Zumba'dan fayda göreniniz var mı?

Merhaba arkadaşlar. Salona zumbaya yazıldim fitnessdan hemen sıkıldığım için bacak basen problemim var sizce zumbanin bikac ayda diyetle faydasını görür muyum? Bide spinnig var tabi o nasildir sizce spinnig mi zumba mi?

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Zumba gerçek anlamda çok fazla kilo vermeni sağlamaz zumba kasların yapısını şekillendirir aslında. Kasların sıkılaşmaya başladığı için kilo veriyorum zannedersin ama o sırada yaptığın diyet ve diğer aktivitelerle kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • Ama kalori yaktiriyomus cok fazla

• Yaktırıyo ama ben platesin daha faydalı olduğunu düşünüyorum

• Ya herşeyi gizliden soranlara iyice uyuz oldum ne gereği varsa :S

0|0
    0|0
  • Zumbayı bilemenko. Fakat iş yerinde vakit geçsin diye "Zuma" oynamışlığım vardır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 ayda haftada 3-4 gün sadece zumba yaparak ve sağlıklı beslenerek 10 kg verdim. Ayrıca kol ve bacak kaslarımda ciddi oranda sıkılaşma ve toparlanma oldu. tek yeterli çalıştırmadığı bölge karın. onun için de ekstra olarak 10 dk sadece karın kaslarımı çalıştıracak hareketler yaptım. Fakat ne kadar uzun çalıştığın da çok önemli. Ben her seferinde 45 dk yapıyordum minimum. Çok eğlenceli bir spor. Bence faydasını görürsün düzenli yaparsan.

0|0
    0|0
    • Bende salonda haftada 3 gun sabahları 10 seanslarina yazildim. Hocam begenmezsen spinnige gecersin dedi. Cidden denemiş fayda görmüş birinden tavsiye almak çok önemli.. basen ve ust bacaklarda faydasını görürüm yani dimi. Yorumun için cik teşekkür ederim bu arada diyetisyenle de sıkı bir program ile ilerlicm

• Bu uzun ve faydalı cevap için çok teşekkür ediyorum. O zaman pazartesi ilk seansım zumba olucak :) önerilerini dikkate alıcam :*

• Güzel sonuçlar alırsın umarım. Kolay gelsin :)

• Gitmiştim çok eğlenceli fakat bana pek yararı olmadı

0|0
    0|0
    • Yaa ne kdr devam etmistn peki

Yükleniyor...