Futbol fanatikliği IQ su düşük insanların işi mi?

Gözümüzü açıp baktığımızda dünyaya ve insanlığa yararlı işler yapmış olanlar bilim adamları, yuksek zekalı insanlar genelikle bir futbol takımı tutmuyor ya da tutsada maçını bile izlemiyor. Oysa etrafa baktığımızda hep düşünemeyen, geri kalmış, egitimsiz insanlar tam bir futbol aşığı. Holiganlar da cabası. Hele maç için eşlerini sevgililerini ihmal edenler maç izlemeye kendini kaptıranlar gerçekten düşünebilen insanlar mı? Aklı başında insanlar futbol gibi getirisi olmayan bir sporun aşığı olmaz. Sizce?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Futbolu 22 kişinin bir top peşinde koşduğu oyun olarak yorumlayanlar olabilir ama futbol da zekada onemli bir faktordur topun peşinden koşmayla bitmez

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Arma aşkını bilmeyen insanların zırvaladığı şeyler.
    Zatenn futbol izlemeyenlerin hepsi bilim adamıydı haklısın.
    Milyonlaraaa hitap eten bir spor dalı hepsinin IQ düşük olcak değil yaa o yüzden boş konuşmayın.

1|0
    0|1
    • nerde çokluk orda bokluk der atalarımız. iqsu iyi olanlar zaten tutku haline getirmez zevkine izler. takımı kazanınca kaybedince kendini parçalamaz

• Sizin gibi çocuklara laf yetiştirmekten yoruldum bir bitmediniz..
      Burada geziyon boş boş o kadar IQ yüksek kendini bizden üstün görüyon ne işin var burada işte asosyal bir paranoyak oldugun burdan belli.
      Maça gittiğim zamanlar oluyor ama her sefer maça gidecem diye bir kaide yok.
      Neyse abisi sen gidip kenarda paranoyak paranoyak takılsana.
      Kendine güvenin bile yok. Özgüvenin 0 gelip burada konuşuyorsun. Gizliden atıp tutmak kolay.

• Gizli olmasam nolcak 1xpee hesabimla. Ben iqum yuksek demedim atip tutan sensin

• Her türü IQ testine beklerim

1|0
    0|0
    • Teste gerekmi var belli ettin zaten

• Fanatikliğin IQ zekasıyla ne alakası var? Bir iki tane insan yüzünden bütün insanları neden karalıyorsun? Çevrende senin gibi insanlar varsa bu senin sorunun. Sen hiç Gençlerbirliği tribününde maç seyrettin mi? Doktorları avukatları bürokratları ODTÜlü devrimci gençleri görseydin eminim böyle düşünmezdin.

• belkide düşünmezdim ama şu an böyle düşünüom

• e yani

0|1
    0|0
  • Şu site ne peki?

0|0
    0|0
    • Yardimlasma bos vakit degerlendirme yeri

• Ilık mısın olm?

Yükleniyor...