Kızlar ofsayt nedir?

Kızların bunu bilmediği doğru mu 😀

1|0
79|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 78

• Ucuzluktaki super cantayi almak icin Mango'ya girdiniz. Sadece bir tane kalmis, o da kasanin (kale) hemen yaninda. Ama bu cantanin tek taliplisi siz degilsiniz! çantayi gözune kestiren diger bir musteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yaninizda bitiveriyor. Ikiniz de durumun farkindasiniz ve hizla kasaya (kaleye) yoneliyorsunuz. Tam o esnada; biraz önce bluz aldiginiz Zara'da ödemeyi yaptiktan hemen sonra calan cebinizi cevaplamak icin cuzdaninizi cantaniza koymadan arkadasiniza verdiginizi ve onda unuttugunuzu fark ediyorsunuz. Bir yandan kasaya dogru kosarken diger yandan da elinizi havaya kaldirarak arkanizda kalan arkadasinizdan cuzdani (topu) istiyorsunuz. öyle bir durumdasiniz ki, rakibinizin gerisinde kalirsaniz kasaya daha uzak kalacaginiz icin avantajinizi kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezsiniz arkadasinizdan uzak kaliyorsunuz ve arkadasiniz da o kalabalikta size cuzdaninizi firlatamiyor, hersey bir an meselesi. Bu durumda yapmaniz gereken rakibinizin arkasina gecip cuzdani (topu) almaniz ve cuzdani ele gecirdikten sonra rakibinizi gecmeye calismaniz.
    Iste ofsayt bu. Top sana atildigi anda kaleye rakibinden daha yakin olamazsin.
    En sevdiğim tanımlardan birisi :)) ve açıklayıcı bence :D

1|1
    0|0
  • Diyelim Fenerbahçe- Galatasaray maçı var. Galatasaray hücumda. Selçuk kaleye yakın top Burak ta. Burak gol için topu Selçuk a atacak. Selçuk ile Volkan arasında Fenerbahçe den hiçbir futbolcu yok. Ama Selçuk ile Burak arasında var birkaç Fener li. Burak'ın ayağından top çıktığı anda eğer Selçuk ile Volkan arasında hiçbir Fenerli yoksa, ofsayt!

1|3
    0|0
  • offsayt offsaytir, offsayta offsayt demeye tesuf ederim http://m.youtube.com/watch?v=Gh9f6LpXZo8

0|3
    0|0
  • Bin krre anlatılan ama bir türlü anlayamadığım durum

0|0
    0|0
  • takımın hücumdayken karsı takımın kalecisine en yakın futbolcu senin takımındaysa ve topu ona gönderirsen ofsayt olur daaa artık Fenerbahçe besiktaş maçında nasıl bir taktik uygular falan gibi sorular sorun sıkıldık ofsayttan :D

0|0
    0|0
  • A takımının hucum oyuncusu b takımın kaledine b takımının herhangi bir oyuncusundan daha yakınken takım arkadaşından pas alırsa pozisyon ofsayta duser. Yakın bir tarihte iki kuralı değişmiş olsa da genel olarak durum budur tabi olayın incelikleri de var dediğim gibi iki kuralı değişti ayrıca bunu bilmeyen kaldı mı

0|0
    0|0
  • Bir oyuncu kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu zaman ofsayta düşmüş olur işte.

1|2
    0|0
  • Hucumdaki takimin bir oyuncusunun savunmadaki takim oyuncularina gore kale cizgisine daha yakin olmasi. top kendi takim arkadasindan gelmeli tabisi :)

0|0
    0|0
  • Anlamı bilinen, bir türlü anlatılamayan ve olay esnasında anlaşılmadigi halde "ofsayt"diye bağırılıp sadece yaşanılan bir olay.. al sana açıklama kim demiş kizlar bilmiyor diye..

0|0
    0|0
  • Söyleyeyim bakk i doğru mu biliyorum. Rakip kaleye atağa geçtin arkadaşına pas vereceksin pas verdiğin arkadaşın önünde 2 tane rakip takımın savunma oyuncusu yoksa ofsayt olur.

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın bu sene kral olmayı hedeflediği şeydir. Ofsayt kralımız

0|1
    0|0
  • Alisverise gidiyorum magaza indirim yapmis butun her seyi aliyorum kadinlar kasaya yakinken onlerine geciyorum ve ofsayt ahahah bakalim dogru mu :D

1|1
    0|0
  • Ben anladigim kadariyla yazicam. Simdi benim takimimin oyuncusu senin kalecine senin takiminin oyuncusundan daha yakinsa benim oyuncum ofsayte dusmus oluyor. bir de sey var top ayaktan ciktigi anda falan ondeyse. Yani gordugum zaman ofsayt oldu diyebiliyorum ama tanimi tam yaptim mi bilemem. Dogru mu?

0|0
    0|0
    • Biliyorsun ama anlatamadin yüce ruh 😃

• Yeni kurala gore yoeuma acik. :) her an her durum ofsayt olabilir :))

• Anlariz futboldan. Futbol sadece erkek isimidir. Spor evrenseldir ve cinsiyeti yoktur.@xdnzkgn

• Tek bir cinsiyetle sınırlandırılmamalı, futbolla alakası olmayan biri ofsaytı bilmeyebilir. İzleyip takip eden biri olarak pek çok erkekten fazla futbol bilgim olduğunu düşünüyorum. :D

0|0
    0|0
    • Sen acikla o zaman 😁

• Peki topun gerisindeyse pasi alan oyuncu. Eksik biliyoesun :)

• O zaman ofsayt olmaz :D

• şimdi bir çocuktan hoşlanıyorsun çocugun sevgilisi yok ama çocuk gay
    kendimce anlattım

1|1
    0|0
  • Çekilin anlatıyorum

Bak şimdi sen karşımdasın ben burada duruyorum kalede şurda topta bende sonra top ayağından çıkıyo ama senin yanında benim takımdan kimse yok noluyo? Osayt oluyo

1|0
    1|1
  • Mal mıyız biz de bilmiycez x ve y takımları maçta x'in elemanı y'nin kalesine gol atarken x'in önünde kaleci dışında karşı takımdan biri olmaması

1|0
    0|0
  • Şimdi top var kale var çizgi var birde aynı takım oyuncusu şey birde ceza çizgisi işte bunları toplayınca oluyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Beyler artık yeter kızlar bunu ezberledi firikiği ara pası korneri falan sorun gerçeten anlayanları öğrenin :)

0|0
    0|0
    • Konturpiye nedir o zaman sen soyle 😊

• Valla bu bir pozisyon durumu olduğunu düşünmüyorum kontrpiyenin ne olduğunu bilmeden de futboldan zevk alıp oyunu anlayabilirsin. Far tutulmuş tavşan gibi baktı kaldı cümlesinin tek kelimelik hali

• Oo zekisin fistik masallah 😊

• bilmiyorum bilmekte istemiyom baaaneneee :DDD

0|0
    0|0
  • Hayır şimdi google'a bakıp yazsam nerden anlayacaksın. Gerçektende bilen kızı maç izlerken yaptığı yorumdan anlarsın

0|0
    0|0
    • Bakipta yazamayanlar var futboldan anlamanizi beklemiyorum sevmemde zaten maksat bayanlara bunun sorulmasi klişe olmuş bende eglencesine sordum

• Futboldan anlasamda sana pek bir artısı olmaz. Kısacası sana şunu diyorum burada yazanların %80'i googledan buluyor pek güvenme kızlara

• Ofsayt cizgisi var ordayken pas alip gol atiyosan ofsayt oluyo dogru mu :D

0|0
    0|0
    • Ofsayt cizgisi sahanin neresinde tam olarak 😊

• Kendi yorumlari kendim yapiyim müsadenle? Orda kaleye yakin iki cizgi var aralarindaki mesafe kisa digerlerine gore. O cizginin arasinda biyere ofsayt cizgisi deniyo. hakemlerde göz kararı belirliyo zaten. ayrica bunu daha fitbolcular kestiremiyo sen kalkmis bize soruyosun. en fazla bu kadar tarif edebilirim.

• Santra noktasindan rakip kale cizgisine uzanan alan rakip yari alanin her yerinde ofsayt olur bu iki cizgise dogru tabi 😊

• Bilmiyorum :/ bir ara kızlar anlatıyodu dinlememiştim merak edesim gelmiyo :d

0|0
    0|0
  • doğrudur, bilmiyorum :D

0|1
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisi varya o çizgiye toptan ve karşı taraftan daha yakın durmak yani daha yakın olmak

0|0
    0|0
    • Aferin cici kiz 😊

• Aferin sana futbol izliyormusun sen öğrenmişsin... Şut Çekmeyi Biliyormsusun... Senden Gol Yiyen Arkadaşların Varmı...

• İzliyorum severim oynarım sıkıntı yok

• bir futbol hakemi kızıyım futbolla büyüdüm biliyorum ama anlatamıyoruum :D

0|2
    0|0
    • bir denesene merak ettim görüşünü 😀

• ohooo sen de bana futbol uzmanı sanki burada yapma allasen ya :D

• Nerede yapayim dogrusu forvete atilan pas ayaktan cikarken forvetin her hangi bir uzvu rakip savunmanin ilerisinde ve forvet bu pasa hareketlenmisse ofsayttir

• karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa bu durum ofsayt olur yanı sanırsam herhalde galibaa öyle :D

0|0
    0|0
  • Aşağıda vermişsin zaten cevaplarını bari vermeseydin de anlasaydık kim biliyor kim bilmiyor :D

0|0
    0|0
    • Cevaplara bakma dan kendi yorumunu yap sende maksat eğlenmek ogrenmek isteyenede soylemesem ayip olur 😊

• Bildiğim kadarıyla ; Top ayaktan çıktığı vakit senin takımından birisi karşı takımın defans oyuncusunun arkasında eli kolu bacağı falan kalmışsa ofsayt oluyor? Doğru mu bilmiyorum:D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    48

Erkekler Ne Diyor 20

• şimdi kızlar diyelim ki, alışveriştesiniz aldınız alacağınızı kasada kuyruğa girdiniz, bir kadın geldi aldığı elbiseleri siin önünüzde duran bir adama fırlattı (çakal önceden erkek arkadaşını sıraya sokmuş) işte bu ofsayt oluyor futbolda :D

1|3
    0|0
  • İnsanın kendisine yakışanı giymesidir diye bir cevap alırsan şaşırma :D

4|1
    1|0
  • İyi dinleyin kızlar simdi <3
    ;
    Mango'ya girdiğini düşün. Yanında bir arkadaşın var. O kişi seninle aynı takımda yer alıyor. Karşı takımda da sevmediğin kızlar var. Lakin Mango öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. Sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. Karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. Ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız. Kasanın kale olduğunu düşünelim. Karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. Senin de şöyle bir planın var. Takım arkadaşına diyorsun ki; "Sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım." Arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. Bu durumda ofsayta düşersiniz. He ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz. Ama şöyle bir şansınız da var. Sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. Fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım. Çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. Yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz. İşte ofsayt böyle birşeydir ve Mango'da işe yarayabilir.:)

0|1
    0|0
  • Şimdi bir kızın babası gece dışarı çıkmasına izin verdi gooll. Sonra erkek kardeşinde seninle gelecek dedi ofsayttt ☺

1|1
    0|0
  • Olm soran olsa ben nile açıklayamam l*n ne artistik yapionuz anlatmasi cok zor biliyorum ama anlatamiyorum...

1|0
    0|0
  • Kuantum Fiziği = Ofsayt

0|0
    0|0
  • 10 yildir oynarim 3 senedir duserim ofsayta ama anlatamam
    anlatilmaz yasanir derler ya heh o sey ofsayt iste

0|0
    0|0
  • öyle bilecek kız var mı şaşırırım.😄

0|0
    1|0
  • Kızların vereceği cevabı bilemem ama şu soru ofsaytın kralıdır kardeşim :)

0|0
    0|0
  • dostum frikik nedir diye sorsan hepsi bilir

0|0
    0|0
  • google den bekıyorlar :)

0|0
    0|0
  • kardeşim ben de pek bilmiyorum beyaaw.

0|0
    0|0
  • knka onlara sormayaydın eyiydi :D

0|0
    0|0
  • bir bakıyım dedim de sandığımdan iyi ya cevaplar :D

0|0
    0|0
  • @kizlarafisildayan sana kirmizi kart :)

0|0
    0|0
  • anlat onlara haculi

0|0
    0|0
  • yaw kardesim kizlarin ofsayti anlatmasi samanlikta igne aramak gibi bisey...

0|0
    0|0
  • Bayanların Arabadan inerken bacaklarının kameraya gösterip çekmesi yok bu firikikti :) he ofsayt kızların arabaya binerken bacakların kameradan önce binmesi öyle birşeydi gibi gibi

1|1
    0|0
  • Onlar frikiği iyi bilirler dostum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...