmaz gibi adamlar.

0|0
    0|0
  • Inş kaybeder

0|0
    0|0
  • yendik ya zor da olsa :D

0|0
    1|0
  • 4. yıldızı rüyasında görecek

0|0
    0|0
  • Tipik fener sorusunun Galatasaray için söylenecek hale gelmiş olması ne acı değil mi :)))

0|0
    0|0
  • gsli olmadıgım için bişy diyemiyom
    ama 2 puanla onumuzdesiniz
    ben bjk liyim

0|0
    0|0
  • gsde iş yok bu yıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• birinci ve ikinci sırayı Besiktaş ve Fenerbahçe alacak eee galatasarayda 3. olsun bir zahmet o kadar destek alıyorlar

0|0
    0|0
  • Beyler demissin kizlar yorum yapamiyo mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...