İzlerken zevk aldığınız derbi hangisi?

Ben bir Beşiktaş'lı olarak, Fenerbahçeyle oynadığımız maçlardan aldığım zevki diğer derbilerde almıyorum..

G. Saray-F. Bahçe derbileri taraftar sayısı bakımından çok kişiyi ilgilendirse de, seyir zevki olmuyor..

G. Saray-Beşiktaş derbilerinde de G. Saraylı futbolcuların çirkefliği tutuyor genelde..

• Beşiktaş-Fenerbahçe
    A seç
  • Galatasaray-Fenerbahçe
    B seç
  • Beşiktaş-Galatasaray
    C seç
  • Fenerbahçe-Trabzonspor
    D seç
  • Galatasaray-Trabzonspor
    E seç
  • Beşiktaş-Trabzonspor
    F seç
  • İBB derbisi asd
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• sonucu belli olmayan en heyecanlı derbi fenerbahçe beşiktaş derbisidir çünkü rakiplerimizin en şereflisi beşiktaştır.
    galatasarayın bu sene ki rakibi trabzonspor üçüncülük için yarışacaklar belkide dördüncülük için.
    şampiyonlukta fenerbahçe beşiktaş yarışır inşallah berabere bitmez fenerbahçe ya da beşiktaş kazansın berabere biterse galatasarayın işine yarar :)

1|2
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Tartışmasız bermuda üçgeni Beşiktaş Fenerbahçe yi yener Fenerbahçe Galatasarayi yener Galatasarayda Beşiktaşi yener. Sende Beşiktaşlı olarak yediğin takımı izlemekten zevk duyarsın. Ben Fenerbahçeliyim yendiginde sevinçten uçar yenildiginde ağlarım lakin parayı kazanan onlar duygu seli yaşayıp sıfat takip küfür edebler gene bizleriz. Fenerbahçe şike yaptı parası varmış yapmış yazı tura atarken bile hile yapar insan. Paraya satanlar utansın sikeci diyen takimlar satın alindi zaten. Galatasaray'ın müzede kupası var bizim o kupa yok saygı duyarım belki güç belki şike kimse doğruyu bilmez. Ama bir erkeğe Beşiktaş çok yakışır kizada fenerbahçe kimse kusuta bakmasın. Kimsede terslemesin beni.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş-Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Fenerbahçe :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray - Trabzonspor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu ligde uzun yıllardır olaylardan kartlardan çok futbolun konuşulduğu bol gölün izlendiği tek derbi Beşiktaş Fenerbahçe takımları arasındaki maclardir

0|1
    0|0
  • galatasaray fenerbahçe derbysi, ben galatasaraylıyım besıktasın kazanmasını fenerın kaybetmesını ıstıyorum halbukı fenerbahce puan olarak bızımle aynı besıktas yuksekte.. beraberlık yarar bize.. benım fenerın maglubıyetını ıstememe sebep olanlar utansın..

0|0
    0|0
  • Takımımın Galatasaray'ı yenmesini seviyorum esasında..

Beşiktaş'a bi' sempati duyduğumdan çok fazla sevinemiyorum ama maçları zevkli oluyor.
    Galatasaray - Fenerbahçe maçlarına baktığında en son ne zaman güzel, izleyeni tatmin eden bi' maç hatırlıyorsun? Yok denilebilecek kadar az.

Bence Beşiktaş maçları daha zevkli geçiyor..

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Beşiktaş derbileri fazla zevk vermiyor insana çünkü Beşiktaş'ı içerde dışarda yeniyoruz her sene Fener derbileri daha zevkli onlarada artık sağlı sollu geçirmeye başladık

0|0
    0|1
  • Son yıllarda en güzel derbi maçları Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlarda oluyor. Biz Beşiktaşlılar içinde Fenerbahçe maçlarının ayrı bir yeri vardır. Taraftar olarak da ayrı bir motive oluruz. Japon bayraklarını çıkartın :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Trabzonspor
    burada bizim seviyemizde takımlar yok ama bol gollü geçtiği için trabzon.

0|0
    0|2
    • Trabzon sizin seviyenizde evet adfg

• Şmapiyonluğa bakıyorsak Real Madrid'i tutalım ;D

• Sadece klas farkı var aramızda bunu anlamanız lazım.

• Hahahahaha şikeci yavrusu fenersever yancılar sizi. güldüm bu soruya Tabi takılın kendi aranızda biz her maç yeniyoruz size zevk vermez :D

0|0
    0|1
    • Fransızlar rahatsız

• At lafını duyunca zevkten nasıl da heyecanlandı fransız tohumu asd

• Hâlâ at diyor aynen çok heyecanlı aynen. fransız tohumu olmak bir gurur. sizin gibi köylü mü olsaydık noblesse oblige bb

Yükleniyor...