Siz olsaydınız ne yapardınız beyler?

konusmasından üslubundan davranışlarından ilgisinden çok hoşlandığınız bi kız var.. hatta öyle bşeyki aşık olmaya ramak kalmış.. fakat bi sorun var.. siz istanbuldasınız o ise izmirde.. naparsınız?

Güncellemeler:
erkeklerden ses yok.. e kızlarında yorumlarını alalım bari :)

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçekten sevgiyi yakalamışsan..buna eminsen..Ruh ikiizimi buldum diyebiliyorsan...bence mesafeler anlamsız kalır bunlardan sonra...Aşkı bulduysan eğer hiç kaybetme derim ben sanaa...Aranıza ne kadar mesafe girerse girsin inadına yaşayın aşkınızı ;)

2|0
    0|0
  • aşk kapıyı çalıyor yapacak birşey yok mesela erkek arkadaşımla bende şu an aynı durumdayız erkek arkadaşım istanbulda ben izmirdeyim görüşmek için sık sık gelıp gıdersınız ama dip not ben istanbulda öğrenciyim ...

1|0
    0|0
  • erkek olsaydım ve maddi durumumda yerindeyse sürdürmeye çalışırdım. gerçek aşkı bulmak kolay değil.

2|0
    0|0
  • Mesafeler engel değil aşka..

2|0
    0|0
  • Uzaklık sevgiye engel değildir:) sevgi herşeyin üstesinden gelir...

2|0
    0|0
  • yakın çevre iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öyle ilişkiler zordur kardeşim öncelikle bu ilişkinin olması için sana bi kaç tane madde sayacagım egerkı bunlar tamamsa ılıskıde bır sorun yoktur..

1.Kızın senın hakkındakı dusuncelerı neler?

2.Haftada 1-2 gün görüşebilecekmisiniz?

3.Bu yaptığın şeylere değecek birimi?

0|0
    0|0
    • şu an ikimizde de ileri derecee hoşlantı var... istanbuldaym bn o izmirde ayda bikere görüşssek ne ala... değecek biri olmasa buralara kadr gelmezdi olay

• volkana soyle evinden aldirsin...

1|1
    0|0
  • hayatın neler getireceğini bilemezsin hemen pes etme

0|0
    0|0
    • etmeye niyetm yok zaten... yeterki o etmesin

• edersede senin vicdanın rahat olur benzeri başıma geldi kız vaz geçti ben sonra sında onun şehrine yerleştim geri döndü ama geç kalmıştı bu olasılığı bilecek kadar akıllıysa o da vazgeçmez

• eyvallah kardeşim

• izmir candır.. koşar adım izmire marşş (:)

2|0
    0|0
  • Gözden ırak olan gönüldende ırak olur . sen bir an önce yakınlaşmaya bak.

0|0
    2|0
  • genede sonuna kadar gierdim ;)

0|0
    0|0
    • nede olsa çarşıcısın kardeş kulüpsün eywallah birader de naparsn ilk olarak :)

• eyvallah kardeş :) kızın sana ilgisinden belliki oda sana karşı hisleri var yani hoşlanıyor bence açıl mesafeler aşkın önünde durmamalı sen yeterki yürekli ol herşeyi hallediceğine inanıyorum senin :)

• hemen bu sevdadan vazgeçerim, istanbulda hayatımın hatununu aramaya başlarım...

0|0
    2|0
  • Sakın bulaşma dostum çok buyuk sorunlar oluyor

0|0
    2|0
  • Ne demişler izmirin bir havasına bir de kızına güven olmaz.

0|0
    2|0
Yükleniyor...