Erkekler balık etli sporcu kızları eziyor musunuz veya dalga geçiyor musunuz?

balık etliyim ve voleybolcuyum bazı nedenlerden dolayı kilo aldım 8 senedir profesyonel olarak oynuyorum boyum 166 kilom 65 kilo vermeye çalışıyorum son zamanlarda ama olmuyor.
maçlarım başlayacak 2 haftada yine verebildiğim kadarını vermeye çalışırım ama zor gibi yani maçlarda özgüven sorunu yaşamak istemiyorum merak ediyorum, öyle balık etli ( göbeğim hiç yok hep basen) kızlara karşı ne düşünüyorsunuz?

oha bak ayıya filan diyor musunuz içime dert oldu

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatimzdaki tek sorun ve erkeklerin en cok yaptgi şey balik etli sporculari elestrmek waoww

0|0
    0|0
    • ya görünce diyorum? kafan basmıyor mu ciddi bir konu her konuda dalgaya vurup durmayın.

• Aynen öyle bak 5-6 resmimi gördün birinde bile mimik yok canliyken guleblyorm mimiklerm oluyo ondan :D muhabbet güzeldi teşekkürler :D

• rica ederim :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Balık eti ve erkeklerin bunun hakkında olumsuz görüşü. :d belki norveçte isveçte ki erkekler dalga geçiyordur ama Türk erkeklerinin aradığı şey eğer laf edende varsa uzanamadığı ciğer diyelim :D

0|0
    0|0
  • kilom 66 diyorsun ve kendini sismanmi hissediyosun

0|0
    0|0
  • Elestirmiyorum metabolizmayla alakali olabilir..

0|0
    0|0
  • Neden öyle birşey diyelim :) ? Metabolizması hızlı değildir diye düşünürüm en fazla

0|0
    0|0
    • belki dersiniz ne bileyim ya hem sporcuyum hemde balık etliyim ya ondan :D

• çoookk

0|0
    0|0
    • ne kadar kötüsünüz ya belki istemediği bir şey yüzünden kilo alıyor veya genetik hiç düşünmüyorsunuz :D ne diyorsunuz peki? balina filan mı? ay ağlarım ben:D

• bişey demiyorum bebeğim rahat ol

• senin gibilere Seksi diyoruz smac basmaya devam

0|0
    0|1
  • Sporcuysan zaten vücudun sıkı duruyodur kilimi göstermezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne alakası var

0|0
    0|0
    • ne bu atar? bir şey soruyoz insan gibi cevap verin bari soruya soruyla karşılık vermeyin

• ne atarından bahsediyorsun?

• O nasıl tepki be, onu diyen ayıdır sen keyfine bak.

0|0
    0|0
    • ayy aşkıma ya moralim yerine geldi bak :D

• Sen balik etli değil şiskosun gülüm

0|0
    0|0
    • tamam şişko olayım ben. soru benim balık etli veya şişko oluşum değil biraz beynini zorlarsan sorumun ASIL cevabını verebileceğini umuyorum

• kaldıramayınca şikayette edermiş yesinler seni

• Öptüm.

Yükleniyor...