Yaşıtlarım çok çocuksu geliyor artık aşkın anne babalarımızda kaldığını düşünüyorum.

ben 22 yaşımdayım ve etrafımdaki yaşıtım erkekler anca bar ,karı kız peşindeler gibi.sanki gerçek aşk diye bişey kalmamış,saygılı ne bilim.her zorlukta bi ayrılık milletin dilinde saçma sapan şeylerden anlamıyorum yeni düzen bu mu yani.filmlerde mi kaldı o saygılı,mücadeleci aşklar.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• O zamanlar gözleriyle konuşan insanlar vardı. Şimdi nereleriyle..

Hayır bu düzen değildir yeni bir hastalıktır. Filmler gerçeğin bir yansımasıydı. Dediğin gibi bize saygı,mücadele ve özveri lazım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aslında sorunun cevabını vermişsin. Demişsin ya karız kız peşinde koşuyor diye erkekler, koşmazsa o kişilerle tanışamaz ki bir çok kız, o tip erkekler olmasaydı bir çok kişinin şuan sevgilisi olmazdı. O karıkız peşinde koşan kişiler daha caziptir her zaman, amacına ulaşıncaya kadar her türlü cambazlığı yapar gereğinden fazla ilgi gösterir, yeri gelir gurursuz olur, yeri gelir gerçek dışı iltifatlarda bulunur. Ardından da hevesini alınca diğer kızlara yönelir. Kızlarda biraz akıl olsa zaten bunu görüp bu tip kişilerle ilişkiye başlamazlar. Hep benzer başlıklar benzer konular, herşey seçimlerle başlar, doğru seçimler yapın mutlu olun.

Adam akıllı bir erkeğin hiçbir zaman önceliği sevgili olmaz, ondan karıkız peşinde de koşmaz ya da bir kıza gereğinden fazla önemde vermez. Zaten bu tip biri kendini belli eder, kızlar on un peşinden koşar. Çaba sarf etmeden böyle birini bulmadan yaşayacağınız ilişkilerin hemen hepsi aynı tip sonuçlanacaktır ister istemez.

0|2
    0|0
  • valla ne karı kıza gittim ne bişey bakir olarak yaşamımı sürdürüyorum:-)ayrılmak konunsna haklısın hemen sıkıya gelen ayrılalım diyo ulan yaşanılanlar var kadar bu kadar kolaymı onları silip gidip başka kızın erkeğin teninde olmak yani...valla ben 72 gün peşinden koştum sevgilimin Allah var iyikide yapmışım :-)...öyle erkekler var halada şite araman lazım yani biraz...

0|0
    0|0
  • Adam bulmak zor değil aslında =) hal ve hareketlerin'den belli eder kendini.. Aynı şekilde kızlar içinde geçerli ben bir kızın ne mal olduğunu hemen anlayabiliyorum ;) en basit, burada üyeliğinin olması eksidir =)

0|0
    1|0
  • sen kendine bir babacan erkek arıyorsun yaşıtlarında bulman zor. anca senden yaşça en az 7,8 yaş büyük birinde bulursun aradığını.

0|0
    0|1
  • sizlere barış manço dan süper babaanne şarkısını armağan ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Can Dündar'ın son kitabı ''Aşka Veda '' isimli romanını okumanı tavsiye ederim.Can Dündar'ın ne kadar iyi analizler yapabildiğini görmemizi sağlıyor bu kitap.Kitap günümüz yozlaşmış ilişkileri hakkında müthiş tespitler içeriyor.Okumalı,okutmalı.

0|0
    0|0
  • sana cok cok hak verıyorum var ama cok az ben buldum du oyle bırını gercek askı rabbım ayırdı sımdı yenıden oyle bır aşık olabılecegım mı dıyorum

0|0
    0|0
  • arama bulacaksa o seni bulur (aşk)

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Bu aşkın katili sensin teslim ol suçlusu sensin :D

0|0
    0|0
  • kızlar bar ı dısko yu ıstıyor erkeklerde götürmek ıcın götürüyor bara dıskoya

0|0
    0|0
  • Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar. Evet onların zamanında kaldı ve bitti..

0|0
    0|0
  • 20li yaşlardaki insanların genelin başından sonuna tüm sisteme karşı sana özgü değil bence

0|0
    0|0
  • ee ne bekliyordunuz... Kızlar "ben özgürüm, kimse bana karışamaz, bekaret de neymiş, siz geri kafalı mısınız, istediğim erkekle gezer hayatımı yaşarım" derse, erkekler de kızlardan beter hergün birisiyle hovardalık eder, sadakat, büyük ve büyülü aşklar erkeklere de yalan gelir...

Panpa baksana ben bir kızın peşinden koştum yıllarca kız kabul etmedi, ama arkadaşım hergün biriyle üstelik en güzelini en iyisini o kaptı... Bundan sonra ben de böyle olacağım... diyor insan...

Bir yerde kadınlar erkekler gibi hovardalığa soyunursa erkekler de artık bir kadın için mücadele etmenin manasız olduğunu düşünür... etrafınıza baksanıza kadınlar ne halde...

20 taşındaki kız facede "aşkım aşkım seni çoook seviyorum..." yazmış sevgilisine gece de benim altımda... Peki ben nasıl inanayım artık aşka söyler misiniz..

0|1
    4|0
    • Bence herşeyi kadınlara atmamalısın..

• beni evine davet eden aynı odada kalmayı isteyen, gece yanıma gelip uzanan da oydu.

Ha ben de gelme demedim tabii ama tiksindim kendimden o an ve sonrasında.

Ben kendimi suçluyorum zaten ama eskiden böyle değildim... çok sevmiştim öyle ki gecem gündüzüme karıştığı zamanlar oldu. Hepsi gitti bir çapkınla evlendi. kazananlar hep böyle umursamaz çapkınlar olunca yemin ettim ben de öyle olacağım diye oldum da ama kendimden, etrafımdaki kızlardan nefret ettim. keşke o saf halimle kalsaydım...

• erkeklere hak veriyorum bu konuda. şimdi kızlar erkeklerden daha hovarda :(

Kızlar Ne Diyor 11

• babalarımızda zamanında aynıymış canım... sonradan akıllanmışlar. her erkeğin mutlaka öyle bir dönemi olmuştur. bende üzülüyorum iyi bir insanı bulamadığım için ama bi düşünsene kızlar çokmu farklı erkeklerde aynı konudan şikayetçi. biz düzgün olalım bırak herşey ters gitsin. Allah senin ve diğer kızların gönlüne göre versin inşallah anlında yazılı insan doğru insandır. herşey nasip o tür erkeklerin senin değil layık olanların olduğunu düşün yorma kafanı ;)

0|0
    1|0
  • Bam telime bastın vallahi..

Şimdi erkekler de hemen suçlu olmasın kızların çoğu da öyle kaç ev arkadaşıma hoşştt! dedim ben ve bu yüzden ev tutmaktan tiksindim.Doğru kız da az artık erkekler ne yapsın ki?.Tükeniyor doğru insanlar hadi bulalım onlarııı ! =P.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle simdikiii asklar yalan dolan,palavraa erkeklere güvencim kalmadı artıık.Birini sevmekten korkar oldu.Onlardan kızlardan yana sikayetci.Herkes istedigi gibi birini arıyoo bulmak ne mümkünn..

0|0
    0|0
  • tebrik ettim seni canım çok haklısın sorunda. uzak dur canım böyle tiplerden eğer gerekiyorsa bekle ciddi bir ilişki için ileriye dönük bişeyler olsun diye. hayatına birisini alma. zaten öğrenciysen okulun bittikten sonra işini eline aldıktan sonra işinde gücünde ciddi niyetli birisiyle olursun evlilik adına

0|0
    0|0
  • aynen oyle bende henuz 18 yasindayim ve bahtimin kara oldugunu dusunmeye basladim aradigim tek sey sadakat guven

0|0
    0|0
  • anne baba zamanında dogru düzgün ask yoktu utangaclık vardı mahalle baskısı vardı ayıp vardu... şimdide dogruz düzgün ask yok kolaylık var yedek var sıkıntıya gelememe var alternatıfler cookk varrr... iki zamandada dogru düzgün askın varlıgı yok

0|0
    0|0
  • kısmet işi..sen yaşrda çok aklı başında olan erkek arkadaşlarım var..zaman ve mekan meselesi bazı şeyler.

0|0
    0|0
  • olgun erkek her zaman iyidir tatlım;)

1|0
    0|0
  • haklısın aynen öyle artık sevgi saygı diye birşey kalmadı kesinlikle

0|0
    0|0
  • O aşklar masallarda, destanlarda kaldı . Aşk anlamını iyice yitirmiş durumda.

0|0
    0|0
  • onlar zaten filmdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...