Trabzonspor çekilmeli mi

Arkadaşlar şampiyonluğumuz bilindiği üzere 2 sene önce çalındı ve fenerbahçe masum kimliğine bürünmüş durumda gerçekten şahsen çok acı çekiyorum ve bu sene uzun yıllar sonra ilk kez kombine almıycam çünkü türk futboluna inancım kalmadı sadece fb maçına gidicem aziz yıldırıma sövmek için bu adeletsiz ortamda adelet arıyoruz trabzon taraftarı ne yapmalı

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Adalet ararken söverek suçlu konumuna düşüyorsunuz...

Hep geçmişi yaşayan kişi yavaş yavaş çöker. »

BARBARA STANWICK

"Dünü unutmalı , bugünü yaşamalısınız..Çünkü dün ile bugun arasında bir kavga çıkarsa ; yarını kaybedersiniz"

Averaj farkıydı sizin o çalındı dediğiniz... Burak daha fazla gol atsaydı ? Acının büyüğünü biz camia olarak çektik ve şuan güneş bize doğuyor.. Başkanınız hep attı hep tuttu hep karaladı. Ama karalarken kendisini hiç düşünmedi açacağı bembeyaz sayfalarda hep iz bıraktı. Bugün canınız yanıyorsa onu 2 yıl öncesine değil bugün başkanınıza söyleyin... Şunu da söyleyeyım... Şampiyonlugunuzun çalındıgını bas bas söylediğiniz koca bir sene vardı 2011-2012 sezonu...

Şimdi yazıyorum...

18.12.2011 Fenerbahçe 1-0 Trabzonspor

01.04.2012 Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe (*)

15.04.2012 Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor

06.05.2012 Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe

Rica ediyorum söyle... Şampiyonlugunun çalındıgını savunan bir takım 4 maçın 1 tanesinde bile galip gelmek için çabalamaz mı ?

;)))

0|1
    0|0
    • Galatasarayda yenemiyo fenerbahceyi genel olarak ama turkiyenin en buyugu ayrica bu seneki kadromuz cok vasatti fenerbahceyi yenemememiz normal biz anafolu kulubuyuz her sene iyi takim kuramiyoruz kuruncada 2 sene onceyi gorduk dunu unutmali demissin biz enayimiyizde unutucaz siz çalin biz unutalim yok yaaa

• Benimle alakası nedir?

• Ts taraftarina buyuklukle ilgili bi laf attin ama neyse tekrar iyi geceler bu gece daha bakmiycam tatli bi sohbet oldu :-) bye

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence kombine almamakla hata ediyorsun, asıl bu durumda takımına destek çıkmalısın. Fenerbahçe'den herkes yaka silkiyor ama çekilmektense pes etmeyip dimdik duracaksınız.

Ki Trabzon son iki yıldır iyi bir konumda, çekilmek ahmaklık olur.

0|0
    0|0
    • Kombine almak enayilik bence cunku sampiyon olmamiz sike vs. Den dolayi imkansiz niye izliyim ki

• İstanbulda doğsaydım galatasaraylı olurdum sen varya sen gözümün bebeği başımın tacı ben varya ben deplasman yolunda elimde digaram tek dileğim koyalım fenere koyalım kartala şampiyon olalıım.

• Bizim için saldır Cimboom, koyalım Fenerbahçe'ye, istersen Kadıköy'de istersen Antep'te, ultrAslan hep seninlee.

..Haydi koyalım kartala haydi koyalım fenere seviyoruz ölümüne kupaları getir bizeeeee! Ben Kocaeli doğumlu'yum 10 yıldır İstanbul'da oturuyorum, Kocaeli'ye çok sık şekilde gidip geliyorum ama Kocaelispor'a hiçbir şekilde ilgi duymuyorum :)) Ama Trabzon süperligde iyi mücadele etmiş bir takım tabii..

• Söyleyecek bir sözüm yook.

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğu görmeden ölürsem gözlerim açık gidecek. :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bnce siz şampiyonluğunuzu istemkten çok şu şakraban sadriyi gönderin sizin için ne yaptı hıı soruyorum sze ?

1|0
    0|0
  • ya bu ülkede kendi takımının temiz olduğuna gerçekten inanan var mı acaba bu işlerin içinde herkes var bir taraf suçlanınca diğerleri çok temiziz rolüne bürünüyorlar

1|0
    0|0
  • Adalet mi arıyorsunuz?Demirören başkan olsun,kupamızı alırız diye bakan zihniyete bak hele.Vermediler mi kupanızı.Bizim gibi (Bursaspor) dik durabilseydiniz.Ama nerde sizde o yürek.Bir kupa uğruna nelerinizi feda ettiniz.

1|0
    0|0
    • Onu sadri senere sor baskanimiz hicbiseyden anlamiyo ne transfer ne bi laf koyma fenerbahcemiz diyen bi adama oy verdiler ben kızginim zaten

• cevabım sana değil " size trabzon sokacak haberin yok " cumlesineydi. senle bir alakası yok

• Gs macindan sonra kimin yerin dibine girdigini herkes gordu kupa vermeme olaylari saha icinde polise koltuk aymalar araba yakmalar sanirim bunu soyleyecrk son kisiler sizlersiniz

• böyle birşey orada halkta nasıl tepki yaratır. onlar futbolla yatıp kalkıyor . olmaz öyle şey.

0|0
    0|0
  • beter olun ezik hamsiler

1|0
    0|0
  • haksızlıklara karşı savaşmayıp kaçtıkça haksızlıklar bitmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...