Şehit haberleri canınızı sıkmıyor mu

arkadaşlar bu şehit haberleri kimsenin canını sıkmıyorumu televizyonda çıkıyor 1 şehit, 5 şehit, 10 şehit herkesin belki bir an olsun içi ciz ediyor ama bir sonraki gün hayat normal bir şekilde devam ediyor ama giden canların hesabını bu devletten soran yok şehitleri 3. gün hatırlayan bile yok, bu normal bir şey değil elin israili 1 askeri için 1000 tane esir salıyor dünyayı ayağa kaldırıyor biz en fazla 3 gün hatırlıyoruz ne biçim bir millet olduk çıktık eskiden böylemiydik 1 yörük çadırı için bir devlet yıkan millettik şimdiki hal beni çok üzüyor herkez kendi derdinde olmuş birlik beraberlikten eser yok hakkıkn adeletin verilmeyeceğini gidip sökerek alınacağını ne zaman anlayacağız

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• canım sadece sıkılmıyor aynı zamanda acıyor şehit haberi aldığımda çektiğimi bir ben bilirim ne yapalım ne yapabiliriz ki böyle bir millete Atasının farkında olmayanın Türk olduğunun kardeş olduğunun farkında olmayanın insan olduğunun farkında olmayanın bulunduğu bu ülkede biz ne yaparız arkadaşım sen ben ne yapabilirz bir gün farkına varacaklar varmak içinse çok geç kaldılar ne yapabiliriz ben tek başıma sen tek başına ne yapabilrsin bak mesela çevreye millet başında vatanı hiçe sayan adamları seçip koyuyor sen ne yapabilrsn hiçbirşey herkes bizim gibi düşünene kadar hiç birşey

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• medya sehit haberlerini 1sn gecer madonnanin konsetini aylarca anlatir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • canımı çok sıkıyor evet. artık haber falan izlemiyorum. her defasında şehitler ölmez vatan bölünmez diyip kendimizi avutuyoruz.ama bu işin ardı arkası gemiyor bir türlü...

işin kötü yanı devlette tık yok. birileri iki damla gözyaşı döküp kalanlara sabır... gibi klasik cümleler kuruyor... hep aynı tablo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sıkıyor ama medya sağolsun sıradan habermiş gibi geçiyor. idam geri gelmeden kandile kara operasyonu yapılmadan bu iş çözülmez.

şu andaki hükümet böyle bir şey düşünmüyor zaten ölen 30000 tl si olmayan fakir çocukları. bir tane de asteğmen şehit oldu. 1 yıl önce tuncelide asteğmendim bende. keşke bende şehit olsaydım dedim bir an.

0|0
    0|0
  • bu mesele çözülmüyor ise riyakar,barış istemeyen ve vatanını sevemyen,avrupalıya özenen,çakma insan modeli,marka tutkunu,lüks düşkünü,sahil boylarında gezen yat kesimi ve cahil cüheyla kısım tarafından çözülmüyor.Kürt ve Türk kardeştir.Artık yeter,edi bese...

0|0
    0|0
  • Allah'ın indirdiği ile hükmetmezsen ölüm yayılır, açlık yayılır, bela yayılır, mayıs yağmuru gibi saçılır. Bunlar daha ne ki ? Millet olarak artık bu olaylara bile alıştık sanıyorum ancak biz bu kafayla gidersek bunların olması kaçınılmaz ! Biz bu kafayla bu mücadeleyi kazanamayız. Elimden en fazla fatiha okumak geliyor.

0|0
    0|0
  • Böyle haberlere alıştırıldık maalesef..tepkisiz kalıyoruz.,ne yazık ki.spiker kadının hüzünlü ses tonuyla söylediği 45 saniyelik haberler..uyuşturulduk...1 Türk dünyaya bedelmiş...bizi bu laflarla kandırdılar..

0|0
    0|0
  • ne yapalım ne yapmamızı önerirsin ?

0|0
    1|1
    • hakkın sökerek alınacağı sözü geriye kalan bütün düşüncelerimi yeterince açıklıyor bence

• kardeş bende asker çocuğuyum bende doğuda büyüdüm + askerliğimide törörün tam göbeğinde 13 silah arkadaşımı devrelerimi ranza arkadaşımı kaybederek yaptım inan o bölgede devletinde oranın insanlarınında yaptıkları yanlışlıkları gözlerimle gördüm daha fazla detaya girmeden sorunun kaynağını söyleyeyim ''PARA''

• bizim atamız bu toprakları para ile satın almadı bizde paraya değişmeyiz.en azından ben değişmem.

• ruhsuz olmuşuz abi..gerektiği kadar önemseseydik şu an nette ve burada hiçbirimiz olamazdık :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...