2 Miller'dan sonra kız arkadaşım

Şu an çıktığım kız hayatıma bu güne kadar giren en resmi hatun ancak 2 miller içtiği zaman bambaşka bir insan oluyor. Normalde aramızda kol boyu mesafe bırakırken 2 millerdan sonra sarmaş dolaş 3 den sonrasını sormayın bile. gün boyu yemek yemediğinden biranın çarptığının farkındayım ama davranışın sebebini çözemedim.

Kendini rahat mı hissetmek istiyor, alkollüydümün arkasına mı sığınmak istiyor yoksa ne olabilir?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Sana güveniyor ki yanında rahat davranıyor demekki.

0|1
    0|0
  • rahat olamıyor.. alkolü alınca da ne de olsa kafam yerinde değildi diyebileceği için sana yakınlaşıyor işte. :))

1|0
    0|0
  • hiç alkol kullanmadım hayatımda o yüzden yorum yapamıcam eğer sen alkol kullanıyorsan anlamış olman gerekmiyor mu?

0|2
    0|0
  • 2 millerla o hale geleceğini sanmam ama neyse

0|0
    0|0
  • Rakı içince ne hale gelir tahmin bile edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Tuhaf sadece..

0|0
    0|0
  • alkolün arkasına sığınıyor işte

0|0
    0|0
  • Miller o kadar ağırda değil nasıl beceriyor ki ecüba...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bastırdığı istekleri ön plana çıkıyor o zaman . bira baskıyı azaltınca özgür hissediyor kendini ve özgürce yaşıyor hayallerini. ama sana tavsiyem bunu alkolsüzde yaşata bilmen yoksa bir alkolikle beraber olmak zorunda kalırsın.

0|1
    0|0
  • hacı sen bılım adamımısın yok degılsın neden merak edıyorsun boşver içsin millerini rahat rahat...ama sende az degılsın çözmüşsün olayı

0|0
    0|1
    • adam degılsın falan hos olmuyor

• bilim adamımısın dedim.kızın davranışını çözerek kendını yoracaksın..kız içmesine baksın.adam degılsın demedım .

• Alkolden etkilenen hatun candır..

Etkilenmediğini düşünelim ne takla atacağımızı şaşırıyoruz..

Bence böylesi daha iyi hem o iş tekila ile nerelere varır.. ohh ohh..

0|0
    0|0
  • demekki normalde oyle davranınca o.. demenden korkuyor ve alkolun arkasına sıgınıyor. sarhoştum hatırlamıyorum diyecek :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...