Uzaklaştın mı sevmiyor, yaklaştın mı kaprisi tutuyor? Neden?

böyle bir kız dünyanın neresinde var tek işi beni hasta etmek o bir uzaylı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Yol ver gitsin.Katlanmak zorunda degilsin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kizlar biraz karisiktirlar..bazen dakikasi dakikasini tutmaz.. uzayli filan degil bircok kiz boyle.. o ayari iyi tutturmak lazim..yoksa kaybedebilirsin ve aci cekersin... ne uzaklas ne yakinlas arada..ne cok seviyorum de ne az soyle..o dengeyi tutturamazsan, elinden gidebilir.. kolay gelsin:) seviyorsan ugrasirsin deger..;)

0|0
    0|1
    • En iyi cevap seçmelisin minimata'yı :) O ayar erkek olmama rağmen bende de var. Ama kızlarınki gibi olmasa gerek. Senden o ayarla ilgili daha çok bilgi almak isterim mümkün mü?

• s.ktir et gitsin o ne la öyle yaklaşınca kaprise mi girilirmiş rahat batıyo bazı kızlara arada hemcinslerimi ben bile anlayamıyorum :D

1|0
    0|0
  • Önce uzaklaşmışsan yaklaştığında neden uzaklaşıyorsun benden tarzı bi tribe girmiştir belki

0|0
    0|0
  • kızın sorunları var,uzaklaş bırak sevmesin.. amaaan ölümlü dünya..ne lan bu yakalamaca mı oynuyosun sen.alla alla:/

0|0
    0|0
  • Sanırım problemleri var o kızınn.

0|0
    0|0
  • yoooo sasırma genelı oyle o deıl butun kızlar uzaylı o zaman :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hani diş çürümüştür ağrısı bütün ağıza ve yüze yayılır.çekilmezse diğerlerinide çürütecektir çekilip atılır.diğerleri kurtarılır.ağrıdan kurtulunur.işte o hesap.bütün vücudu hasta etmektense belki biraz kalp ağrısı çekilir ama sonuç iyi olur ;)

0|0
    0|0
  • Hepimiz uzayda yaşıyoruz aslında. Koca uzayın içinde bir uzaylı görmüşsün az mı:)

0|0
    0|0
  • Yook, iki ucu b*klu değnek :D

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaları kolay olsaydı sence haklarında bu kadar fazla kitap yazılır mıydı? :)

0|0
    0|0
  • böyle bu işler matematiği yok bu işlerin

0|0
    0|0
Yükleniyor...