Sevdiğiniz insanı kaybettiğinizi, hayatınıza yalnız devam edeceğinizi düşünün. Biraz düşünün bakalım?

Sevdiğiniz insanı, canınızı bu aksam bir kere daha kaybettiğinizi düşünün. Tüm fırsatları geri teptiğinizi, sevdiğiniz halde ona taviz vermediğinizi düşünün. Ve yaşadığınız acıyı, yaptığınız gururu düşünün. Kaybedilenlerden sonra geride kalanın hiçbirşey olmadığını düşünün. Bundan sonra nasıl devam ederdiniz hayatınıza? Tabii edebilirseniz..

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sevdiğim, hayatımın aşkı dediğim kişiyi kaybettim. Acının ne olduğunu biliyorum. Kalbim sökülmüş gibi, içeride bir boşluk var ve yaranın acısı devam ediyor. Boş bir kabuk gibi hissediyorum.

Gurur değil, ama tamir edilemez bir ayrılığın acısı var. Sanırım insan bu acıyı unutmuyor ama onunla yaşamayı zaman geçtikçe öğreniyor. Önceki ben ölmüş de yerine başka biri geçmiş gibi hayat (ölüm gibi bir ayrılıktan sonra bile) devam ediyor.

Sen de hayatına devam edeceksin elbette... Gerisi kader ve kısmetin elinde olacak. Sana bu zorlu süreçte sabır dilerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevdiğim insanı kaybettim zaten ,Acısını iyi bilirim .bu sebepten dolayı yakınmıyorum .Ölümün her daim yakınımızda olduğunu iyi öğretti bana .Ama zaman ilaçtır unutmazsın ,güzel bir anı olarak devamlı kalacaktır .ölenle ölünmüyor ve hayata devam ediyor insan .ara ara dalıp giderken bile mutluluk duyabiliyorsa o zaman güzel oluyor

1|0
    0|0
  • yapılanların ne kadar gereksiz olduğunu, kalbimden geçenleri neden söyleyemediğimi düşünerek ne kadar yanlış yaptığımı fark etmiş olurdum ve bu tabi beni derinden etkilerdi. Okudum da aşağıdaki yazıları bir şeyi kafama takmazdım hayatıma devam ederdim demişler. Söylemesi tabi kolay dilin kemiği yok. Öylecik çıkveriyor ağızdan. Yaşasınlar bakalım bu böyle durumu aynı şekilde konuşur gerçekten hayatlarına hemen rahat bir şekilde devam ediyorlarsa alınlarından öperim onların.

1|0
    0|0
  • düşünmeye gerek yok yaşadım... o evlendi bende yaşıyorum işte..

1|0
    0|0
  • sölediklerinin hepsini tamda az evvel yaşadım ve bitti :(

1|0
    0|0
  • çok özürdilerim ama insanoğlu yaratılmışların en arsızı...insan her şeye alışıyor...

0|0
    0|0
  • soğuk su içerdim sonra yaşamaya dvam

0|0
    0|0
    • hiç pehhleme ... vücut bile antibiyotiğe alışıyor.. bende acılara alıştığım için artık birşey ifade etmiyor..neler yaşadığımı nerden bileceksin ki .. tabi yorum bu hemen tak kulbu odun diye..

• Ruh halim çok farklı diye sanırım.. k.bkma..

Kızlar Ne Diyor 7

• Kimseyle göbek bağın bir şekilde doğmadın öyle değilmi?O yüzden bir ilişkide karşı taraf gitmek istiyorsa serbest bırakacaksın.Doğru insansa zaten seninle kalır bu hayatı beraber yaşarsınız ama en udak bir ayrılık sözü ya da tartışmalar ilişkiyi bitiriyor.Tabiki insan bir ilişkiyi bitirdikten sonra kendisini iyi hissetmiyor o an sadece kendini boşluktaymışsın gibi hissediyorsun ve üzülüyorsun ama şunuda unutmamalısın her zaman seni anlayacak daha iyi birileri var bu dünyada.

1|0
    0|0
  • 2004 yılında sevdiğin insan askerde şehit oldu. Ondan sonra kimseyi sevemedim ve kimseyle birlikte olamadım ama hayat bir şekilde sürüyor. Anılarına sahip çıkmak ve onun adına yaşamak, onun yerine nefes almak, yanındaymıs gibi her doğan güneşe ''günaydın'' demek, gördüğün her çocuğu onun yerine sevmek, güzel insanlar tanımak, onun yüzü suyuna herkesi ve yaşamı sevmek gerekiyor.

2|0
    0|0
  • Eğer ölüm ise bu kaybediliş, acısını hayal bile edemiyorum.

Ama kavga gürültü anlaşamazlıklar ise, zorlanırdım elbet. Ama zorun zoru olarak da görmezdim. Güçlü olmasını bilirdim.

1|0
    0|0
  • kaldigim yerden devam ederdim. geriye bakmadan.

1|0
    0|0
  • dakika dakika ölüyorum sanki acı cekerek onsuz bır hayatı düşünemiyorum hep canım yanıyor hıç birsey güzel degil onsuz

0|0
    0|0
  • Bu kaybetmek ölmesi ise sanırım yaşayan bir ölü olurdum.Onun olmaması hem sevdiğimi hem kendimi kaybettim demektir :S

0|0
    0|0
  • tavız yapmamı gerektırcek bısey yapmamı beklıyosa zaten pısman olmam.zaten kaybetmısım bır kere ıkıncıye kaybetsem ne olurkı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...