Erkek mi aldatır kadın mı? Asıl suçlu kimdir?

Arkadaşlar bir aldatma olayında suçlu kadın mıdır yoksa erkek mi? Yani sizce yanlış olduğunu bile bile aldatan erkekmi suçludur yoksa sevgilisi olduğunu bile bile o ile sevgili olan kadın mı suçludur?

Erkeklerin bahanesi, erkeğiz genimizde var yaparız.

Kadının bahanesi, sevgilim benimle ilgilenmiyor, o çocuk beni hakediyor, ben ondan daha güzelim şeklinde olabiliyor.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkek aldatır; kadın suçludur elinde tutmasını bilememiştir, erkekde bunu fırsat bilip gidip aldattığı için suçludur.

Kadın aldatır; erkek suçludur ilgilenmeyi bilememiştir, kadında aldattiği için suçuldur.

Yani her iki tarafta her şekilde suçludur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkek yada kadın kim aldatırsa aldatsın ve sebep her ne olursa olsun aldatan taraf suçludur.Aldatmak insana yakışan bir erdem değil. Hiçbirşeyi de çözmez.Aldatmak karaktersizlik ve haysiyetsizliktir.kimse kimseyi aldatmasın.Allah düşmanıma dahi yaşatmasın çok kötü bir şey.Hem erkek için hem kadın için eğer çok seviyorsa büyük bir yıkım oluyor.

0|0
    0|0
  • heriki tarafta aldatır erkek aldatmaz kadın aldatmaz dıyemeyız her iki cinste de her çeşiti var açıkcası

0|0
    0|0
  • erkek de aldatmaz,kadın da..kişiliksiz olan aldatır dostum.

0|0
    0|0
  • eşittir

0|0
    0|0
  • aldatmanın yani ahlaksızlığın cinsiyeti yoktur. her iki cinste de var bu ahlaksızlardan

0|0
    0|0
  • Aldatmak cinsiyet değil kişilik meselesidir. Herhangi biri aldatabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yani hocam şimdi erkekte aldatır kadında yani ikiside ortaklaşa birbirlerini boynuzlarlar o yüzden bu işlere fazla bulaşmamak gerek diye düşünüyorum ben...

0|0
    0|0
  • Kuzenimin söylediği bir söz aklıma geldi

"kadın isterse anahtar deliğinden bile verir, ruhun duymaz"

bizler aldatsak hemen anlaşılır. Nasıl bu kadar profesyonel oluyorlar anlayamadım.

0|0
    0|0
  • aldatmanın cinsiyeti yoktur, aldatanın kişiliksizliği vardır.

0|0
    0|0
  • yüreğinn bir mertii olurr birde namertii . namert olan yürekler her zaman aldatırr.

0|0
    0|0
  • o profil resmindeki bardağını değiştirmedikçe aldırlar seni alemdar polat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...