Kapat

Fanatik galatasaraylı olan var mı?

galatasaray hakkında hiçbirşey bilmiyorum ama herşeyi öğrenmek istiyorum erkek tavlamak felan değil amacım sadece galatasaraylıyım galatasaray hakkında herşeyi bilmek istiyorum bunu nasıl geliştirebilirim neler yapabilirim

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerin sahasinda iki kere sampiyonluk yasayan kadikoyu fetheden takim yaz googleye cikar destan gibi :)

0|0
    0|0
  • Sizin UEFA kupaniz var

0|0
    0|2
  • FENERDEN 6 tane yiyen takım yaz googleye bakalım ne çıkıcak bizede bildir :)

0|1
    1|3
  • Fanatik olunmaz fanatik doğulur

0|0
    0|0
  • önce Galatasaraylı olunmaz doğulur bunu bil

0|1
    0|0
  • Çok fanatik galatasaraylıyımdır.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı'yım. UEFA kupamız var. Bunu her yerde kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • @Nihavend o kadar fanatik Galatasaraylı ki, kanı bile kırmızı akıyor asd

0|0
    0|0
  • Fanatik galatasaraylıyım !

0|1
    0|0
  • gazete oku hergün bide galatasaray dergisi var okursun

0|0
    0|0
    • ama maçla ilgili öyle böyle pek bilgim yok orta saha ceza sahası forvet defans edildi mi nedirbunları dahi bilmiyorum nereden başlamayalıyım ki gerekli donanıma sahip olmak istiyorum gs hakkında:)

• baya sıfırdan başlayacan yani önce biraz futbol öğren ondan sonra galatasaraya geç hem niye taktın bu kadar

• takmadım :) galatasaraylıyım dediğim zaman anlamını ve onun hakkında bilgi sahibi olmam gerektiğini düşündüm. sadece maç için geçerli değil bilmediğim bir çok şey var. siyasi dini. futbol tarih edebiyat psikoloji vsvs :) öğrenmek hoşuma gidiyor kitaplar da okucam bunlarla ilgili :)

• nolur ilgini fenere göster. bizden uzak dur

0|0
    0|0
  • fotomaç galatasaraylıyım olur mu

0|0
    0|0
  • vardır vardır

0|0
    0|0
  • Bize 6-0 yenilen en guclu takimsiniz,3 macta 4 gol yiyerek bizi eglendirdiniz

0|0
    0|0
  • Buraya kadar istediğini nete yazsaydin şimdiye kadar çok şey öğrenmiş olurdun saten

0|0
    0|0
    • ama nerden başlıcağımı bilmiyorum:)

• haha :) yok bu yıl maçı çözücem gsyi dibine kadar öğrenicem ondan sonra ki hedeflerim dini tarih siyaset vsvs :D ilk hedef tabiki maç :D

• Oranın da havası bir başka :) Ali Sami Yen de apayriydi tabi :(

• Beni tanıman lazım Galatasaray = ben NOKTA.

0|0
    0|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine soruldu dun. Fake izlenimi olusturuyosun da neyse

0|1
    0|0
Yükleniyor...