Sevgilim devamlı meşgul.

Sevgilim devamlı arıyorum işim var diyip geçiştiriyor.İstanbuldan akraba ziyareti için manisaya gitti.Mesajlarıma geç cevap veriyor.Devamlı arayan birisi artık aramıyor.Ben aramadan sormadan mesaj atmıyor.Birgün geç mesaj attığı zaman aradım telefonu meşgul toplam 1.5 saat konuşma yaptı kimle konuşydn diyorum babamla diyor.internetten bakıyorum sadece benle mesajlaşmış benle konuşmuş.Ama devamlı telefonu meşgul karşı tarafın aradıkları internette görünmüyor.

Tek şüphelendiğim bu çağrı atıp karşı tarafın araması bu internette görünmüyor ve sevgilimde bunun farkında.Karşı taraf beni aradığı zaman göremiyosun değilmi diye soru sormuştu.

Güncellemeler:
1: Tüm facebook şifrelerini biliyorum.

2 : Telefonuna bakıyorum internetten sadece bana mesaj atıyor.

3 : Ama işte çağrı atan ve karşıdan gelen aramaları göremiyorum.

4 : Kimle konuşuyosun dediğim zaman annemle konuşuyorum gir bak yemin ediyor

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• manisaya gittyse hiç şüphelenme derim manisa gbi bi yerde seni aldatmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eğer bir kız severse sevgilisinin kaç dakikada mesajına cevap attığını hesaplar düşünüyorumda ben sevgilimi habersiz bırakıcam ne yapar eder o sırada ne yaptığımı öğrenir yani.

0|0
    0|1
  • başka biri olma ihtimali çok yüksek

0|0
    0|1
  • Aldatıyor galiba kaç kurtar kendini :(

0|0
    0|1
  • boynuz sanırım dikkat et

0|0
    0|1
  • senden soğumus sevse her an mesaj atmak için dört gözle senın mesaj atmanı beklerdi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• ayni sey benim basima geldi tek farklar sadece iller. kalibimi basarim ki hayatinda baska biri var. benim çiktigim yanima gelince teline gizlice baktim kiz adinda biriyle geceleri konuşmus bende ariyordum mesgul olurdu teli. o numarayi aradim teli bir erkek cikti ve sevgilisiyim dedi sok olmustum ve ayrildik. simdi aynisi sende de var kardes kusura bakma ama o kizda digerleri gibi oruspunun önde gidenleri. her seyi bende var diyorsun ama ya baska bir hat daha alip ordan mesajlasiyorsa aci ama bu kiz seni sevmiyor ben yapamadim ama sen yap çok güzel bir darbe birak bu kiza ve tekmesi bas yoksa çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • aldatıldığını anlaman için daha ne gerekiyor merak ediyorum

0|0
    0|1
  • senden sıkılmıs olabilir cok üstüne düsme birkaç gün arama derim sana

0|0
    0|1
  • Kız arkadaşın Boğa burcu mu?

0|0
    1|0
Yükleniyor...