Spor yapan biri fırında patates yiyebilir mi?

Spor yapan biri fırında patates yiyebilir mi bir zararı olur mu?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben vücut geliştirme sporu yapıyorum karbonhidrat kaynağı olarak patatesde yenilebilir.

0|0
    0|0
    • teşekkürler aradığım cevap buydu. yani fırında yenilen patatesin bir zararı olmaz dimi?

• Haslanmis ve firinda az yagli yapilmis patates yiyebilirsin mumkunse kizaztmasini yeme ;D

• Sonuçta enerji ihtiyacımızı illaki karşılamamız lazım. bunu yağ yerine karbonhidrat içeren üründen aldığında daha iyi olur derim veya protein içeren besinlerden gibi gibi :)

Erkekler Ne Diyor 10

• kaç gündür spor yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • 1 yıldır

• glisemik indeksi yuksek gıdalar pek önerilmiyor. komplex karbonhidratlar daha cok tavsiye ediliyor.

• peki teşekkür ederim

• Patates çok kilo yapıyor. Bununla ilgili bir yazı okumuştum da kilo vermek isteyenlerin patatesten uzak durması gerekiyor.

0|0
    0|0
    • kilo vermek amacım değil zaten kas yapmaya çalışıyorum

• abartmamak kaydıyla yiyebilir.
    özellikle spordan önce karbonhidrat kaynağı olarak güzel gider.

0|0
    0|0
  • Bir sonraki antrenmanında temponu biraz daha arttırıp aldığın kaloriyi yakarsan 1 kavanoz nutella bile yiyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Ben cok yıyorum. Yagsız yaparsan ennnfes olur. Ozellıkle tavukla beraber. Yaglı kagıtta kullanabılırsın aslında cok kılo sornn yoksa.

0|0
    0|0
  • Firinda yapilan kucuk boy bir patates bir dilim ekmege esittir sen dusun iste spor yapiyosn belli miktarda karbonhidrat alman gerekr dozunu kavirmadan patatesden karsilayablrsn

0|0
    0|0
  • Yağı fazla olmasın ve geç yeme sorun yok.

0|0
    0|0
  • yağlı pişmemişse evet

0|0
    0|0
  • Yiyebilirsin doymayacak kadar

0|0
    0|0
  • yer tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3