Normal mi bu şimdi arkadaşlar?

Uzaktan tandıığınız bir erkek, tessadüfen her karşılaştığınızda bile size yine aynı hareketleri yapıyor ,mesela sizi görünce heycanlanıyor, eli ayağına dolanıyor, konuşamıyor, bakışını kaçırıyor, siz bakmayıncada onun size baktığını yakalıyorsunuz, sizce neden tessadüfen karşılaştığınız bir erkek hep ama hep böyle aynı hareketleri tekrarlar ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yazdıklarının hepsi senden hoşlandığını gösteriyo ama açılamıyosa(belli açılamıyo) bu sadece onun hatası değildir senin de hatandır ayrıca.eğer sende hoşlanıyosan ilgini belli etmelisin eğer hoşlanmıyosan da yüzüne bakma hep soğutucu hareketler yap.ki buraya gelip sorduğuna göre %90 hoşlanıyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aşk olabilirde olmayadabilir bu gibi durumlara alışık değilse arkadaşın eli ayağının birbirine dolaşması normal e birazda çekiciysen bu olabilir.

0|0
    0|0
  • seni arkadaşının aşkı olarak görüyor olabilirmi erkeklerin arasında olur bu yengeniz geçiyor bakmayın muhabbeti işte :)

0|0
    0|0
    • hayir arkadasimin aski falan degil kendisi:) ama tessadufen her karsilasmamizda ayni hareketleri yapiyor?

• tamam ozm ozelden konusalim:))

• eklersen konuşuruz :)

• Mesela ben aynen böyleyim. Saatlerce bakışabilirim ama aslada yanına gidip konuşmam. Neden bilmiyorum kız nazı mı vardır bende nedir. :)

0|0
    0|0
    • bu sendede oluyor ama nedenini bilmiyorsun demek çok tuhaf:S

• beceriksizin teki olduğu için

0|0
    0|0
  • aşıktır canm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• basbaya açık anlattığına göre ilgi duyuyor işte

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor canısı. Bu arada Allah aşkına şu please i yazmayın. Valla ingilizceden soğudum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...