Delice sevdiğiniz aşkınızın altını bezler misiniz?

Evet Arkadaşlar, Ternden Hijyenden bahseden arkadaşlar,

Öldüm onsuz duramıyorum diye yanıp tutuştuğunuz sevgiliniz bir hastalık geçirse? ve altını bebeklikteki gibi bezlenip bakılma durumunda kalsa? allah gecinden versin

tavrınız ne olurdu? sevginizi sınayın!

A:Terkederdim

B:gençliğimi hebamı Edicem.

C:Hemen yeni Biri Bulurdum

D:Kapıya kadar değil Mezara Kadar Beraberimmi derdiniz

Samimi içten cevapları yazarsanız sevinirim.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Onun için canımı bile veririm diyeceğim sonra o bu duruma düşünce arkamı mı döneceğim. Benim insanlığım nerede kaldı o zaman? Herşeyi yaparım gençliğimmiş cartımmış curtummuş umrumda olmaz.. Bırakmam.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Seven insan için bunlar hiç bir şey değil tabi ki yaparım bende olabilirim öyle bir durumda 3 günlük dünya başımıza ne geleceğini bilmiyoruz ki.Altını bezlemek,ayaklarını yıkamak falan fian bunlar seven için dert olmaz.Adam gibi adamın her kahrı çekilir.Öyle başına kötü bir şey geldi,maddi bir sıkıntı yaşadı vs.diye sevdiğin insan terk edilmez.Ne insanlığa,ne vicdana sığar.Sevdiği sevene yük olmaz asla.Yeter ki sevsin.ayaklarını yıkar suyunu bile içerim.O kadar yani.Gerçek sevgi budur.

1|2
    0|0
    • Bütün Yorumlar Gözlerimi doldurdu. çok Mutlu etti.. teşekkürler. Bir ara sevgilime yanyana iken arabada midesi bulandı . milletin üstüne istifar etmesin diye göğsümü siper ettim. tişörtüme rahatlamasını sağladım.. hiçde iğrenmedim bile. elimlede temizledip hem onu hem kendimi ...ordan yola çıkıp sordum bu soruyu.. ve uste yazdıgımıda yapardım..

• +++1 de bendern

• insan sevdiğinden iğrenmez zaten güzel kardeşim.sevgi gibi büyük nimet yok hayatta.O kadar zor ki seveni bulmak.Takdir ettim seni.Herkes senin gibi olsa keşke.

• işte sanırım o aşk o sevgi burda dvreye giriyor :))) onun benim için aynı seyi yapmıcanı bilsem dahi ben yaparım:)) çunki onu kendimden çok seviyorum:))

1|0
    0|1
  • Allah göstermesin ama başıma böyle birşey gelse,bakardım.Bakmazsam ilerde vicdanımla başbaşa kaldığımdan kendimden nefret ederdim.

0|1
    0|0
  • ben onu her haliyle seviyorsam en kötü halinide kabullenirim. herşeyimden vazgeçerim ömrümü adarım yeterki yanında oluyum, bir bakışını bile dünyalara değişmem :((

0|1
    0|0
  • elimden ne geliyorsa yaparım aynı durumda bende olabilirdim çekip gitmek vicdansız insanlar için geçerlidir.Kaderde ne varsa o yaşanır ve onun çekinmemesi ve utanmaması için sürekli konuşurdum psikolojik destek gibi bi nevi:)

0|0
    0|0
  • Kimse icin öldüm o-nsuz duramıyorum demem fakat deger verdigim insan bile boyle bir durumla karsılassa ayrılmam, gerekeni yaparım-ki yaptıgım zamanlar oldu.

0|0
    0|0
  • herşeyi yaparım...ömrümün sonuna kadar bakarım.

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin.

Ama onun için herseyi yaparım gocunmam bıkmam of demem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onurlu olanı seçerdim. Madem seviyorum o zaman onunla kalmak benim görevim olur. Hayatımın sonuna dek onunla kalırım. NE pahasına olursa olsun.

0|0
    0|0
  • D:Kapıya kadar değil Mezara Kadar Beraberim

aşk sevgi bi yere kadar, vefa sadakat bunları insan olan hiç bi insan gözardı edemez, sonuna kadar sahip çıkacaksın, hiç yorulmadan sıkılmadan, RABBIM kimseyi böyle durumlarda sınamasın.

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin onun için kötü birşey ama olduki başıma gelirse bezlemek değil elimle yıkarım bile

0|0
    0|0
  • E: hasta bakıcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...