Boyumdan memnun değilim yaşımda ilerledi diyenlere benden size bir umut olsun :)?

Omurga düzelmesi gerçekten boy uzatıyomuş hem kendimden anladım hemde bugün sınıfımdan bir kızdan. Neyse konuya gireyim 20 yaşındayım ve boyum 174 tü Mart ayında kickboksa yazıldım ve bir ay boyunca gittim hafta sonları hariç 20 gün yani sonra kursu bıraktım bazı sebeplerden dolayı. Kursta her antreman öncesı ısınma hareketleri açma germe esneme yaparız 30 dk. Mayıs ayında boyumu tekrar ölçtüm çıkan sayı 176 oldu yani 20 günde omurgamın birazcık düzlmesiyle 2 cm fark etti. Bu süreyi daha uzun tutsaydım 6-7 cm uzardım heralde. Sınıfımdan bir kız arkadaşımda spora başlayalı 2 hafta oldu ve şuannda kendinden bir kaç cm uzun arkadaşlarıyla aynı boyda. Yani arkadaşlar omurganız düzeltirseniz boyunuz muhakkak 6 cmden fazla uzayacaktır :)
Şimdiden Kolay Gelsin.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu bilgi icin allah senden razi olsun :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum omurga olayı şöyle oluyor ben eski ağır siklet lisanslı kb'cuyum :) gardını aldığında dik duruyorsun ya hani o yüzden dik durunca sürekli dik durmaya alışıyor sırtın ve daha uzunmuş gibi oluyorsun yine aynı boydasın ama duruşunla alakalı :)

0|0
    0|0
    • Nasıl ben normade 176 dım ama duruşum bozuk olduğu içinmi 173 gözüküyodum :) olsun kardeş sonuçta boyumda artış var :D

• Demek istediğini anladım ağır sikletçi ama dışardan vakan kişi uzamışsın diyo işte :)

• eski ağır sikletçi diyelim :) 60 kiloyum artık :D işte dik durmandan kaynaklanıyor :D 20 günde uzayamazsın yani :D

• ümit fakirin ekmeği. skolyoz diye bir gerçek var.

0|0
    0|0
  • Malesef o kadar uzamayacaktır. Evet duruşun düzelmesi birkaç santim uzatır ama kemiklerin boyları uzamaz. Bir de boyunuzu ne zaman ölçtüğünüz önemli. Sabah kalktığınızda ve gün boyu ayakta durduktan sonra boyunuzu ölçün kişiye göre değişmekle beraber 2 cm'ye kadar fark yaratabilir. Çünkü uyku sırasında üzerinde ağırlık olmayan omurlar açılırlar. Gün içinde ayakta durdukça sıkışarak asıl boyunuza inersiniz. Boy genetik potansiyelle belirlenir, beslenme ve spor bu potansiyele ne kadar ulaşacağınızı belirler.

0|0
    0|0
    • Gece ölçtüm kardeşim, ocak ayında 174 ttüm spordan bir ay sonra maysta 176 olmışum

• tamm knka uzatmayalım istersen he. omurgs boyunun %38 ini oluşturuyo bil istedim.

• Birader cok yanlis bikiyorsunbieaz arastirirsan digrulari ogrenirsin

• Boyundan memnun olmayanlar endokrin uzmanına gitsin eğer vücut yapınıza bakılır ve uygunsa hormon kullandırabilir 3 ay. bu da 5 7 cm uzama sağlar. ama dediğim gibi vücudunuz uygunsa yapar kontrollerden sonra. bilin istedim kardeşim

0|0
    0|0
    • Uygun olup olmaması neye göre belirleniyo

• Ben senin dediğine bişey demedim zaten memnun değilsen diye başka yöntem söyledim ben çok memnunum boyumdan kardeşim

• Hı sen ekstra uzunluk olsun die söylüyosun yok dostum botla 180 oluyo yetiyo bana mutluyum :)

Yükleniyor...