Kız çocuğunuzun sevgilisi olmasına karşı çıkar mısınız yoksa anlayışlı mı karşılarsınız?

Benim gözüm görmeden kiminle nerde ne yaparsa yapsınmı dersiniz yoksa herşeyi size anlatmasınımı istersiniz? Yani kısacası olaya nasıl bakarsınız bu durum sizi rahatsız edermi yoksa aksine mutlumu eder?

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• tabiki anlatmalı.. arkadasını görmeliyim cocugun haraketlerini konusmaları ölcup tartmalıyım kızıma uygun mu güvenilir mi anlamalıyım hosuma gitmedyse kızıla gorusturmek istemem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu konu benım hep dusundugum bır konu ve kararlıyım ılerdede fıkrım degısmıcek ... kesınlıkle sorun yaratmıcam 13- 14 yasındayken konusmaya baslarım bak bır sey oldugunda annenden once bana soyleyeceksın tamam mı dıye :)... oldugu zaman da detayları dınlemem tabıkı opustuklerı resımlerı bana gosterecek halı yok ama bırsey oldugunda bana anlatacak kadar samımı olmayı dusunuyorum :))

0|0
    0|0
  • çocuğum, kızım kendini bilip durması gerektiği yerde durduktan ve çocuğun aile yapısı bana ters gelmedikten sonra karışmam. ama 15 yaşında sevgilisi olamaz, belki beraber ders çalışabileceği erkek-kız arkadaşları olabilir. sevgili için neyin ne olduğunu kavrayabileceği bir yaş olmalı 20-22 gibi.

0|0
    0|0
  • Kız evlat yetiştirmek çok zor artık...

Ne kadar kısıtlarsan kısıtla bir gün muhakkak büyüyecek, sevgilisi de olacak... Muhakkak anlayışla karşılarım ama çocuğu görmem ve yalnız konuşmam lazım. Başka türlü olmaz...

0|0
    0|0
  • Ona gerekli terbiyeyi verirdim ve evlenme çağı geldiğinde, evlenmeye hazır olduğunda birkaç ay sevdiğini tanıması izin verirdim.

0|0
    0|0
  • Yaşına göre tabi ki... Gerekli terbiyeyi ahlakı aşılarım... Ama Sevdiği çocuğa da bağlı gözüm tutmazsa karşı çıkarım..

0|0
    0|0
  • önce karşıma alıp konuşurum benim geçmişimde kimse olmadı geleceğimde sadece annen var derim.iyilikle anlatmaya çalışırım anladı anladı yok anlamazsa o çocuğuda onuda çok kötü döverim.

0|0
    0|0
    • Sert bir baba olucaksin ama her cocuga söz geciremezsin senden gizli yapar o zamanda

• sıkıysa yapsın laftan anlamazsa şiddet devreye girer.ben bu zamana kadar sevgilim omadı ise onunda olamaz bu sadece çocuğum için geçerli değil kızkardeşim içinde geçerli

• Ben benim babami sert bilirdim bence biraz daha sicak baklamisin bu olaya eyer ortada ciddi bir iliski varsa

• Yaşına bağlı ilkokulda ortaokulda ve lisedeyse kesinlikle kızarım! Üniversite'de zaten evlenme çağı yaklaşıyor ama çocuğu tanımadan asla düzgün adam olduğunu anlamam lazım...

0|0
    0|0
  • elbette yaşına göre değişir.

0|0
    0|0
  • ( 18 ) kadar erkek arkadaş yasak!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bende ailemin kiz cocuguydum , anneme her seyi anlatirdim gizlim yoktu , annem derfiki "bana anlatki sana yol gösereyim akil vereyim , arkadasina anlatacaksin sana iyi olani söylemez !" o yüzden bir tanecik kizim var bana anlatmasini isterim ben pisman olmadim inaniyorumki kizimda olmaz !

0|0
    0|0
  • kendini bilecek yaşa geldikten sonra elbette karışmam ama herşeyini bana anlatmasını isterim hiçbir şeyini saklamasın benden

0|0
    0|0
  • yaşı ve nasıl bi ilşki olduğu önemli :D

0|0
    0|0
  • Önce anlatmalı böyle bir durumda . Anlayşlı olmalı.

0|0
    0|0
  • Çocuğu görecem öyle zibi serseri biriyle arkadaşlık ettirmem

Belli kurallar çerçevesinde konuşur aslında üni bitene kadar

erkek arkadaş edinmesini istemem.

0|0
    0|0
  • anlatsın isterim

0|0
    0|0
  • Yaşına göre, saygı gösteririm tabii ki... O yollardan biz de geçiyoruz. :)

0|0
    0|0
  • Anlatsın. Gizli gizli yapmasından iyidir

0|0
    0|0
  • Anlayışlı bir anne olucağıma eminim :)

0|0
    0|0
  • Olmasına karşı çıkmam tabii ki ama çocukla tanışmak isterim mutlaka ve bana anlatabilsin her şeyi.

0|0
    0|0
  • karşı çıkmam zamanı geldiğinde isterse tanıştırır özel hayat onun için de geçerli

0|0
    0|0
  • Karsi cikmam kendisi bilir. beni mutlu etmez üzmezde ortası bi'şey

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar hayatinda kimse olmamasini isterim, ve bunu guzel bir sekilde anlatmaya calisirim. Bunu etrafindaki arkadaslarindan duyacak, gorecek ama onemli olan annenin ve babanin cocugu nasil yetistirdigi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...