Erkekler bu soru size istediğiniz gibi cevaplayın

şimdi bi kızdan çok hoşalnıyosunuz onunla önceden arkadaştınız ve tanıyosunuzda ayyrica her neyse arzuluyosunuz vesaire ama hepsi bu. kıza aşık olmanız için bunların yeterli olduğunu mu düşünürsünüz yoksa daha fazlası olması gerekir mesela... diyip yazabilir misiniz ? ya da bi yaklaşıp bi geri çekilen kızlar size nasıl hissettirir ilişkide ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• onla arkadaşsak tabi tanışıyor olacağız zeki insan :) bir yaklaşıp bir geriçekilen kız uzaklaşmamı sağlayan kızdır tabi çok seviyosam uzaklaşmam. kimsenin peşinden koşmam.ne kendimi yorucam adam gibi seviyosa geriçekilmesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aga bu nedir!... Kız sallamış durmuş kendince yazı yazdım soru sordum diyor şimdi... Kendini ifade edemeyen gençlik...

0|0
    0|0
  • valla ben ilk görüşte aşık olmuştum o kahverengi gözleriyle bana bir kere bakması bana yettide eritti bile :d

0|0
    0|0
    • Bazen bakışlarda, çok şeyi anlatır.. Dimi :)

• sen nediyon ya çok anlamlı bakabiliyo bende kendimi keskin bakışlı sannederdim mavi gözlüyüm ama utangaçlaştırdı beni :D

• bi yaklaşıp bi uzaklaşan bi kızdan soğurum,aşık olmak da kolay bişey değildir tamam hoşlantı olabilir ama daha fazlası gerekir

0|0
    0|0
  • buraya yazsam sığmaz.ama kısaca ona saygı duymalıyım,benimle bulunduğu her duruma uyum sağlayabileceğinden emin olmalıyım.yaklaşıp geri çekilen kızlar beni güldürüyor sadece.

0|0
    0|0
  • kız kabul ederse yeterlidir.kabul etmezse bunların önemi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...