Garantiye giden ürün neden geç gelir?

19 temmuzda kameramı net çekmiyo diye garantiye verdim.20 gün snra sizi arıcaz dediler.özledm valla çekilmeyi ya .))

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• sırf geç geleceğini bildiğim için telefonumun ekran kartını basit bir telefoncuda değiştirttim orijinal parca tamir olmaz dedi bilemem dogrumu yalan mı yalansa allah b... herneyse bi de ustune 60 kagıt saydım ekran ışığı eskisi gibi yüksek değil ama idare ediyom işte biraz daha eskitiyim yeni alcam.

1|0
    0|0
    • Bir daha garantiye verme diye uzun sürdürüyorlar zaten yanlış yapmışsın garantiye verip yerine telefon alabilirdin

• :( bi daha bozulursa dediğini yaparım

Erkekler Ne Diyor 8

• ben de saatimi verdim 20 gün önce bugün aldım iade istemiştim tamir etmişler bir de not bırakmışlar bir akıllı senmisin diye:))

0|0
    0|0
  • teknik servis teslimi 30 günü aşarsa yenisini talep hakkın oluyor yenisini vermeleri gerekir. Teknik servislerde yoğunlukla alakası yok bende sanayi sektöründe teknik servislik yaptım maksimum bir gününü alıyor. Teknik servislerin tembelliği ya da cihaz yapılamıyordur. Yapılamıyorsa bekletmelerine de gerek yok yenisini vermeleri müşteriyi mağdur etmemeleri gerekir.

0|0
    0|0
  • Servise giden ürün beklemeye alınır giden sadece bizim ürünümüz değildir,her gün onlarca yüzlerce ürün gelir servise serviste bekler 20 iş gününün tamamlanmasına az kala serviste gereken işlem yapılır...Eğer elektronik ürünleri servisine ilk elden siz teslim edin daha hızlı işlem görür aldığınız firmaya verirseniz o ürünü kargoya verir kargodan servise 2-3 kargoda geçer geçen kargo süresi iş günü kapsamında yer almaz.

0|0
    0|0
  • sadece sana çalışmıyor adamlar

0|0
    0|2
  • adam hangi birinizle ilgilensin senin gibi kaç tane var..

0|0
    0|0
  • 20gün sonraya telefonunu kaybetme ihtimalini düşünmüşlerdir

0|0
    0|0
  • e 8 gün olmuş daha

aramalarına 12 gün daha var

0|0
    0|0
  • garantiye vermesin vatandaş diye geciktiriyorlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...