Ölümün aklınıza geldiği oluyor mu?

Oluyorsa hangi düşüncelere kapılırsınız canınız hangi konudan daha fazla sıkılır geride bıraktıklarınız mı yoksa ulaşamadıklarınız mı ya da çocuk sahibi olup dünyada bir varis bırakmayışınizmi

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç ölmeyecekmiş gibi dünyaya çalışıp.Ahirete bişey hazırlayamamış olmam heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dha yapmak istediim çok şey var bişiler başarmadan hayat kurtarmadan ya da en basitinden aşık olmadan ölmek istemiorm

0|0
    0|0
  • Bir an olsun cikmiyor o düsünce.

1|1
    0|0
  • Genellikle çok yalnız olduğum zamanlarda çok düşünürüm ölümü.Ulaşamadıklarım değil ama sahip olmak isteyipte sahip olamadığım şeyler için çok üzülürüm.sahip olamayıp ölmekten korkarım.eğer hiç olmazsa diye.Maddiyat değil tabi bu maneviyatla,kalple ilgili istekler.

0|0
    0|0
  • herkesin aklına gelir sorun şu gitmesi ne kadar sürer uzun süreyse işi zor öleceği zaman gelmeden ölmez o zamana kadar işkence eder kendine

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman aklımdadır ona göre davranmaya calısırım..

0|1
    0|0
  • gelir ama ne kadar öbür tarafa yatırım yapıyrm tartışılır

0|0
    0|0
  • Geliyor sonra mutlu oluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ölümün aklıma geldiği oluyor bir keresinde gerçekten fazlaca yaklaştım hatta o anda annemle babamın üzüleceğini düşünmüştüm ölüm bana hep birilerini yarı yolda bırakma hissi veriyor nedense

0|1
    0|0
    • Vefalı birisin gamsız değilsin kendini değil aileni düşünmen çok güzel

• evet arada bir gelir ölüm aklıma bu cenet hayat bir gün gelcek bitecek bağri acısız olsa yoksa sığır gibi bağıra bağıra gidecem diye korkarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...