Yanaklarımı eritmek için önerileriniz var mı?

kilolu bir insan değilim ama yüzüm yuvarlak ve sevmiyorum az da olsa değiştirebileceğim bir şeyler var mıdır?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sakız çiğne ve kendini bolca güldürebilicek birini bul:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1=Kezzap Dök.
    2=yanak nasıl erir arkadaşım vücudu komple eriteceksinki oradada azalma olsun.

0|0
    0|0
  • tuz ruhu , çamaşır suyu işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • orantili zayflar orantili kilo aliriz bir nevi genetik sadece bolgesel zayiflama mumkun degildir

0|0
    0|0
  • Tokatla kendini

0|0
    0|0
  • annen tokatlasın bol bol...

0|0
    0|0
  • yonttur

0|0
    0|0
  • Şınaf çek

0|0
    0|0
  • bol bol tokatla iyi gelir kuzenimide öyleydi kız kurbanlık tosun gibiyken kemikli yüz hattına sahip oldu.

0|0
    0|0
  • şeytani bir fikir geldi ve geçti

0|0
    0|0
    • asıl yapılması gereken- günde on kez gülün ve tek gülüşte 1 dakika yanaklarınızı gergin tututun. bunu her gün tekrarlayın. şeytani fakat işe yaracağını düşündüğüm fikir ise;
      kız arkadaşımla oral seks yaptığımızda yanaklarının ağrıdığını söylüyordu. bu da işe yaracaktır.

• emerken yanaklarınız ağırır ( gerip bırakmaktan). buda oradaki kan akışını artırarak yağ yakımını sağlar. hem eğlenceli hem mutluluk verici bir işlevsellik

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilolu bir insan degilsen ve yuzun yuvarlaksa yuzun yuvarlaktir estetik dusunebilirsin.

0|0
    0|0
  • benim elmacık kemiklerimi bir görmen lazım 49 kiloyum 36 bedenim ama yanaklarım sanırsın ki 70 kiloluk kıza ait gülünce göz falan kalmıyor bnde ve gülerek resm çektirmekten nefret ediyorum o tombiş suratla çare bulanamadı

0|0
    0|0
    • valla gitmiyor galiba ya benim çok değil ama işte

• bebekliğimden beri aynı şu an 22 yaşındayım değişmiyor

Yükleniyor...