Yardım eder misiniz BEYLER? Beni seviyor mu, oynuyor mu anlayamıyorum.

Aslında çok uzun ama olabildiğince kısa anlatıcağım,

Bu yaz yazlık bir ortamda biriyle tanıştım. Hoşlanmıştım ama imkansızdı. Onu evinde misafir eden en yakın arkadaşı beni seviyordu. Sonra benimki bir gece, bana yüzüme karşı ilk gördüğünde benden hoşlandığını söyledi. Bunu itiraf edince bende ona karşı aynı şeyleri hissettiğimi açıkladım. Bu sefer, " Keşke çıkabilseydik ama en yakın arkadaşım seni seviyor. Çıkamayız. arkasından vurmuş olurum:(" filan demeye başladı. Ben bunu diyeceğini biliyordum. Dostlarına değer veren bir akrep burcu o, ve o gece sabaha kadar mesajlaştık. Bir kaç gün sonra en yakın arkadaşı konuşmalarımızı görmüş. Ve benimkine vurmuş yani dayak atmış. Bunun üzerine ölmek istemiştim, amacım aralarını bozmak değildi. Bilirsiniz, insan kime aşık olacağını seçemez ben kasten onu sevmemiştim. Benimki buna rağmen gelip benimle konuşmaya devam etti. beni hala sevdiğini ve canının acımadığını, iyi olduğunu söyledi.Sonra en yakın arkadaşı yine konuştuğumuzu görünce bana mesaj attı en yakın arkadaşı," Siz ben olduğum sürece aşk yaşayamazsın. O hep benimle ve sizin aşk yaşamanıza izin veremem. Hayat böyle, ben acı çekerim sizde çekiceksiniz."

Bundan sonra benimki kendi rehberinde adımı değiştirip, arkadasınınkinde numaramı degistirdi. Hatta bir keresinde gizlice buluşmuştuk. Anlıyacağınız hiç bir zaman vazgecmedi. Ta kii, bu olanlardan bir kaç gün sonraya kadar. o gün öğlen bana mesaj attı.

" Arkadaşımı dövücem" diye ben niye diye sordum ama cevap vermemişti. Gece dört gibi tekrar mesaj attı.

yapamadığını ve başka bir kızı unutamadığını söyledi.

Bende arkadaş kalmak istememiştim baştan. o beni sevmediği için kendimi plotoniğe bağlamak istememiştim ama en azından arkadaş olabilirdik.Sonradan olmak istedim. Oldukta, memlekete döndüğümde aradım onu ve arkadaş kalmayı kabul etti.

O da yaklaşık beş altı gün sonra kendi memleketine(istanbula) döndü. En yakın arkadaşı yazlıkta kalmıştı.

Bana o gün mesaj attı , prensesim sonra her şeyi anlatırım filan dedi. tamam dedim . ama bir hafta boyunca konuşmadık.

Dün gece, aradım ve niye mesaj atmadığını sordum.

Telefonu beş altı gündür kapalıymış ve sms yokmuş gibi şeyler söyledi. Akşam arar mısın 1-2 gibi dedi.

Aradım ve açmadı.

Bu kadar.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...