Body sporu yapıyorum protein tozu kullanmalımıyım?

sorum erkek arkadaşlara

ben cılız biriyim çocukken de pek büyümezdim. doktor doktor gezdim. doktorlardan birisi body sporu yapmanı istiyorum dedi. 1-2 kez kısa süreli başladım bıraktım. ama hala zayıfım boyumda 1.69 kısa yani. ve hiç yaşımı göstermiyorum.

bu sene hiç bırakmadan başladım istikrarlı bir şekilde devam ediyorum yaklaşık 9 ay oldu. gelişmeler oldu baya ama 55 kilonun üstüne hiç çıkamıyorum. akrabam bana yurt dışından aldığı protein tozu verdi takviye olsun diye ama kulanmadım. salonda bir arkadaş ben kullandım midem gastirit saçlarımda egzama oldu dedi. şimdi asla diyor. bende de egzama var saçımda. kullanırsam daha kötü mü olur acaba? ben hep doğal yapıyorum. ve iyi beslenmeye çalışıyorum ama takviye almıyorum. kararsız kaldım kullansam mı kullanmasam mı diye. üstelik baya yol kat ettim. ama salonda başka bir arkadaşda protein tozu olmadan zor diyor. bir ikincisi hani vucudum gelişiyor az ve yavaşda olsa ama üst tarafım gelişecek ama alt taraf küçük kalacak yani cinsel organ bölgesi. hiç olmayacak. büyütücü vakum almayı düşündüm buna ne dersiniz? yani gelişirken hepsi gelişsin yukarı gelişip aşağı kaldımı olmaz diyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de yapıyorum senin ilacın bende. gidip elektronik mangal al. evin içinde dumansız aynı mangal gibi pişiriyor çok da ucuz. sonra kendine sürekli tavuk kanat al at dolaba. çıkar yap spor yaptığın günler vs kaç gr protein aldığına dikkat et gelişeceksin.2 günde 1 yiyorum bıkmassın bundan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• protein tozu almana gerek yok. orangutana dönmek istiyorsan kullan. takviye amaçlı kullanılabilir fakat uzman bir kişi ışığı altında. boyuna göre kaslarını çok şişirirsen göze hitap etmez. enine büyürsün yani.
    sen antreman sonrası bol tavuklu pilav yemene devam et. ara öğünlerde ton balığı tüket. çok faydası var. şişme fit görün

0|0
    0|0
  • 9 ayda 55 kilo üstüne çıkamıyorsan sen beslenemiyorsun düzgün demektir

0|0
    0|1
    • 9 ay tam olmadı ama yaklaştı. evet aslında haklısın ama iştahsızlık ve benim midemdede gastirit var. sabahları öğüre böğüre yiyorum ve çoğu zaman hiç yiyemiyorum. ve yeni başladığımda 47 kiloydum ve hasta tabi. lakin kendime öncekinden daha baktığım beslendiğim kesin ama sanki geldi orda kaldı.

• sana söyle diyim bende de gastirit var ve bende zor yemek yerim iştahsızımdır ama 6 öğün yiyorum günde kendimi zorluyorum ve düzenli besleniyorum saati saatine 1 haftada 1 kilo alıyorum

• Bir salona git, eğitmene sor...

0|0
    0|0
  • kullan

0|0
    0|0
  • karbonhidrat tozu kullansan olmuyomu bnada biri kilo alamiyom dye onu onermisti

0|0
    0|0
    • sen kullandın mı? onların zararı var mı?

• kullanmadm cnku onu onerdiginde sporu brakmstm isde smdi haftasonu spor salonuna gtcem konusmaya baslarsam onuda kullanicam cnku bnde. kilo almak istiyorum diyetsyenede gitmistim zatn diyet listeside var 185 68 benim profilde 80 olmayi dusunuyorum şu an

Yükleniyor...