Kolları ince erkekler çok itici geliyor bana?

Ne kadar yakışıklı olursa olsun kolları ince omuzları geniş değilse çok itici geliyor bana spor yapmak fitnessa gitmek çok mu zor? 😊

Güncellemeler:
Ks ince kollu erkek kaynıyor :D eksileri vermişler yaa

0|0
39|127

En İyi Erkek Görüşü

• memeleri küçük, kalçaları ufak, dolgun olmayan düz hatlara sahip kadınlar gibi iticilerdir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 126

• Açıkcası bir kız benı kolum ince ya da efendıme söyleyim burnum ufak diye seviyor ya da sevmıyorsa

zaten işim olmaz gönül eğlendirip yollarım.

9|16
    9|9
  • Bayan burada haklı şimdi ^^
    Erkek gücü simgeler

5|3
    3|9
    • Erkek gücü simgeler fakat günümüzde bu artık kas gücüyle değil beyin gücüyle gösteriliyor. Asıl geri kafalılık bu değil de ne?

• Yoo zor gelmiyor...
    Aksine, her yerde birbirinin aynısı olan ve fotokopi makinesinden fırlamış gibi gezinen beyni küçük kasları büyük arkadaşlardan olmak istemediğimiz için böyleyiz.

1|2
    0|0
  • Erkek fitness gider de sen oturduğun yerde panço yiyip 1,60 boyunda 60 kilo bir kezbansan sana gelmez o. Hem fitness öyle basit bir şey değil. Ondan sonra ağlarsınız sevgilim bana vakit ayırmıyor tek aşkı fitness diye. Fitness'a gidip gelme 2 saaten aşağı vakit almaz. git bir saat spor yap 30 dk yol 15 dk duş yai san avakit filan ayıramaz. Fitness yapan adam da hiçbir kızın tribini çekmez ben o kadar vücutla uğraşıyorum kızlar şeyimde değil diye düşünür. Bence sen ince bileklilerle devam et.

0|1
    1|0
  • He tabi spora 2 gün gidince hemen şişiyor sanıyorsunuz..
    Siz neden spor yapmıyorsunuz? Kızlarda kemik ve yağdan başka bişey göremiyoruz nedense..

0|2
    0|0
  • body buldin çalışmak cesaret güven hedef ve inatçılık isteyen bir spordur ne yazık ki çoğu
    insanda bunlar bulunmaz spor yapmayan insan gerçekten itici çünkü tembelliği ordan anlaşılıyor
    erkek dediğin sıska göbekli ince olmaaz kaslı ve definasyonlu vücuda sahip olmalıdır
    yıllardır vücut geliştirme çalışıyorum son 1 yıldır ara vermedim her salona girdiğimde
    sıkıntıdan patlıycak cehenneme girmiş gibi hissediyorum ama bu vazgeçirmek için neden olmuyor
    biliyorum ki bugün çektiğim acı yarın beni daha güçlü kılıcak ve bende tarz yaratıcak
    ya duygularınla hareket edersin ya da hedeflerine amaç eklersin...

0|0
    0|1
  • 1|0
    0|0
  • MK biz sizin her dediğinizi yapcak mıyız bizde jen Selter Kate upton gibi karılar istiyoz ama yok bu arada kollarım ince değil

1|1
    0|0
  • kesınlıkle sonuna kdar katılıyorum sana.. ben yaklaşık 10 yıldır fitness yapıyorum antrenörlkte yaptım şu an kollarım 43cm omuz çevrem 128cm.. kolalrımı 46 cm yapmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • kolları ince erkekleri hiç sevmem (karşısına çıkan ilk erkeğin kollarına atladı)

2|3
    0|0
  • herkesın spor yapacak vaktı zamanı parası olmayabılır bız dıyormuyuz uzun boylu ınce tas gıbı olun dıye yarım dunya gıbı gezmeyın dıye

1|1
    0|0
  • doğru söylüyor kız kolu sevgilisinden ince erkekler var

1|0
    0|0
  • Spora gitmekle bitmiyor malesef. Gittin diyelim , Her öğünde 30 gram protein alicaksin , gunde en az 5 öğün yemek yiceksin, senelerini vericeksinki bişiler göreceksin. Buda zaman + maddiyat demektir. Herkesin yapicagi iş değil o yüzden. Hoş durmayabilir ince kol ama itici kelimesi bence uygun değil. Ama sigaraya falan para yatirip bunlara imkan bulamiyorum diyenlerde komik oluyor :)

0|1
    0|0
  • Böyle keyfi laflar söylemek çok kolay değil mi? Kol tamam geliştirilir ama omuz genetikle alakalıdır fazla bir genişleme olmaz. Benim neyseki küçük değil bazı kişilerde oldukça dar oluyor (endomorf vücut tipi). Sonuçta kemiği büyütemezsin. Oturduğun yerden laf atmak iyi, o zaman bende ince beden makyaj yapmayan renkli gözlü siyah saçlı kız istiyorum.

1|0
    0|0
  • bana da çok itici geliyo o ney öyle fare baldırı gibi

1|0
    0|1
    • Ayneeeeeen çok haklısın ben senin arkandayım 💪:D

• aklın yolu bir

• Zor kardeşim her akşam sen beğeniyorsun diye her akşam ağrı çekmek zorunda değiliz :D Bu şikayeti buraya yazdığına göre kaslı erkekler sana bakmıyordur :D

0|1
    0|0
  • Zevk senin. Kimsenin buna karışmaya hakkı yok.

0|0
    0|1
  • yani kolu kalın erkeğe veririm diyorsun şey yani kalbini

0|0
    1|0
  • Bikere su kizlar dini imani yerinde degilse itici deseniz?

0|1
    0|0
  • Peki siz kızlar aynaya bakıyor musunuz?

0|2
    0|0
    • Bakıyorum benim eleştirmeye hakkım var 💪

• Bunu neden kişisel algılıyorsun? Ben bunu genel olarak söyledim. Erkeklerde de kızlarda da tabikide güzel fizikli bakımlı kişiler var. Ama bunu totale vurduğumuz zaman iyi bir tablo yok

• Valla bana bile öyle erkekler itici geliyor :/

1|1
    0|0
  • Kalin cekici geliyor mu

0|0
    1|0
  • Anlıyorum seni fakat bu biraz da genetik. Bazı kişilerin kemikleri iri olur ve daha kaslı, iri görünürler. Benim gibiler ise spor yapsa dahi kolları zayıf görünür.

0|0
    0|0
  • banada ince kollu kizlar itici geliyor
    ne öyle hanim hanimcik
    fitness yerine kas yapsalar
    kilo sorunları kalmiycak ;)

0|1
    0|0
  • bugüne kadar hiç resmimi koymadım ama bu soruya koyarım işte aha ben :D :D

uvfitness.net/.../kol-kasi-.jpg

0|0
    0|0
  • Yani şimdi anlamadım kollar gövdeye göre ince olan erkeklerimi itici buluyorsun yoksa her anlamda ince olan erkeklerimi itici buluyorsun.

0|0
    0|0
  • Allahtan kolum filan ince değilde rahat rahat yazıcam şimdi. her gün pilates yapmayan vücudu ince ama işkembesi olan. Bacaklarındanki selüliti portakal kabuğuna dönmüş %60 lık bir kesim var onu napal? Bunu kesin ince kollu biri alır ha femedi demeyin :D

0|0
    0|0
  • Benim omuzlarım çok geniş kollarım birazcık ince Çok değil bu iticimidir
    http://i.hizliresim.com/jYb5jW.jpg

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Vücudum istediğiniz gibi sorun yok fakat kizlarda bir alem sanki ni yariniz rihanna diğer bir yariniz Madonna

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    96

Kızlar Ne Diyor 39

• Oldu... Senin icin spora giderler.

1|22
    1|1
  • Estetik açıdan bence kaslı bir erkek iyidir, hoştur ama kaslı olmayanı itici olarak düşünmek bence daha da itici bir durum. Bir insanın itici olup olmaması ruhuna, kalbine bağlıdır. En azından itici olmayan insanlara göre bu böyle. Benim eski sevgilim kaslı değildi. Ama çok iyi bir insan ve hiç de itici değil. Babamın yanında olduğum kadar yanında rahat olduğum biriydi ve kalbiyle de ruhuyla da kaslı birçok erkeğe bin basar. Kaslı erkeklere gelince, kaslı diye kalpsiz, ruhsuz diye bir şey yok. Kassız erkeklerdeki iyi niyetli oran ne kadarsa kaslı erkeklerdeki oran da o kadar. Ama altta bir cevapta da dendiği gibi spora zaman ayıran bir erkekten günün 24 saati mesaj bekleyen Türk kızlarımız olduğu sürece bu tür bir kızla ilişki yaşadıkları anda bunalacaklardır. Benim için kas önemli ama bir bakarım ki benim için önemli olan özelliklerin çok dışında biriyle sevgiliyimdir, aşık olmuşumdur. Olabilir. Benim istediğim özellikleri sağlayan erkekle de beraberken o özellikleri sağlayabilmek için yaptığı şeylere saygı duyar ve günün her saati benimle birlikte olmasını beklemem.

1|1
    0|0
    • Çok doğru düzenli sporunu yapan haftanın 4 günü 2 'şer saat buna ayıran erkek kafa yapısı olarak bir kızın egolarının ameleliğini yapmaz. Dünyanın hiçbir uerinde olmayan ego birizm Türk Kızlarında var ve bu sürekli salak erkekler tarafından doyuruluyor. Romantizm, özel günlerin, aşkın, paranın , hediyelerin sadece kızların için tek taraflı olduğu bir ülke.

• "Salak" yeni yetmelerimizin geyik muhabbeti yaparken biribirni onaylamama şekli olsa gerek.

• Ben de buraya göre yeni yetmeyim:) Ama doğru bulmuyorum

• takıntıya bakk :D:D:Dd:D:. d.

0|8
    0|0
  • Bende hoslanmiyorum. Kas yumagi olmasina gerek yok ama kollar kuvvetli olsun lutfen fkfkfk

2|0
    1|6
  • Ee adam ne yapsın kolları inceyse

0|9
    0|0
  • Bazılarının zayıflıktan ama.

1|7
    0|0
  • Seven insan önce kol ve ya kalın kol dinlemez ki...

0|6
    0|0
  • Kaslilar da bana itici geliyor dogalliktan yanayim ya inceyse ince budur

1|4
    0|0
  • bana itici glmyr:)

1|6
    0|0
  • Kilolu kızlar zayıflamak bu kadar mı zorla aynı şey bacım ama sende haklısın tabi :D

0|3
    0|0
  • bence de ince olmasın.

1|0
    0|4
  • Sana katiliyorum.

2|1
    1|9
  • Ben de ince seviyorum, zarif duruyor

1|2
    0|0
  • Nolacak canım yaa :D

0|3
    0|0
  • Aynen ya o ne öyle bizim farkımız olsun onlar erkek biz kız :Ddd

1|0
    0|0
  • aynen erkek dedigin kaslı olucak :D

1|0
    0|1
  • Kedilerin çok hoş :)

0|2
    0|0
  • Aynen ya görüntü kirliliği resmen. Bu yüzden erkek arkdadaşlarımın hepsi geniş omuzlu kaslı olmuştur

1|0
    1|1
  • zayıf erkek olmaz erkek değildir o iyice baktın mı :(((

1|0
    1|5
    • bütün ince kollu kezolar eksilemiş yazık size :(((

• Aynen yaa resmen kızları eksi bombardımanına tutmuşlar :D

• isterlerse bin eksilesinler bacım olarak görüyorum onları :(

• Doğru tespit

1|1
    1|14
  • İtici demiyimde doğruya doğru hoş durmuyor çok kaslı olması da hoş değil görüntü açısından ortası iyidir ya :D

0|0
    0|0
  • Iticiler zaten

1|0
    0|3
  • Yani bende katılıyorum yani hem erkek dediğin öyle çöp gibi ince olmamalı biraz kilo gayet güzel

0|0
    0|2
  • valla heryeri ince erkekler daha itici geliyo bana düşünsene ne omuz var ne bacak var ne kol düp düz sap

0|1
    0|5
  • Ne gördük ince kollu playboylari :D

0|0
    0|1
  • banada uzun boylu çok zayıf erkekler itici geliyor. erkek dediğin balık etli olmalı

0|0
    1|2
  • kürdan gibi, banada itici geliyor

2|0
    1|18
  • zayıf erkekleri beğenmiyorum zaten

0|0
    0|4
  • Haklisin ya katiliyrm sana bnde sewmiyrm ince kollu erkek

0|0
    0|6
  • Aynen, bence de çok itici..