Aşklarını herkese duyuran insanlar hakkında görüşünüz nedir?

Soru açık... Mesela Facebook gibi sitelerde: "Aşkım" "Meleğim" gibi birbirlerinin duvarlarına yazıyorlar, kalpler gönderiyorlar. Resimlerini 2 ayda bir paylaşıp insanlara beğendiriyorlar.

Ben şahsen aşklarını herkese duyurup herkesin içinde canımlı tatlımlı konuşanlardan hoşlanmıyorum... Göstermelik geliyor. Siz ne diyorsunuz?

0|0
23|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yapılanları göstermelik gören kişiler genelde, o güzel anları hiç yaşamamış ve de belkide hiç yaşayamayacak olan kişiler, başkalarının arkadaşlarının mutluluğunu paylaşmak yerine genelde kıskançlıklarından ötürü hoş bulmuyorlar :)

Önce sorayım sana Facebook un amacı ne bilmiyor musun?

Facebook kullanan kişiler yakınlarıyla sosyal hayatlarını paylaşıyor facebook yokkende insanlar çekildikleri fotorafları, yaşadıkları güzel anıları buluştuklarında paylaşıyor gösteriyordu dostlarına, akrabalarına, sen bu anları hiç yaşamadın sanırım. Bunun neresi yapmacıklık gösteriş ki?

İnsan mutluluğunu değer verdiği kişilerle paylaşmak ister onlarıda mutlu etmek için ^_^

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Cikcikcik cok ayip. Sevgilisi olan var olmayan var. O tatli sozleri duyan var duymayan var.

Facebook adi ustunde sosyal paylasim sitesi. Eger deger verdigin insanlar ise sevinclerine sende sevinebilirsin. Yok senin gozunde degersizler ise fesatlanmak yerine listenden silebilirsin. Netice kendi hayatlari begenmek, elestirmek ya da ilgilenmek zorunda degilsin ;)

1|1
    0|0
  • benim sevgilim var havaları işte naparsın..

liseli faln olanlar neyse bi de 30 luk adamlar yapınca ben utanıyorum..

1|0
    0|1
  • hangisinin yapmacık hangisinin gerçek olduğu az çok belli oluyo zaten. ben ilişkimin bilinmesini isterim çünkü sevgilime yazan biri olur kolunu bacanı kırmak zorunda kalırım abi bilmiyodum diyemesin diye bilinmesi taraftarıyım. tabi durup durup birbirinin duvarına böceğim pipicanım bebetom yazanlar harbiden itici...

1|0
    0|0
  • Güzel bir yöntem. Birbirlerini seven insanlar bunu tüm dünyaya göstermek için can atarlar. Bunun için ise her yolu denerler. Ayrıca bu soruda iyi niyeti hissedemedim. Ama böyle çiftlerin güzen anılarını paylaşmalarında hiç bir sakınca görmüyorum. Aşklarını istedikleri gibi yaşamakta özgürdürler. Ben olsam bende onlar gibi yapar, sevdiğim kişi ile diğer insanlara bir sevgi gösterisi yapardım.

1|1
    0|0
  • bilimadamları internetin böyle kullanıldığını tahmin edebiselerdi sanırım birkaç önlem alırlardı

ilişki kişinin özelidir ve bir kısma saklı kalması daha sağlıklıdır,başkasının öğrenip öğrenmemesi

veya pof poflamasına neden ihtiyaç duyulur anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Aynı fikirdeyim. Göstermek için yazıyorlar. Birinin duvarına yazmak yerine mail atarsan da okur.

Özellikle duvara yazmaları bunu başkalarının görmesini istedikleri içindir. Ben de hoşlanmıyorum böyle davranışlardan. Yalnız biri içinden tatlım canım demek geldiğinde dediyse eşine, ister toplumda olsun ister yalnız bu hoş bir şey:) Ama ' herkes duysun ben böyle konuşurum böyle kız ayarlarım' egosuyla yapılıyor ise kesinlikle berbat bir şey haline gelir

1|0
    0|0
  • Ondan sonra başlıyorlar o sana neden öyle dedi, bu neden böyle dedi. Özel hayat deniyor adına ama bir özelliği kalmıyor, genel hayata daha çok dönüyor. Sanki umuma açık aşk yaşıyorlar. Yanlış bir şey.

2|0
    0|0
  • göstermelik ötesi... aşklarını kendilerine değil, piyasaya ilan etmişler... çevrelerine gösteriyorlar işte "biz de sevgiliyiz" falan filan... çok gereksiz.

1|0
    0|1
  • herkesin sevgiyi anlayış biçimi farklı kimisi aşık oldum lan deyip herkesin bilmesini ister kimiside gerek duymaz kimilerine dokunur hayat bu şekilde devam edip gider

2|0
    0|0
  • ben hiç gizli saklı yaşayamam bunu.seviyosam herkes bilir.ailem arkadaşlarım çevrem..ama öteye geçemezler.yaşadıklarım hep bende kalır

1|1
    0|0
  • narsist köpekler :))

1|0
    0|1
  • Sanal ortma düşmüş aşklar çok iğrenç ve seviyesizdir. Ben sosyal paylaşım sitelerine üye olmam çok berbat bişy kız arkadaşımında işi yok. Telefon nie var. bu tip şeyler özel olur ben böyle düşünüyorm ..

1|0
    0|0
  • reklamdan başka birşey değil.ayrıca çocukça.utanırım lan yapamam.

1|0
    0|1
  • çok salakça geliyor yaptıkları abartıyorlar..

1|0
    0|1
  • bebe diyorum öyle 1-2 tane arkadaşım vardı şu anda engelliler ha bi tane de ilişki durumumu beğenir misin? Diyen vardı o da engelli :)

1|0
    0|1
  • Nasıl istiyorlarsa öyle davransınlar.

1|1
    0|0
  • Böyle konuları düşünmüyorum. Pek gerekli göremedim bu mevzuyu.

1|0
    0|0
  • gösteriş meraklısı salaklar

1|0
    0|0
  • görgüsüzlükten başka bir şey değil

1|0
    0|0
  • Evet gösteriş birazda.. Birileri kıskandı mı ?

1|0
    0|0
  • bana da yapmacık geliyor.

1|0
    0|0
  • Gorgusuz okuz

1|0
    0|1
  • Baygınlık veren bi' durum.

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 23

• Ben yadırgamıyordum bu durumu ta ki kendi başıma gelene kadar. Yani facebook hesabın varsa illa ki bu durumlar söz konusu oluyor . Benimde sevgilim vardı nadiren böyle durumlar oluyordu. Amayalnış olduğunu anladım diybilirim. Çünkü biz hiç ayrılmıcazz ömrümün sahibi yazılar yazıyorsun sonra bi bakmışsın ayrılmışssınız. Hani nerede o sözler ? Bence de yapılmamalı yaşarak anlıyorsun belki de ..

1|0
    0|0
  • Zamanında yapmıştım.Ama şuan asla yapmam dıyebılırım..

1|0
    0|0
  • bende karşıyım.. Hatta şuan sevgilim yok ama olursa hesaplarımı bile kapatırım. Herşeyin gizlisi güzel

1|0
    0|0
  • Ben hiç yapmadım yapmamda ne gerek var sevgilisi olmayanları böyle üzmeye :) aşkı başbaşa yaşamak en iyisidir :)

1|0
    0|0
  • ay onlar çok komik iki günde birbirlerinin hayatı oluyolar genelde bunu yapan kadınlar .nereye gittiğini ne yediğini içtiğini yazıyolar resm resm üzerine paylaşılıyor bir yorumlar bir yorumlar falan sonra fossss .bi tane vardı öyle çift daha doğrusu kız hep yapyordu böle ayrıldılar sonra rezil bir durum

1|0
    0|0
  • hoslanmıyorum bende hatta normalde bıle cok canım cıcım sevmem.ne kada cok denırse o kadar basıtlesır.ve o faceten her gun yazanlar neyın vıcdan rahatlatması acaba ;)

1|0
    0|0
  • Komplekslerinizden sıyrılın ve "arkadaş" listesi dediğiniz platformda tuttuğunuz insanların mutluluğuna sevinin. Yok beceremiyorsanız, yok gereksiz buluyorsanız yaptıklarını, siliverirsiniz olur biter. Bundan yakındıkça ezik görünüyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Yapmacık 2 3 ay sonra ayrılıkla sonuclanan..

1|0
    0|0
  • Çok ciciler bence. Tabi abartmamak lazım :)

1|1
    0|0
  • liseliler

1|0
    0|1
  • ilişkilerde genelleme yapılmaz ama bana göre aşk öyle ortalık yerde yaşancak bişey değil iki kişinin kalpleri arasındaki bağın sanal alemde dile getirilmesi pekte samimi gelmez bana

1|0
    0|0
  • O aşkı yaşadığın sürece;)

1|0
    0|0
    • Benim de sevgilim var ama o kadar duyurmuyoruz herkese. :)

• Kişinin heyecanına göre değişiyor demek ki :D Benim sevgilim yok mesela

• tatlı bişeyin üstünü açık bırakırsan; sinekte toplar,böcekte ..ah vah denmesin sonra.gerek yok öyle cıvıklıklara.

1|0
    0|0
  • Görgü yoksunu insan modelleridir. Aşk reklamı yaparak mutlu olmaya çalışan talihsiz sevgilileri gördükçe aşktan soğurum.

1|0
    0|1
  • sevgilime herkesin icinde canim da derim askim da, rahatsiz olan öteye gitsin.

2|1
    1|1
  • bence de yapmacık yani zaten gerçekten seven insan saklar içinde yaşar ve sevdiğine belli eder

1|0
    0|1
  • kesinlikle göstermelik. herkesin bilmesine gerek yok. bilmediklerinde daha mutluyum

1|0
    0|0
  • ergenlik işte :/

1|0
    0|1
  • kısaca : kör kör parmağım gözüne. mide bulandırıcılar aynı zamanda.

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum, batmıyor .

1|0
    0|0
  • öyle asklara inanmiyorum...

1|0
    0|1
  • Bana ne ya.

1|0
    1|0
  • kısknmayın lan manita yapın bence acil siz :D