Çok klasik değil mi? En yakın arkadaşının sevgilisi..

En yakın arkadaşım bir çocuğu seviyordu çıktılar ama çocuk ondan daha çok seviyordu bütün gün benimle kızdan falan konuşuyordu ikisiylede arkadaştım onları mutlu görmek bana yetiyordu birgün ayrıldılar ama ben kızla daha yakın olmama rağmen suçlu olduğu için çocuğun tarafını tuttum destek oldum hemen hergün teselli ettim çok geçmeden bana unuttum artık geleceğe bakıcam beni kaybettiğine o üzülsün dedi sevinmiştim ama o günden sonra bana karşı tavırları değişti mesajlaşıyoruz mesela sabahları ''günaydın hayatımın anlamı'' normal konuşurken durduk yere ''seni seviyorum'' gece yatarken ''rüyanda beni gör seni çok seviyorum'' bu şekilde ve her cümlesinde hayatım canım bitanem var deniz kenarındayken denizin resmini çekip gönderir bir sen eksiksin falan der. ben böyle sululukları sevmem ama çok yakın arkadaşım olduğu için bişeyde diyemiyorum sadece karşılık vermemekle kalıyorum karşılık vermeyincede kızıyo cevap atmayınca tripleniyor her gece buluşalım diyor konduramıyorum hayır diyorum herkese karşı böyledir ama 1 senedir tanıyorum çocuğu hiç sevgilisinden başka kızlarla bu kadar samimi olduğunu görmemiştim yinede bu arkadaşça mıdır yoksa altında yatan hisler mi var?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• bence uzak dur.öyle insanların ne sevgisinden ne arkadaşlığından hayır gelir.eski sevgilisinin en yakın arkadaşı olduğunu bildiği halde sana aşk dolu sözler söylemiş.sonra da bana birini ayarlasana demiş.dengesizlik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• lan bi an bunu paylaşan erkek zannetim şoka girdim resmen neyseki pempe nick i gördüm şuan sakinim :D

1|0
    0|0
  • belki çocuk seni gerçekten arkadaşı olarak görüyordur . bu seferde sen ona sor "sana birini ayarlıyım" diye bak bakalım ne diyor .

0|0
    0|0
    • ayarla derse nolucak :D ben beceremem oyle ıslerı :D

• evet kıskanç bi yapıya sahip biriymiş arkadaşın. fakat bu durumu seni sevgilisi olarak görmek istediği anlamına gelmez bence . çünkü bana göre insanlar iki şekilde çok kıskanç olabiliyor ; ilk olarak gerçekten çok sevdiği için , bir diğeri ise çok değer verdiği içindir. mesela okan denen çocuğun sana zarar verebilecek bir şeyini biliyordur arkadaşın ondan bu tepkiyi kuymuş olabilir. yani kısaca herşey olabilir . bundan kurtulmanın tek bir yolu var açık açık konuşmak . bazı şeyleri göze al bence

• çok doğru

• Seni seviyorum diyor, hayatım diyor ve sen arkadaşça mı diye soruyor musun yani ?

0|1
    0|0
  • Arada kalıcak birşey yok ki bunu soruyorsan sen de birşeyler hissediyorsun galiba ama arkadaşın arkadaşa ihaneti sevgililerinkinden büyük olur

0|0
    0|0
    • hissetmiyorum tabiki hissetsem bile olmaz böyle birsey

• Sonuç olarak en yakın arkadaşın böyle birşey olsa ona duyacağı kinden çok sana kin besler ve en çok onun ihaneti değilde seninki yaralar.

• ah onun altında neler neler var da bi bilsen işte...

0|0
    0|0
    • soylede bılelım

• emin olmadan hareket edip bosu bosuna insanları hayatımdan cıkaramam ben kimse o kadar basit degil gözümde

• edebiyat yapma bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.

• oltayı atmış takılmanı bekliyor :))

0|0
    0|0
    • takarım o oltayı müsait bir yerine böyle birsey yapmayacagımı biliyor

• ben burdayım. ve bu laflarımı yedirtebilicegini sanmıyorum

• bence inat uğruna mutluluğundan vazgeçme. hem ayıp oluyor yediririm felan :) adım kadar eminim ki gece başını yastığa koyunca düşünüyon sevgili olduğunuzu felan :) ve dediğim olacak ben laf yemeyede hazırım ayrıca sen yeter ki suyun akışına bırak kendini herşey yoluna girecek :)

Kızlar Ne Diyor 3

• cocuk sana göz koymuş tepkini belli et

0|0
    0|0
  • tatlım çocuk sana aşık olmuş :s :s ilgi göstermese durduk yere kmse demez öyle şeyler :S

0|1
    0|0
    • Ama bulustugumuzda hic birsey yokmus gibi davranıyor hatta ilgisiz davranıyor o yuzden arada derede kaldım bılmıyorum ya :/

• ben anladım tatlım. Devam et bakalım biraz dediğim gibi varsa öyle bişey söyler zaten (:

• aynen zaten mesafemi koruyorum problem yok :)

• Aşık olmuş sana...

0|0
    0|0
Yükleniyor...