1,76 cm boy body için kısa bir boy mu?

2. ayımdayım arkadaşın biri bu boyla yapma daha iyi dedi moral 0 a indi sizcede öyle mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki boyun 1.85 olsa daha çok yakışırdı ama şöyle düşün..

1.76'lık normal vücutlu birisi mi olmak istersin, 1.76'lık kaslı ve fit birisi mi?

0|0
    0|0
    • kaslı ve fit tabi ki

• O zaman, kıskançları yorumlarını dikkate alma ;D
      Kaslı halinle, senden daha uzun cılızlardan ya da şişkolardan daha göz önünde olursun..

• walla bak o aklıma gelmedi adam upuzun cılız mesela bir tane var dana gibi ip iri yağlı o iyi deqil. d

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok abartmazsan yakışır. Ben 190 lardayım uzun süredir yapıyorum. Bendeki kas oranı sen boyunda olsa şişik duba gibi olursun :D. O yüzden fazla abartma. Uzun yıllar düzenli şekilde çalışma demiyorum bunları yap fakat set sayılarini ve ağırlıkları bir yerde sabitle yoksa fena olursun :) bırakıncada kilo alırsın ve gevşemeler olur sonra tekrar çalışmaya başlarsanda vücutta çatlamalar olur.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var boyla? Ünlü bodycilerin çoğu 1.80 bile değil. Hem boyun uzun değilse daha çabuk gelişir kasların uzun boylu birine göre.

0|0
    0|0
  • arkadaşını ne dinliyorsun dostum ben senden 4 5 santim uzunum ve gayet güzel duruyor vucut :)

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • Ne alakası var!! Boyunda gayet iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...