Bu kadar yürümek Zararlı mı?

Günde 10 -14 km yürüyorum ayaklarım felaket ağrıyor. Ama daha dinç hissedıyorum bide kılo vermek için. Cok fazla da temuyorum n Bide haftada 4 gün yarım saat kosu bandına çıkıyorm Zarar-ı olur mı bu kadar yürümenin Hasta olur mıyım. Vücudum kaldırmaz diye korkuyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 10 dan fazla yürüme başka şeyler yapamazsın ölü gibi olursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitabımdaki "Aşırı Antrenman" bölümünü okursanız hangi antrenmanların az veya çok olduğunu, neye göre bunun tayin edilebileceğini anlayabilirsiniz. Birçok parametresi olan kapsamlı bir konu çünkü. Aşırı antrenman belirtileri gösteriyorsanız bu duruma sebep olan sorunları gidermelisiniz. Ancak şahsi kanaatime göre bahsettiğiniz değerler antrenman olarak aşırı değil, yine de olup olmadığını kitaptan daha iyi öğrenebilirsiniz. Başarılar.

1|0
    0|0
  • Dizimde yürürken menüsküs yırtığı oluşmuştu. Fizik tedavi uzmanı ne kadar yürüyorsun dedi günde.2 saat civarı dedim. Fazla yürüdüğümü söyledi.43 yaşındaydım. Şimdi tedavi oldum ve iyiyim. Ben de yürümenin sınırsız yapılabileceğini zannediyordum.

1|0
    0|0
  • Spordan zarar gelmez

1|0
    0|0
  • 14 kilometre yürücene 3-4 kilometre tempolu koşsan daha hızlı kilo verirsin. Bence koş

1|0
    0|0
    • Koşmak kas yapıyor. Zaten bacaklarım kalın daha beter olmasın ıstemıuprm

• zararlı tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vucuduna ne kadar verırsen o kadarını ıster.
    cok yıyecek verırsen cok yıyecek ıster
    cok spor verırsen yetmez dahada cogunu ıster...

bu yuzden 10-14 km cok yol yahu napıyosun bu kadar 1 saat rutın yuruyus ustelıkte bu yasta neyıne yetmıyor? kg vermek ıcın sadece spor yetmezkı, beslenmenede dıkkat edeceksın. su ıceceksın ama bu kadar yuruyus yapma. bırakınca 5 beter kotu olursun..

hadı kolay gelsın.

1|0
    0|0
    • Korkuttun beniii yaaaa :(((

• ama oyle... korkman ıcın degıl, kendı metabolızmanı bozuyorsun. bak 20 kg verdım ve haftada 3-4 gun sadece 45 -60 dk arası yuruyus yaparak. sımdı pılatese baslamak ıstıyorum uygun bır zaman bulunca... ama yeterlıydı benım ıcın... vucuduna yedıklerını yakması ıcın bellı hareketlerı ver onunla yetınsın, ha ama sen bu kadar yuruyuse oturup kuzu yıyorsanda ancak derım..

• Hayır aksıne az yiyorum ve sabah aksam sadece. Cok iyi vermişsşn kaç Ayda verdin

• Yürümekten zarar gelmez :)

1|0
    0|0
  • Sen nerde yaşıyosun nasıl nerden nereye gidip dönüyosun 14 km az değil hani ikan olsa bende yürürümde yerini merak ettim

1|0
    0|0
Yükleniyor...