Kalçalarimi nasıl dolgunlaştırabilirim?

jennifer lopez kim kardashian gibi, ben kalçaların bi egzersizle daha çıkık daha dolgun ola bileceğini duymustum ama hangi hareketleri yapmak lazım?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bi yerde bol bol sevismek kalcaları genisletiyormus diye duymustum

1|1
    1|0
    • yok ya ozaman gay'lerin kalcalarini niye buyuk degil :s sacma

• onların vajinası yok oyüzden

Erkekler Ne Diyor 10

• Kalça bölgesini sıkılaştırmak için lastik bant nasıl kullanılır link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ne yap biliyon mu bak şimdi hayvanat bahçesine git bir filn üstüne düşmesine izin ver böylece kalçaların çok daha dolgun olacaktır ancak boydan biraz kısalma olabilir sorun etme en azından dolgun kalçayla erkeklere daha güzel görünerek kısalan boyunun farkına bile varmazsın emin ol...

0|0
    2|0
    • boyum fark etmez :) kalcalarim dolgunlassin yeterki :)

• o zaman iyi fikir ;)) hemen denemeye koymalısın unutmaj lo nunda boyu kısa ama kalçaları süper ;))

• kalça dolgunlaştıran çoraplar var!

0|0
    0|0
    • ilk defa duydum nasil bi corapmis bunlar?

• squarsh yaparsan kalcaların gelısır.omzuna bır agırlık alıp comelıp kalkıcaksın.vucutda 200den fazla kası calısıtıran temel hareketlerdendır.fakat asıl etkı yerı kalca ve baldırlardır

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap lopez gibi olamazsın o Allah vergisi ama toparlaak istiyorsan en basitinden sırt üstü uzan ve bisiklet çevirme hareketini yap

1|0
    0|0
  • evlendikten sonra onları eritmeye çabalayacaksın

0|0
    0|0
    • ben estetik ameliyati bile dusundum kalcalarimi dolgunlastirmak icin, amerika ve brezilyada cok meshurmus kalca buyutmek, ayni gogus buyutmek gibi biseymis oralarda

• ya ben bizim bildigimiz Turk kadinlarin kalcalari gibi istemiyorum boyle yuvarlak latin kadinlarinki gibi istiyorum, evlenince neden buyusun ki kalcalarim, buyumez, yapimda yok cunku ne kadar evlenirsem evleniyim buyumezzz, :(

• o zaman estetik müdahale şart. Egzersizle falan olacak iş değil o

• ben ameliyat ile yapıldığını biliyorum egzerisz alyına kalırsa yılar alabilir yapçan egzersin kalça büyüteceğine daha ufalta bilir :)

0|0
    0|0
    • iste onun icin bende guvenemiyorumm

• yok yaaa ne alaka allah askina okadar evlenmis bayanlar var hic kalca denen sey yok milletin agzi var konusuyo iste

• senin kalçaların çokmu ufak

• Ye ve otur.

1|0
    0|0
  • Jennifer Lopez gibi olamazsın o bi "idol" :))

0|0
    3|2

Kızlar Ne Diyor 2

• merhabalar. sorunun cevapları çok farklı yerlere gitmiş gördğüm kadarıyla. ben kendim bi fikir vermek isterim. benm arkadaşımda aynı şeyleri istiyordu. harektlere falan grek yok. küçük bir operasyonla kalçayı kaldrabliyorlar artık. ilgilnirsen detaylı bilgi verebilirm. :)))

1|0
    0|0
    • nasil bi operasyonmus bu?!

• ya evt bende okumustum bunu, kendi yagini karnindan vsalip, kalcana enjekte ediyorlar, kaca ayaptirdi bunu? eski yaptirmadan once ve yaptirdiktan sonra resminleri var mi?

• valla ben poposunu çekmedim. :)) ama güzel oldu :) istersen senin için bn tam olarak nerde yaptırdgını falan öğreniyim arayıp doktoruyla konşbliisin bisy ckmaz hrlde bundan :))))

• Ben vereyim sana benımkılerden :P

Asadfgfdhgd şakaydı.

Dur onun için bir kaç egzersiz biliyordum bulunca sana yazarım.

2|0
    0|0
    • cok iyi olur ya, yada youtube dan bi egzersiz kalcayi buyutmek icin koysaniz falan

• Dergileri karıstırayımda bi bulup yazarım hayatım.

• tamam canım

Yükleniyor...