Bayan spor salonu arıyorum?

Ya kilolu değilim hatta zayıfım da ama spor yapmak benim icin bir tutku olduğu icin spora gitmeden rahat edemiyorum ama erkeklerle ayni salonda spor yapmak istemiyorum bu geri kafalılık felan değil pis pis bakislarindan rahatsiz oluyorum ben orda sporumu yapiyorum halden hale giriyorum adam oturmus film izler gibi izliyo yani rahatsiz oluyorum ay cok konustum avrupa yakasında bayanlara ozel ya da bayan saatleri ayri olan bildiğiniz iyi bir salon var mı?🙋🙋

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• B-fit ler var diyolar

1|0
    0|0
    • B - fit bebek oyuncağı gibi bişey günde 30 dk felan yapıyosun spor salonu bile denmez koca karıların toplandığı bir yer gibi :D

• Valla onun disinda yerel salonlar vardir bayanlara ozel oturdugun yerde bulursun illa ki arastirdin mi

Erkekler Ne Diyor 8

• ben hak veriyorum ne diyelim Türkiye'de durum bu.. Sorun garip olmuş ama.. Google'a Semt veya şehir ismi + bayanlar için spor salonu yaz. Sonuç çıkmazsa yoktur zaten...

0|0
    0|0
    • Yok oldugu icin burdanda bir sansimi deniyim dedim zaten

• bıldıklerım var da sen hangı semtte oldugunu da yazsaydın barıı..

0|1
    0|0
    • Sen bildiklerini yaz ben oturdugum yere gore degerlendiririm

• Ooo baya uzak bana neyse saol yine de

• her semtte bayan spor salonu vardır.. bulundugun semtı arastır..

• Parktaki aletlerle takıl paran cebinde kalsın :D

0|0
    0|0
  • bizim salonda mesela öğlen 12 ye kadar sadece bayanlara açık. öyle bir yer bulabilirsin. ama harbi geri kafalılık yani

0|0
    0|1
    • Bence ben spor yaparken babam yasinda adamlarin ökuz gibi bakması geri kafalilik kız mı görmedin sanki hayatında spor da bağrı yapma amaca dimii amaa

• iste orada yapilicak bir sey yok ki gidip gorevliye parmagimla gisterip bunlar bana sapik gibi bakiyor kovarmisiniz lutfen mi dicem😂

• sadece spor salonundan bahsetmiyorum rahatsız oluyorsan yüksek sesle diyeceksin ne bakıyorsun rahatsız ediyorsun diye. demezseniz böyle tipler bitmez. herneyse

• Hangi şehir?

0|0
    0|0
    • İstanbul avrupa yakası

• İstanbulsa sorun yok her semtinde kadınlara özel spor salonları vardır

• erkeklerle git karma , amaç beğenilmek değilmi?:D erkekleride spora sevkedersin iyilik yaparsın

0|0
    0|1
    • Ne yani sporu da mı erkekler için yapıyoruz yok artıık :D benim amacım spor yapmak maleseef 😌

• Ee beyin estetiği yapılmıyo sen napıcaksın senin işin daha zor

• ihtiyaç yok , ama doğru sen ne bilicen sende na kadar varsa o kadar hissedersin ,,, kapasiteni çok zorlama , bu da sendeki limit.

• avmlerde vardır onlara git

0|0
    0|0
  • İyi düşünmüşsünüz geri kafalı diyenlerin beyinlerinde tümor olabilir baktırmak lazım. İnşaallah gönlünüze göre bulursunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...