Nedir bu kızların geçmişini merak eden erkekler sürüsünün derdi?

Anlamıyorum artık erkekler istediklerini yaşayıp kimseye hesap vermeden gönül rahatlığıyla yaşıyorlar, kızlar gelip de erkeklerin geçmişinde ne yaşadığını kurcalamıyor. ama erkekler buna göre kız seçiyor. tamam önemli evet önemli değil demiyorum ama önce kendi geçmişine baksın erkekler sonra kızların geçmişini sorgulasın sinir olmaya başladım bu duruma

0|0
1638

En İyi Kız Görüşü

• Hep söylüyorum.herkes önce kendi geçmişine bakacak.Her haltı yiyip sonra da yok şöyle kız istiyorum.yok böyle olsun demeye hakkı yok hiç kimsenin.Sen karşıdakinin sana nasıl gelmesini istiyorsan sen de ona öyle gideceksin.Saçmalamanın lüzumu yok.

3|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Söyleyeceklerim 2 taraf icin de gecerli.

Erkek/kız farketmez kendisini evlenecegi kişiye ait görmeli. ona bırakmalı herşeyi.

Ara sıra karşısına cıkacak erkekle yatmak zorunda mı ? kız ya da erkek bunu yapmak zorunda mı ?

Sizce cinsellik mi bu 2 kişiyi birbirine baglıyor? Kızlar nedne korkuyor? erkekle yatmazsa baskasına gider diye mi?

Erkegin ne oldugunu ögrenmeden yataga atmayı bilen bir kızdan ne beklersiN?

ERkek zaten kolayca bir kız tarafından elde edilebilir. Erkeklerin cogunu tahrik olması kızların bir yerini göstermesine bakmaz mı?

Erkek kendini tutamaz tabi bu durumda. tutabilen erkek %10 dur. Ama tutabilen kız %90 dır.

Bu durumda sorarım size bakireligi seve seve veren kız mıdır bakirligi seve seve veren erkek midir?

0|1
    1|0
  • kim kimi seçiyor? ülkemizde kadınların egosu tavan yapmış burayı avrupayla karıştırdın :) erkekler neden hesap versin? kimseye hesap vermek zorunda değil.ne kadın ne erkek.zaten kadınlar istediğini yapıyorlar.burda seçme hakkı erkekte değil kadında zaten tersi olsa daha güzel olcak:) ona buna abaza muamelesi yapan türk kızları zaten.kaliteli adamlara da abaza muamelesi ve kapris ve ego havası yapılması zaten ayrı bir sorun.

0|2
    1|0
    • Karga kekliği taklit edeyim derken kendi yürüyüşünü şaşırmış!

Sana bir puan verdim=) Hepsi sorun aynen.

• Sen adamsın Ada'm
      Bunlar burayı avrupa sanıyor Rusya felan sanıyor heralde
      Türkiye ulan burası namusunu kaybetmiş bir namussuz kızla ancak namassuz erkek evlenir tencere kapak misali
      Burası Türkiye namus önemli kavram
      Bunun yarası var bence dostum

• öğrendikten sonraki aşamalar:

1.acaba benden yakışıklı mi?

2.gerçekten onu benden daha çok sevdi mi?

3.gerçekten neden ayrıldılar...diye gider

hele bide ex.hatun yakışıklıysa alllaaahh ondan sora kavgalar dövüşler beni sevmiyosunlar sonrada 2 taraftan biri daha fazla dayanamaz çeker gider . o yüzden seviyosanız seviliyosanız mutluysanız kurmayın kurcalamayın arkadaş.

3|0
    0|0
  • Ben hiç sorgulamam,yaşanmışsa kendi özelleridir,

3|0
    0|0
  • Birincisi ben ilişkilerimde hiçbirzaman kızlardan daha fazla merak etmedim geçmişlerini,

İkincisi Eğer Allah bu konuda eşit olmamızı isteseydi bizede birer zar verirdi gümletir istediğimizi yapardık ki böyle birşey yok.

Üçüncüsü,ikinci dediğim şeyi savunmam erkeklerin önüne geleni çoğaltma hakı olduğunu sanmıyorum,

Dördüncüsü ,biz buraya ne yazarsak yazalalım şu anda bile KS üyesi en az 100 kişi partneriyle evli olmadan o işi yapıyordur.yada en azından bu gece yaparlar.hadi biraz adil davranayım Ramazan ayındayız 50 çift olsun.

0|0
    1|0
  • erkekler istedikleri kadar kızla beraber olabilirler evrensel olarak bunda bir sıkıntı yok ama kızlar için böyle birşey sözkonusu olamaz.. aslında olurda ama onlara evrensel olarak o*,bitch,prostituée,dirne v.s diye adlandırılırlar.

gerçek olan şu ki kadınlar hazinedir ve onu keşfedecek tek kişi olmalıdır.sevgililiğe birşey demiyorum ama sevgilisin diye gidip yatmak gerekmiyor.bunu kabul etmeyen erkeğin zaten amacı başka. işte önemli olan nokta budur. eğer kız bunu bile bile yapıyorsa biz buna or... deriz... bu konuda kimse özgür değildir...

0|2
    1|0
  • kızların geçmişini sorgulama amacımız ciddiyet açısından diil sanırım güvenebilmek için. siz bu konuyu biraz yanlış anlıyosunuz gibi geliyo bana şöyle de bişey var sen yap-et ondan sonra neden böyle oldu. erkekler yapınca bişey yok kızlar yapınca auuuuuuuuvvvv :)

1|0
    0|0
  • kızlar gelip de erkeklerin geçmişinde ne yaşadığını kurcalamıyor. = bu koyu yalan

duruma gelince, iki taraf için de geçerli

onlar sorguluyor diye söylemek zorunda değilsin, geçmişinle dik durursan böyle durumlarla karşılaşmazsın zaten

0|1
    1|0
    • erkekler geçmişlerinde ne yaşamışsa yaşasın kızları sorguluyor buna sinir oluyorum.. sitedeki sorularda bile bu açıkça belli

• belli bir rakamdan sonra çok önemli oluyor :)

• Ya bırak bilader açıklama yazma yaa alem taşağı elinde gezer olmuş .

• Ben gerçek bir erkek olarak, ''nereden geldiğini'' bilmiyorsam bir insanın onunla samimi bir arkadaş bile olmam. Kaldıki bir de ciddi bir şeyler düşünmek..

Bunu bilmeyi hak edip etmemeyi tartışma ortamı yaratmamanı rica ederim. Soru gibi soru sorman temennisiyle

0|1
    2|0
  • benim için şuanki zaman benle yaşadığı zaman önemli gerisi beni ilgilendirmez,sevgiliside olur erkek arkadaşıda banane

3|0
    0|2
  • kişiler ne yaparlarsa yapsınlar geçmişi değiştiremezler bu anlamda olduğu gibi kabul etmek ve saygı duymak en makulüdür,dünlerde takılanlar unutmasınlar ki geleceklerini de karartıyorlar...

3|0
    0|1
  • Erkek kadın eşit değildir anlayın bunu önce ,Erkek daha üstündür her konuda yaradan böyle yaratmış , Kadının birden fazla eşle beraber olması dinen doğru değil ama erkeğinki normal , Hz. Muhammedin bile kaçtane eşi vardı, ayrıca osmanlı padişahlarının kaçtane cariyeyle ilişkiye giriyorlardı , İlk başta kadınların bu dünyaya geliş amaçlarını öğrenin eğer öğrenirsenizde sonuç sizi çok şaşırtabilir .

0|1
    1|0
    • peygamberimizin neden birden fazla kadınla evlendiğini araştır ayrıca günümüzde evlilik değil zinadan bahsediyoruz

• Ben mi siz mi , gerçekleri kabullenmek zor gelir insanlara

• daha hiç bir şey hakkında bilgin yok cahil cahil konuşup insanın sinirini bozma yürü git işine

• siz hala anlamıyosunuz erkek çapkın kadın o* olur kardeşim aynı kefeye koymayın bunu o küçük beyninize sokun.

0|2
    3|0
  • Geçmişi irdeleyen insan boş insandır tercübe sahibi degildir,dedikodu yapar can sıkar.Bir insan birlikte zaman geçirilerek iyi ve kotü günde tanınır.Otomobil degilki bu geçmişine bakıyorsun.

3|0
    0|1
  • herkezi bir tutma benim gecmisim nasil temizse kizdanda bunu beklerim ama her seyi yapipda bakire isteyen erkekleride anlamis degilim

1|0
    0|0
  • ilişkiye Cv'mi (özgeçmiş) vererek başlıyorum

1|0
    1|0
  • Geçmişinden korkusu olmayanın sorunu olmaz bence.

Bir insanın neler yaşadığı, neler yaşayabileceğinin göstergesidir.

iki taraf içinde geçerli bir durum bence.

1|0
    0|0
  • Erkek kız eşittir geçmişte yaptıklarının cezasını gelecekte değil öbür dünyada çekmelidir kimsenin geçmişi 4/4 lük olmayabilir ama kızların ki merak ediliyorsa erkeklerin kide merak edilmeli herşey eşit olmalı!

1|0
    0|0
  • Kimse kimseye hesap vermemeli

3|0
    0|2
    • Bir erkekten beklenmeyen performans böyle bir düşünce.

• Çok açıklayıcıydı, sağol :)

• "Bir erkekten beklenmeyen performans böyle bir düşünce." ne açıklama yapayım şu cümleye :)

teşekkürler diyeyim bari :))))99

• E bayanlarda yarın neyle bana bakacaksın. Yarın beni bir daha sevecek misin? gibi hep gelecekle ilgili soru soruyorlar. Şimdi nedir bu Kızların erkeklerin geleceğini merak derdi : ))

0|0
    2|0
    • çünkü erkekler gönül eğlenridii iyi zaman geçirme derdindeler ama evlenecekleri zaman kendisi ne halt yemiş olursa olsun kızın geçmişini kurcalıyorlar

• Önemli değil...

• Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 15

• Başka şeye basmıyor kafaları

2|0
    0|3
    • kafaları yok ki uçkurlarından öteye gidemiyorlar

• erkeklerin bugünlerini yaşadıkları kızlar ayrı yarına sakladıkları kızlar ayrı işte

• bir insanin gecmisi ne kadar temizse gelecegide o kadar temiz olur

• kızlarda erkeklerinkine baksın hatta dışlasın bu erkekleri, durmasınlar onlar gibi hakaret bile etsinler...

2|1
    0|1
    • bence de valla :D

• çok doğru canım kadınlar birbirilerine düşman ama erkekler kendi içlerinde daha uyumlu

• evet aynen bu yüzden dünya düzeni onların üzerine kurulu..

• Benim icin gecmis önemli, onun icin de olabilir.

O bunla yatsin, su sunla yatsın.

Bedenini degil ama ruhunu kirletsin kirletsin, özel olan hicbirsey birakmasin, gelsin sonra benden madum aşk sevgi beklesin.

Bunlar karşılıklı.

Yok oyle yağma...

1|1
    0|0
  • evet kadın namuslu olmalıdır sevişmek birine ait olmak en özeliyle yaşanmalıdır çünkü kadın yeri gelir bir öpüşmeyi dahi unutamaz kaldı ki kendisine sahip olan adamı unutsun. başka adamın kokusu elbetde sinmemelidir. gözünü sevdiğinde açmalıdır

lakin şuda bir gerçektir namus bakirelikte değildir. cinsel birleşimin her türlüsü var artık bunları yapı sadece iş oraya geldiğinde yapmayan kadın nedir onu sorarım bu kadın da o o diye nitelendirdiğinizdendir bu kadını da böyle yapan gördükleridir.

herşeyden önce sevdiğin adama tam anlamıyla bağlı olacaksın.ama erkeklerde yapmıyor diye soğudukları kadın kendileriyle sevişiyor diye o kadını namussuz diye nitelendiremez budur ayıp olan. kadın kısmı saftır inanır bazen zekice düşünemez

o yüzden erkek her ellediği kadının yerine koymalıdır kendini. bu nedenledir ki kadın gibi düşünen erkek çıkarsın Allah herkesin kaşısına...

1|0
    0|0
  • Helal kız =D. !

2|1
    0|2
    • :)) sağol canım

• Hiç sorma hiç..çok sinirleniyorum bu yüzden 4 tane güzel puan alan yazılarım bile gitti halbu ki içinde hiç bir kötü şey olmamasına rağmen.

• Geçmişimi önemsememesi gerek , geleceğim o olduktan sonra. Ama malesef geçmişimi sorguluyor. :(

1|0
    0|0
    • yahu gecmis nasil onemsenmez anlamiyorum mesela bir ise gireceksin bakiyorlar adamin sabikasi bilmem neyi varmi diye senin mantiga gore bakmiyacaz o zaman

• Namussuz kızla kim evlenir
      Namus önemli kavramdır Avrupa kafalı zihniyet

• katılıyorum. düşük puan verenler her haltı yiyip bakire kız arayanlardır kesin. 5 yıldız verdim :D

2|0
    0|3
  • Kız haklı dağılın.

2|0
    0|2
  • Aynen öyle sanki çoğu farklı şekilde bakmıyor gibi evlenecek kız olarak görüyorda soruyor saçmalık

2|0
    0|3
  • Kimse beni.sorgulaymaz

1|0
    0|1
  • çok haklisin.

1|0
    0|2
  • sanane de gitsin.

1|0
    0|3
  • kimsenin geçmişiyle ilgilenmem kimsede benim geçmişimle uğraşmasın

1|0
    0|3
  • kimseye hesap vermek zorunda degilsin.

1|0
    0|3
  • sorgulatmazsan sorgulamazlar.

1|0
    0|4
Yükleniyor...