Sporla ilgilenenler acil yardımm?

arkadaşlar Nisan ayına kadar 10 kilo vermem ve vucudumu sıkılaştırmam lazım bunun için bana acil öneri verirmisiniz spor salonuna gitmek konusunda ne düşünüyorsunuz ya da evde uygulanabilecek egzersiz prog vs. diyet prog bilen yapan kızlar sizler ya da spor hocası olan varsa özeldende yazabilirmi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• iklim ne olursa olsun dışarda yapılan sporun yerini hiç birşey tutmaz ! bir takım ağırlık al ayağına baglayabileceğin en iyi şekilde kas sıkılaştırır buna garanti verebilirim ! günlük her sabah 7 ve akşam 7 en az 45 dakıka koşu yaparsan öğle vaktindede evde 3 seans esneme hareketleri yaparsan 10 kilodan daha fazla bile verebilirsin ! uygularsa düzeni en fazla 3 ayda verirsin 10 kiloyu !
    ayrıca diyet olarak fazla yağlı besinlere kaçma ondan hariç az ve sık beslen !

0|0
    0|0
  • 2 ayda 10 kilo verdim ve şu an kasla kilo aldım profil fotomdan da bakabilirsin sadece sana önerim diyetine uy ve hafta içi her gün sporuna git haftasonu dinlen sakın protein diyetiymiş vs vs onlara bakma ben yiyerek sadece dengeli beslenerek ve spor yaparak kilo verdim diyet de diyemem sağlıklı beslenme çok abartılı yemeden tabi özellikle şeker ve en önemlisi spor bunları yap 2-3 ay sonra gör ;) nisanı beklemene gerek yok şimdiden başarılar :)

0|0
    0|0
  • Ankarada yaşadaydın çalıştığım spor salonuna bir uğra derdim ama ufak tavsiyeler veriyim ilk öncelikle spordan önce hatta dengeli bir beslenme programı bunun için kesinlikle bir diyetisyene git program işinede gelirsek sen spor salonumu ev mi ona bir karar ver o konudada yardımcı olabilirm iyi günler

0|0
    0|0
    • ALINDA SALON İSTİYORUM ERKEKLER OLDUĞU İÇİN ANNEM GÖNDERMEK İSTEMİYOR EV DİYELİM ŞİMDİLİK VE DİNLİYORUM ÖNERİLERİNİZİ

• Zamanın fazla olduğu için sabırsız davranma sadece profesyonel bir diyetisyene git en başta sırf güzel bir diyetle bile istediğine ulaşırsın zaten benim fikrimce...

• çok tesekkurler

• Evde yapabilirsin fakat spor salonundaki gibi randiman alamazsin. Kilo vermek istiyorsan yagsiz ve sekersiz seyleri tuket. Spor salonundaki antremanlada vucudundaki yag oranini dusurup daha sıkı bir vucuda sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • salonda düzenli yaparsan Nisan ayına kadar olmak istedigi olursun evde zor devamlılık olmaz güzel bir beslenme ve spor ile başarırsın güzel bir salona git derim ilgilenen hoca olursa cok iyi :D

0|0
    0|0
  • fitness yap

0|0
    0|0
  • bol bol ilişkiye girr terleyerek zayıflarsın en güzel spordur.

0|0
    0|0
  • Asıl iş kararınızı vermenizde gerisi kolay spor salonuna giderek ayda 3 kiloya kadar verebilirsiniz

0|0
    0|0
  • çalış senin de olur

0|0
    0|0
  • gel eşekle tur yap :)

0|0
    0|0
  • sana 10 kıloda yetmez
    olakı verdın bı kuru temızlemeye gıt sana buharlı ütü yapsın :)

0|1
    0|0
  • Çok ucuza bile var al bir tane kondisyon bisikleti. evde bin dur kardio direk yağ yaktıracak sana spor salonuna gitmek zor iş evde rahat

0|0
    0|0
    • tesekkurler

• bir baktım da çok güzel bir kızsın Allah mutlu etsin kardeşim çok çok güzelsin kafaya takma.

• tesekkurler ama vermelıyım mezunıyetım var min elbise giyemıyorum :(

Kızlar Ne Diyor 2

• spor salonuna gitmelisin birde diyet nisana kadar rahat verirsin

0|0
    0|0
  • Pilates etkilidir hem seni olduğundan dahaince gosterir hem çabuk sonuc alırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...