Fanatik galatasaraylı olan var mı?

galatasaray hakkında hiçbirşey bilmiyorum ama herşeyi öğrenmek istiyorum erkek tavlamak felan değil amacım sadece galatasaraylıyım galatasaray hakkında herşeyi bilmek istiyorum bunu nasıl geliştirebilirim neler yapabilirim

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerin sahasinda iki kere sampiyonluk yasayan kadikoyu fetheden takim yaz googleye cikar destan gibi :)

0|0
    0|0
  • Sizin UEFA kupaniz var

0|0
    0|2
  • FENERDEN 6 tane yiyen takım yaz googleye bakalım ne çıkıcak bizede bildir :)

0|1
    1|3
  • Fanatik olunmaz fanatik doğulur

0|0
    0|0
  • önce Galatasaraylı olunmaz doğulur bunu bil

0|1
    0|0
  • Çok fanatik galatasaraylıyımdır.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı'yım. UEFA kupamız var. Bunu her yerde kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • @Nihavend o kadar fanatik Galatasaraylı ki, kanı bile kırmızı akıyor asd

0|0
    0|0
  • Fanatik galatasaraylıyım !

0|1
    0|0
  • gazete oku hergün bide galatasaray dergisi var okursun

0|0
    0|0
    • ama maçla ilgili öyle böyle pek bilgim yok orta saha ceza sahası forvet defans edildi mi nedirbunları dahi bilmiyorum nereden başlamayalıyım ki gerekli donanıma sahip olmak istiyorum gs hakkında:)

• baya sıfırdan başlayacan yani önce biraz futbol öğren ondan sonra galatasaraya geç hem niye taktın bu kadar

• takmadım :) galatasaraylıyım dediğim zaman anlamını ve onun hakkında bilgi sahibi olmam gerektiğini düşündüm. sadece maç için geçerli değil bilmediğim bir çok şey var. siyasi dini. futbol tarih edebiyat psikoloji vsvs :) öğrenmek hoşuma gidiyor kitaplar da okucam bunlarla ilgili :)

• nolur ilgini fenere göster. bizden uzak dur

0|0
    0|0
  • fotomaç galatasaraylıyım olur mu

0|0
    0|0
  • vardır vardır

0|0
    0|0
  • Bize 6-0 yenilen en guclu takimsiniz,3 macta 4 gol yiyerek bizi eglendirdiniz

0|0
    0|0
  • Buraya kadar istediğini nete yazsaydin şimdiye kadar çok şey öğrenmiş olurdun saten

0|0
    0|0
    • ama nerden başlıcağımı bilmiyorum:)

• haha :) yok bu yıl maçı çözücem gsyi dibine kadar öğrenicem ondan sonra ki hedeflerim dini tarih siyaset vsvs :D ilk hedef tabiki maç :D

• Oranın da havası bir başka :) Ali Sami Yen de apayriydi tabi :(

• Beni tanıman lazım Galatasaray = ben NOKTA.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine soruldu dun. Fake izlenimi olusturuyosun da neyse

0|1
    0|0
Yükleniyor...