Sanat için soyunmak konusunda neler düşünüyorsunuz?

Sanat için soyunur musunuz? Soyunan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Soyunan kişi bir yakınınız olsa yine aynı şeyi mi düşünürsünüz?

• Yakınım olursa istemem
    15% (9)7% (2)12% (11)Oy Ver
  • Kesinlikle karşıyım
    70% (43)43% (12)62% (55)Oy Ver
  • Mecbur kalırsam olabilir
    3% (2)32% (9)12% (11)Oy Ver
  • Diğer
    12% (7)18% (5)14% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• gayet cekimlerim icin soyunuyorum. sevgilimin eline tutusturuyorum makinayi. cok ta seviyorum fotograflarimi. donup donup bakiyorum. tabi sanattan bahsediyoruz, p*rno anlamayalim. model guzel napalim.

0|1
    2|0
    • "gayet cekimlerim icin soyunuyorum." yandaki cümlende anlatmak istediğin nedir, fiziği güzel.

• reca :-)

• merakımı bağışla ama bu stili (reca vs.) yalnızca yazarken mi kullanıyorsun, yoksa konuşurken de aynı mısın?

Kızlar Ne Diyor 15

• ne alaka ya soyunmaynca sanat olmuo mu?

0|1
    0|0
  • karşıyım

0|1
    0|0
  • Sanat için soyunmayacaksınız da ne zaman soyunacaksınız? duş alırken mi sadece?.

Soyunma da abes kaçıyor nü diyelim.

1|1
    0|0
  • ona sanat için degil para için soyunmak denir bence türkan soray nasıl kurallar koymus kendine hiç de taviz vermemis ama hala sanat camiasında yerini koruyabiliyor..

1|1
    1|0
  • Kesinlikle karşıyım

0|1
    0|0
  • öyle bişi yapmam... soyunan kişi aile efradı olmadığı müddetçe kimseye karışmam. herkesin özgür iradesi var...

0|1
    0|0
  • Asla soyunmam soyunanlar da kendileri bilir onların hakkında bişey düşünmüyorum yakınım da olsa durum aynı olur. ama kendim ASLA!

0|1
    0|0
  • Soyunmam sanattan bana ne o benim icin soyunsun. Soyunanlarda soyunabilir sorun degil.

Ama soyunmam :D

0|1
    0|0
  • karsıyım..

0|1
    0|0
  • Bence sanat başka türlüde ifade edilebilir..

1|1
    0|0
  • Soyunmam, soyunanada mani olmam

1|1
    0|0
  • Saçmalık diye düşünmekteyim, karşıyım.

0|1
    0|0
  • Evet.

Kişiler hakkında bişey düşünmüyorum.

Yakınım da olsa düşünmem bişey.

0|1
    0|0
  • Yapabilirim bana o kadar da ters gelmiyor

0|1
    0|0
  • Kesinlikle karşıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• soyunmak sanatsa hepimiz sanatçıyız..

1|1
    0|0
  • BU işin kibarcası. Eski bir deyim vardır Şöhret olmak için rejisörün yatak odasından geçmek gerekirdi. Bugunde kural aynı.

Sanacıların birbiriyle çıkmalarını eş değiştirmelerini gördükce uyuz oluyorum.Eş Demiyelim yatak arkadaşı... Her biribirinn kucagına yatak arkadaşını değiştirerek gönderiyor. tuhaf...

0|1
    0|0
  • bu sıcakta sanat olmaksızın soyunurum ben :)

1|2
    0|0
  • En gıcık kaptığım konulardan bir tanesi... İnsan PARA uğruna tüm gizliliğini ifşa etmesi...SOnra da bunu sanat diye bir kılıfa sokuyorlar.

Yook efenim neymiş sanatçıysan ayıba inanmayacakmışsın. Antik kunitk insanlar tv ye çıkıyor böyle konuşuyor delleniyorum.

Onlara sormak isterim. Yatak odana girip gün boyu seni ve eşini video ya çeksem ya da gün boyu sii izlesem buna izin verir misiniz? Tabiki vermezler.

Acınası insanlar!

1|0
    1|1
  • şöle göbekli vucut kıvrım kıvrım of bea bacaklarda portakal kabuguna dönüşmüş selülitli kıllı versiyonundan ne sanat olur değilmi

0|1
    0|0
  • Mecbur kalırsam olabilir. Profesyonel olmak gerekli.

0|1
    0|0
  • Kimse sanat için soyunmuyor herkes bu işi para için yapıyor

0|1
    0|0
  • Soyunacak biri varsa resmini çizebilirim. :)

0|1
    0|0
  • karşı değilim ama insan vücudunu sanat olarak görmüyorum.

0|1
    0|1
  • Mecbur kalırsam olabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...