Fanatik galatasaraylı olan varmı?

galatasaray hakkında herşeyi öğrenmek istiyorum ama maçın m si hakkında bir bilgim yok nasıl öğrenebilirim nereden başlamalıyım? hiçbir fikrim yok? galatasarayın tarihinden bugüne gelen maçlar hakkında genel bilgi öğrenmek istiyorum. neden sorusuna gelince galatasaraylıyım anlamını önemini bilerek galatasaraylı olmak istiyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Amacı Türk olmayan takımları yenmek olan bir takımdır Galatasaray. Futbolda konu kupa ise bunu gerek Türkiye de gerek avrupada başarmış bir takımdır Galatasaray. 2000 yılında Dünyanın en iyi ve en güçlü futbol takimi olmayi basaran bir takımdır Galatasaray. Yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla tüm Türk takımlarına örnek olmuş ve bu takımların hedeflerini belirlemiş bir takımdır Galatasaray. Galatasarayı yenen bir takımın kendini en güçlü takım zannetmesini sağlayan bir takımdır Galatasaray. Kısaca Türkiyede Futbol konusu konuşulacaksa eger Galatasaraysiz bir konuşma gerçeklestirmek mümkün değildir. Galatasaray bir futbol kulübünden ziyade Turkiyeyi A milli takımdan daha fazla temsil edebilmiş bir değerdir!.. Galatasaray bir Aşktır...

0|0
    0|1
  • Gel BJK li ol sanaw öğreteyim ;)

0|0
    0|0
  • ee dedikya 4 ve 6 rakmlarının uğurunu öğren diye

0|1
    0|0
  • Galatasaray. org gir ne arıyorsan orda var.

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Hakemler hep sizi kollar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende hasta BEŞİKTAŞLIYIM ama yınede sana soyle bı yardımda blunuyım takımınn sayfasına gır tarıhcenızı yala tut ınt sıtelerıne gır macların özetlerını ızle yorumlu olanları bır cok sıteye gır cık tarıhcenzı bır cok kaynaktan ogreneblrsn bu trz seyler ıntte herseyı grenmk koly artk

0|0
    0|0
  • sevgilisi Galatasaraylı kesin adsds
    ne öğrenmek istiyorsun

0|0
    0|0
    • sadece ondan değil genel kültür oluyor :D

• Kafa mi yapiyosun ak 😂😂

0|0
    0|0
    • ha aacayip kafam var sen ne diyon ya

• Sizin uefa kupanız var bjk veya fenerlilerle kavga edince bizim uefa kupamız var demelisin en başta bunu öğren

0|1
    0|0
Yükleniyor...