Çok güzelim.........ama makyajlıysam :D

...evlenirsem eşim gece korkup kaçar mı acabaaa...O-O

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• kaçmaz bencede biz erkekler yerinde ilgi ve sevgiyi severiz ona sevgi saygıyla yaklaş ve ilgini eksik etme herşey güzel olur...

0|0
    0|0
    • sevgi saygı faso fiso tamaaam amma işte bi eksiğimz de güven

• güzellik ilk azamnalr önemli ama sonarası tam bir uyum ilk izlenimi kurtardımı gerisi kolay

Erkekler Ne Diyor 17

• kesin kaçar kızım sen kalıcı makyaj yap :D seni seven öyle de sever merak etme herşey guzellik değildir kalbin temiz olsun karakterin guzel olsun yeter bize :)

0|0
    0|0
    • dimii :)

• çok üzüldüm ya :( ama hayırlısı buymuş demek ki

• aynen hayırlısı buymuş. şimdi canım yanmıyor artık ya üzülme boşuna geçti gitti tecrübe kazandım işte.

• makyaj önemli tatlım yeterki uygun yap ten rengine uygun fondaten kıyafetine uygun ruj ve oje

şöle koyu abartılı bi göz makyajı off on numara her erkek sevmez ama ben hastasıyım ne korkcam gece :D sağlam makyaj yap boşver :D

0|0
    0|0
  • gündüz güzelsen gece sorun değil.bizim millet soğan ekmek yer ağzına kürdan koyar.

0|0
    0|0
  • Hiçbir erkek boya küpüne sokup çıkarılmış , yıkandığında kalasa benzeyen bir kadınla evli olmak elbette istemez.

ama makyajsızda olmaz..

Abartmadan ;)

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmazsan kendini çirkin hissediyorsun değil mi ? Alıştık sahte yüzlere. Bu ne biçim dünya be ! Bir an için saçmaladığımı hissettim. :O

0|0
    0|0
  • arada sırada makyajsız çık karşısına.. alıştırma onu makyaja yoksa dediğin gibi kaçmasa da geceleri erkenden yatabilir ^.^

0|0
    0|0
  • link kıhkıhkıh :)

1|0
    0|0
  • valla eşini bilmemde ben karımı makyajlı görsem geceleyin bulunduğum şehri terkederim :(( ne o öyle mumyalanmış gibi gecenin bir yarısı karşıma çıkacak horlamayan hortlak gibi ıyyy ://

0|0
    0|0
  • Doğal olanı severiz sürekli makyaj yapma zaten yapmana da gerek yok kalbin temiz olsun iyi huylu ol daha iyi

0|0
    0|0
  • Bu beyni açıp bakabilse keşke o eş

0|1
    0|0
  • sürekli makyaj yaparsan bir gün eşini kaçırabilirsin..

0|0
    0|0
  • çok güzelsin ama yüzün görünmeyince.

0|0
    1|0
  • kaçarım.

0|0
    0|0
  • Yatmadan önce kafana poşet geçir

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce mutlaka makyajsız halini görsün

0|0
    0|0
  • Bence makyaja abanma bize doğal güzellik daha çekici ve seksi gelir.

0|0
    0|0
  • Niye Sen öcümüSün gardaŞ (:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bende aynı şeyi düşünüyordum eskiden. Hiç makyajsiz görmemişti beni . Önce ben makyaj güzeliyim diye empoze ettim sonra yavaş yavaş karşısına makyajsiz çıktım. Şimdi yaz dolayısıyla hiç makyaj yapmıyorum zaten :) alıştı o da bu halime hatta makyajsiz daha iyi tepki alıyorum sevgilimden

1|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden iyi ki erkek değilim diyorum :))))) Kaçacaksa hiç evlenmesin

1|0
    0|0
  • Oda göbeğini içine cekiyordur muhtemel :D

3|0
    0|2
  • Ben olsam kaçardım link

0|0
    0|0
  • Kalıcı makyaj var artık ;))

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşına şimdiden makyajsız halini alıştırırsan ileride sorun olmaz bu durum :=) Ben her zaman kişinin sevgilisine zaman zaman doğal bir halde görünmesinden yanayım

0|0
    0|0
    • Ya bi seyler ters giderse?

• Evet bu tatmin etti. Teşekkür ederim öyle yapicam :)

• Rica ederim :=)

• eşin olacak adama evlenmeden kndini makyajsız göster begenirse evlenirsiniz:D

0|0
    0|0
  • korkup kacmamasi icin makyajinda dikkat et.. bence erkekler dogal kizlari daha cok severler..

0|0
    0|1
    • kesinlikle...

• yani palyaço gibi dolaşmaya ne gerek var :)

• zeminin zaten güzel ki makyaj yakışıyo sana yani makyajsız da güzelsindir bence

0|0
    0|0
  • Maske takin geceleri :D

0|0
    0|0
  • kaçmaz ama soğur. : )

0|0
    0|0
  • Kaçmaz ama yinede bakımını eksik etme :)

0|0
    0|0
  • Gece de makyaj yap ;);););)

0|0
    2|0
  • bende de aynı şey var :D kaçmaz herhalde :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...