Net üzeri tanıştığınız kız Avrupa'da ...

4/5 Aydır arıyorsunuz konuşuyorsunuz felan.

Türkiyeye tatile gelecek onunla görüşme isteğiniz gerçekden yakından tanımak için midir yoksa başdan yem olarak mı görürsünüz?

Güncellemeler:
Tamam diyelim her ikiside.. bu durumda kiz karadenizde siz anadoluda okadar yol gider misiniz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• turkiyede kalcak mısın? veya onun senin bulunduğun yere yerleşme var mı? bu soruların yanıtı hayırsa eğlenmek istiyor sadece.

0|0
    0|0
    • simdilik tatil amacli.. ciddi düsündügünü söylüyor olursada yanina almak istiyor da simdi klasik kandirma yöntemi gibi acik gibi görünsede. binlerce dansöz varken bukadar kafa yormaya da ne gerek var diye düsünmedne edemiyorum fazla ciddiye almadigi insani insan bi arar iki arar durmadan nerey kadar arar bilemiyorum

• oldu cok cagol :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Örneğin tanımak için diyorum. Peki ya içimden asıl şeytani amacımı söylemiyorsam? Bu sadece bir örnek.

0|0
    0|0
    • evet ama diyelim 1-2 saat kalabalik bir mekanda bulusuyoruz ve ben geri dönecegim imkanin da yok böyle biseyler yapmaya.. ozaman?

• Ya bir otelde konaklması için yardım ederdim ya da evimde konuk ederdim. Ama dediğim gibi aynı örneğim bu cümlemde de geçerli. Kendi irademe güvenirim ama herkes için aynı şeyi söyleyemem. İnsan bu sonuçta ne yapacağı ne düşündüğü belli olmaz.

• dogru söylüyorsun..

• bilemezsin ki , buluşacaksanızda gündüz , iyi bir mekanda buluşun , zamanla anlarsınız herhalde

0|0
    0|0
  • c - hepsi

0|0
    0|0
  • Sırf turizme katkım olsun diye görüşürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...