Bazı üyelere sesleniyorum amacınız ne?

bu site sorunlu üyeler var sorunlu diyorum kusura bakmayın gerçekten sorununuz var belki bu sorum kaldırılabilir ama canları sağolsun neyse konumuza dönelim amacınız ne sizin bi soru soruyorsunuz cevap verenlere hakaretler veya cevap verdiğiniz sorular küfürlü ve kaba bi şekilde yorum yapmalar falan böyle olanlar karışmasın topluma ya gidin insanlardan uzak yaşayında kimsenin sınırını bozmayın yada insancıl yaşayın güzel bi şite gülüp eğleniyoruz keyifimizi kaçırmayın haksizmiyim

Güncellemeler:
bakın alınganlıktan bahsetmiyorum KÜFÜR VE HAKARETTEN ŞİKAYETÇİYİM ayrıca ben niye kapatacağım veya saygılı arkadaşlar niye kapatacağız saygılı olduğumuz için mi

0|0
19|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Şikayetçi olduğun paylaşımların yanındaki 'şikayet et' linkini kullanarak ya da bize mesaj göndererek rahatsızlığını bildirebilirsin. Tüm şikayetler 24 saat içinde değerlendirilmektedir.

1|0
    1|6
    • Hangi birini şikayet edecen : )

• aynen aynen hangi birine yetisecegiz

• eksiledim şikayet edince olmuyor sadece rahatsızlığını bildiriyorsun okadar devamı yok ben kaç kere yaşadım biliyorum.

• aynen haklısın katılıyorum. bi soru soruyorsun bazıları çıkıp bu soruyu neden sordun diye konuşuyorlar. yok beğenmiyorsanız cevap vermeğin. geçen aynen benim başıma geldi çatlağın biri atladı, yok sen bu soruyu niye sordun bilmem ne zırladı durdu. hayır yeni ergensen, soru ağır geliyorsa bu sitede işin ne. çık git kız giydirmece bilmen ne oyna. herkes senin hoşuna gidecek sorular sormak zorunda mı? yani gizli kardeş yerden göğe kadar haklısın. beş yıldızladım :)

0|0
    0|0
  • sozluklere üye olmam, "lan burada küfür serbestmiş amk" diyerek olmuştu. buraya da üye olmam benzer bir mantıklaydı. sonuçta, amk da spor gastesi oldu. kader işte.

Not: AMK gastesinden telif ücreti alınmamıştır.

Not 2: yönetim gerçekten cansiperane çalışmakta.

Not 3:İhtimal link veremiyorumdur. hit the road jack'i dinle. (tavsiyenin konuyla korelasyonu sıfır)

1|0
    1|0
  • güzel sorular güzel cevaplanmayı hakediyor bence..bazen öyle saçma sorular çıkıyor ki..çok fazla değil ama bazılarının güzel cevapları haketmediğini düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Ben her zaman doğruları konuşan biriyim ister realde ister sanal alemde olsa bile doğru konuşmayı seven biriyim elbet hatam olmuştur sonuçta insanız hata yapabiliriz.. Ama ki sana söyleyeceğim tek kelime burada soru soranların çoğu kişisel hayatında ya yoktur yada yaşamamıştır adı üstünde sanal kim ne nerde ne yaşadığını bilecek ki dimi ama...

0|0
    0|0
  • yapanı bana söyle inan bak

0|0
    0|0
  • haklısın bacım. ben de bundan muzdaribim. soru soruyorum ayıp diye şikayet ediyorlar. mal madem ayıp girme defol çık git siteden. ayıp tu kaka diye diye millet çiftleşmesini genelevde öğreniyor. herkes gerçek bilgi almak istese zaten gider kitaplardan bulur.

0|0
    0|0
  • Bende toplu linç girşimlerine karşıyım :)

0|0
    1|0
  • uyum sağla

0|0
    1|0
  • Kendini bilmezler her yerde var. Bu değişmeyecek. İstediği gibi cevap alamayınca hakaret edenler. Farklı görüş olunca hakaret. Bu her zaman var olacaktır. Sanaldır burası. Kişilik eksik olunca da bunların olması da doğal oluyor.

0|0
    0|0
  • Haklısın.İnsanların kırılabileceklerini düşünmüyorlar.Doğal olarak düşüncelerini direk olarak söylüyorlar.Burdakilerin ahlarını iyice alıyorlar sanırım…. Allah mutlak üstündür, kimsenin yaptığını yanına bırakmaz… ( İbrahim suresi 47 )

0|0
    0|0
  • asıl bu nasıl soru herkesi töhmet altında bırakmışsın isim ver

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum, xper puanı yapma derdine düşmüş öyle çok zavallı aciz ezik insanlar varki anlatamam, malesef günde 1 kaçtanesini illa görüyoruz kendilerini gösteriyolar, onlar için barınak yapılmasını site yönetiminden arz ederim...

0|0
    0|0
  • Bu şekilde alıngan olduğun sürece ben hep senin gibilerle uğraşıcam

0|0
    5|0
  • gizli kullanıcı haklı..

0|0
    0|0
  • sonuna kadar arkandayım arkadaşım, haklısın

0|0
    0|0
  • Senin gizli olmandaki amacin ne?

0|0
    0|0
    • amacimi soyleyemem cok tehlikeli

• Çok doğru söledn ..

0|0
    0|0
  • kim rahatsız etti seni kulakları çekicem ben onun!

0|0
    0|0
  • Keşke gizli sormasaydın soruyu

0|0
    0|0
  • e biz gidelim o halde

0|0
    0|0
  • Sorduğun sorunun içeriği ?

0|0
    0|0
  • Bu sitede kabalık olmaz yanlışın var

0|0
    2|1
  • hepsini firinlara atalim hitler sagolsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Tutumunla aynı oranda tepki alırsın. Dolayısıyla dünyanın en saçma, en salak, en cinsiyetçi, en sınıfçı, en homofobik sorusunu da ciddiye almak ya da düzgün cevap vermeye çalışmak biraz safça, hatta enayice oluyor.

1|0
    1|0
    • ozaman ne isi var buarada niye yorum yapiyorsun yaran var demek ki gocunmussun cinsiyet ayrimi falan goremedim ben sen dogru yerde olduguna eminmisin bu kadar insan ses verip bu saygisizlardan yakindiysa bisey var demektir ok simdi sana gule gule

• gitsen iyi olur niye yorum yaptın ki zaten

• Bir sen eksiktin.

• onlar bu sitenin şaklaban lari takma sen onlara !

2|0
    0|0
  • Benım için bi sorun yok.Dalga geçenle dalga geçer eğlenirim ciddi olanla ciddi olurum . Her türlü uyum sağlarım.Ancak alıngan ve kırılgan kişilerin siteye üye olmaması gerekır dıye düşünüyorum.Tek rahatsız olduklarım abaza erkekler bu sitede.

0|0
    1|0
  • Haksızsın sis.

3|0
    4|0
  • haklısın gitsinler yaa uzak doguya gitsinler:(( bazen benide tersliyorlar ama umursamıyorum S ama gitsinler ynede

0|0
    0|0
  • Bunu gizli soruyorsun... Şahsen benim keyfim kaçmıyor, kim ne cevap yazarsa yazsın. Bu tarz sorular çok fazla soruluyor, bu sitedeki her üyenin düzgün olmasını beklemeyin. ÇOK rahatsızsanız da üyeliğinizi kapatın.

He, ama işin şu yanı kötü: Sorunuz için cevap beklerken 3 yeni diyor, 2 tanesinde alay etmişler, birinde "Soru çok uzun." yazmışlar mesela, böyle gördüğüm çok oldu... Bu kötü işte.

0|0
    0|0
    • Küfredenler siteden çıkartılıyor zaten. Her saygılı da şikayet etmiyor bu durumu...

• bugün okadar çok denk geldim ki küfredene hepside duruyor

• Hem de kesinlikle haklsın

1|0
    0|0
  • haklısın kesinlikle

1|0
    0|0
  • Erkekler cogunlukta.Gecen birinin sorusuna cevap verdim ters anlamıs garibim bana neler neler dedi ya öldüm gülmekten neresinden anladıysa :)

0|0
    0|0
  • sen şuan da naptın

1|0
    1|0
    • herkes soru soranla cevap verenle aynı fikirde olmak zorunda değil çok hakaret vs yakınılıyorsa engellenebilir şikayet edilebilir bu tip kişisel sorunlar yönetime sunulabilir soru sorup ta taraf toplama amacı mı var

• evet kimse kimseye hakaret veya küfür edemez biz olgun birer bireyiz değilmi yobazlıklarını başka yerlerde yapsın insanları kırmaya hakları yok!

• bencede edemez topluma çıkmasınlar yobazlar gibi

• Haklısın

1|0
    0|0
  • Bu kadar takma ya..

0|0
    0|0
  • he ya, bi afra tafra hakaret edip engelleme falan. yikinc.

1|0
    1|0
  • Onlar olmasa bu sitenin keyfi çıkma la bırak takılsın onlarda :D

0|0
    0|0
  • çok gùzel yazmışsn.evet gercekten kaba insanlar var.

0|0
    0|0
  • benimde dikkatimi çekiyor sitede bu ara saçmalıklar almış başını gidiyor modlar uyuyor galiba.

0|0
    0|0
  • O değilde neden gizli ? Bende henüz bunun mantığını anlamış değilim

0|0
    0|0
    • tamam sakin ol arkadaşım :))

• Ah tatlım eğer böyle bir şey yapma cesaretini gösteriyorsan kendini deşifre etme cesaretini de göstericeksin öbür türlü boş. Korkak olduğun düşünülür yalnızca.

• kim nasıl isterse öyle anlasın

• Çok haklısın bazı üyeler resmen hasta pskolojisi var.

İnsanlara laf sokup aşağılamaktan zevke geliyorlar.

Çok ağır sorunlu ve toplumdan dışlanmış olduklarını düşünüyorum.

Millete çemkirerek kendilerini rehabilite ediyorlar sanki.

Kendilerini komik felan zannediyorlar galiba

komikten öte ruh hastası imajları var farkında değiller.

Tamam herkes eğlenmeye vakit geçirmeye geliyor da buraya

kimsenin kimsenin canını sıkarak eğlenme hakkı olamaz .

1|0
    1|0
  • Hakaret iceren yorumlari, cevaplari sikayet et engelle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...