Galatasarayın ofsayttan gol atma ayrıcalıklğımı var?

Atılan gol ofsayt ama hakem kasımpaşanın hakkını yiyor ayıptır?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylılar haksız aldığı 3 puanı neden başka takımlara yapılan hataları söyleyerek örtme gibi çocukça bir davranışa yöneliyorlar. Gol ofsayttı evet demek çok mu zor anlamıyorum.

0|3
    1|1
    • Ofsayt bence özetten tekrar bakmadım pozisyona ama ilk gördüğüm ofsayttı zaten Burakın savunma arkasına yaptığı koşuların %90 nı ofsayt

• Takımdan soğuttular adamı artık bugün Sneijder in yedek kalması sözün bittiği yer hani bir Fenerli adamı getirsen şu takıma zarar ver desen emin ol bundan daha iyisini yapamaz. Zaten bu sene bir tek Sneijder var diye seyrediyordum

• Selçuk bizde artık kredisini tüketti Burak geldikten sonra o da bozuldu. Onlar bu formayı haketmiiyorlar heleki Selçuk kaptan olmayı hiç haketmiyor Sneijder olmalı kaptab

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerbahçenin ayrıcalıklarının yanında bu ne ki? devede pire

0|1
    1|3
    • Fenerbahçe lehine hata yapılması bugünkü ofsayt'ı görmezlikten gelmezmizi gerektirmez..

• gormezden gelin diyen yok ama sıkıyosa bize haksiz penalti verildi vs gibi konu acin

• bize haksız penaltı verilseydi açardık sadece tactan bir gol oldu

• Gol ofsayt evet de sen niye gizlisin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Gol ofsayt Galatasaray da bazı şeylerin değişmesi gerekiyor ancak Galatasaray kollanıyor gibi söylemleri asla kabul etmem bu TFF nin en büyük düşmanı Galatasaray dır

1|1
    1|3
    • Çok şükür arkadaş. Sonunda biri çıkıp da başka takımların lehine yapılan hataları söylemeyerek golün ofsayt olduğunun üstünü örtmeye çalışmadı. Helal olsun.

• İstatistik olarak Prandelli başarılı ama son 5 yılın en iyi başlangıcını yapmış Galatasaray. Nasıl becerdileir anlamak zor :)

• Taraftar da ayıp ediyor ama Selçuk bir pozsiyonda Semih'e bağırdı diye taraftar hemen tepki gösterdi. Bir de geri pas vermiş orada da tepki almış galiba. Taraftar da doğru yolda değil maalesef. Takıma küsmek çok büyük yanlış.

• Pozizyonu net görmedim maçıda izlemedim gol ofsayt deniyor dorudur eyw ki olmasa nolucak? GS zar zor
    3 puan aldı ışıkmı veriyo mutlumuyuz hayır bırak verme golü ya GS ye iyilik değil kötülük bu ince düşünene yenilesi varsa yenilsin isterse haftayada yenelim futbol kötü barıyo GS kötü yönetilyo diye hocadan memnun değiliz bu galibiyet sadece bazı şeylerin üstünü örttü okadar.

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz ofsaytan gol attı arkadaşlar şaşırdık mı?
    HAYIIIIIIIIR.

0|2
    0|1
  • Kritik pozisyon olsa anlarım da, gözden kaçacak gibi değil..

İnsan bi' art niyet arıyor

1|1
    0|1
  • He yaa ayrıcalık tanınıyor bize hatta demirören Galatasaraylı siz bilmiyorsunuz.

0|0
    0|2
  • ya arkadaşlar burak başka nasıl gol atıcaktı adam ya ofsayt ten ya da kale önünde kaleci olmıcak boş kaleye atar şaşırmadım :)

0|1
    1|1
  • Konusma l*n fenerin hher mac penalti kullanma hakkimi var once kendi takiminiza bakin

1|0
    1|2
    • Fener yüzünden kasımpaşanın hakkı mı yenilmeli nonos

• İtlik yapma mesele kasımpaşa

• Ulan siz taçtan gol atınca bişey yok yarım metre ofsayt olunca mı hakemler hak yiyor?

1|1
    1|1
    • Bizle kasımpaşanın ne alakası var nonos

• taçtan atılan gol maçın sonucuna etki etmedi

• Maçın sonucunu etkilemedi diye kabul mu görüyor? la olum basın gidin şuradan adam gibi yorum yapın

• İstanbul takımlarının alayı ayrıcalıklı zaten

0|1
    0|0
  • Galatasaray- Fenerbahçe maçında hakemlerin taça çıkan topu devam ettirip gol yaptırmaları

Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçında devre arası hakemleri tehdit edip hakemin 2 penaltı düdüğü çaldırıp 2-1 kendi lehlerine maçı çevirmeleri

Sonra diyoruz ki neden türk futbolu gelişmiyor. Alın işte nedenleri. Tek Gs- Fb- Ts - Bjk değil yani bütün takımlarda böyle.

0|0
    0|0
  • aynen yaw

0|1
    1|0
Yükleniyor...