Mekik çekemiyorum ne yapacağım?

iş bulamayınca pomem düşünmeye başladım lakin ben öyle sportif biri değilim beygir gibi bisiklet süren biriyim biri türkiye turu olmak üzere tamam ama mekik çekemiyorum ne biliyim şınav yapamıyorum nasıl yapacağım koşamıyorum boyum dev gibi 196 ayaklarım çok büyük denge kurmakta da esasında zorlanıyorum sanki

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle, girmek istediğiniz yere yakın zamanda giren ve güncel sınav içeriklerini bilenlerle temasa geçerek doğru bilgi edinmenizi öneririm. Spor konusunda ise, bu tip sınavlara hazırlık kursları olduğu gibi, kendi kendinize de çalışarak hazırlanabilirsiniz. Antrenmanların amacı, geliştirmek ve gelişmektir ve bu zorlu bir süreçtir. Bu sebeple kendinizi sağlık durumunuz elveriyorsa zorlamanız gerekmektedir. Aksi durum olsa zaten antrenman yapmamıza gerek olmazdı. Size "Hajime no İppo" adlı anime (çizgi film) serisini izlemenizi öneririm, motivasyonunuzu sağlayabilir. Başarılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Zor gelen hareketlerden önce kolay gelenlerle başla. Mesela mekikte karın kasların zorlanıyor o zaman sırt üstü yatıp bacaklarını kaldırıp indir bu karın kaslarını daha az yorarak çalıştırır sonra mekiğe başlarsın. Bir uzmana danış ve de

0|0
    0|0
  • Zor değil hocam zaten 5 mekik 5 şınav 2 takla filan basit şeyler var ufaktan başla 2 3 haftaya tüm parkur için hazır olursun, bende üni bitirmeme rağmen pmyo girmek istedim mülakatlarda hiç beklemediğim bir konu yüzünden elendim.

0|0
    0|0
  • Düzenli yap gelistirirsin 1 tane çek bugün yarin 2 tane öyle devam et gelişimi farkedersin

0|0
    0|0
  • alış

0|0
    0|0
Yükleniyor...