Yalan söylemek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yalan söylemeyi herhangi bir durumda doğru bulur musunuz? Karşınızdaki insanın yalan söylediğini anladığınızda ona bakış açınız değişir mi?

Güncellemeler:
edit: sevgiliniz olmasi sart degil.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• kandırılmak saf yerıne konulmak kımın hosuna gıder yada kım kabul eder kı bu durumu.her kım olursa olsun anladıgım anda zaten ılışkımı bıtırırım o kısı ıle uzaklaşırım o tur kısılerdende hayrı gelmez zaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hepimiz ufakta olsa yalanlar söylüyoruz kimse masum değil.

0|0
    0|0
  • her insan yalan söyler.kimisi mecbur kaldığı için kimisinin yapısı öyledir.yalan söyledikleri için insanlara kızmam yada bakış açım değişmez eğer değişcek olsaydı eminim çevremde hiç arkadaşım kalmazdı

0|0
    0|0
  • Duygular ve ılıskı konusundakı yalanları asla affetmem dırek sılerımm o kısıyı

0|0
    0|0
  • bu kim olursa olsun yalan söylediğini anladığım an belli etmem muhakkak açık veriyo bir zaman sonra o zaman da baskı yapınca böyleydi şöyleydi falan yalanını anladığımı anlıyo rezil oluyo

0|0
    0|0
  • hiç bi şekilde dogru bulmam . . kesinlikle düşer gözümden huylanmaya başlarım artık bi an önce hayatımdn çıkarmaya bakarım

0|0
    0|0
  • Bazen mecbur kalıyorum ama doğru değil tabiki yalan söylemek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok düşündüm bu yalan mevzuusuyla ilgili zamanında, hem bana söylenen yalanlarla ilgili hem benim söylediğim yalanlarla ilgili. benim yalan söylediğim durumlarda, son noktada beni oraya getiren bir olaylar dizisi olduğunu çözdüm, yalan söylediğim kişinin ortak geçmişimizdeki hal ve hareketleri, farkında olmadan beni kısıtlaması v. gibi şeyler yüzünden son tahlilde yalan syölemek zorunda kaldığımı anladım. bana yalan söylendiği durumları da inceledim, gerçekten çok etraflıca düşündüğümde benim bazı hareketlerimden kaynaklandığını anladım. özet olarak geldiğim nokta şu yalan ile ilgili: eğer ortada bi yalan varsa, yalanı söyleyeni o aşamaya getiren kişi yalana maruz kalan kişidir. Yalan sadece hak edene söylenir.

0|0
    0|0
  • yalan söylemeyen insan yoktur.tabiki karşılıklı ilişkilerde güven azalması olur.

0|0
    0|0
  • Yalan söyleyen insana bakmam ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...