Ayrılık teklifi kabul edilir ama neden teklifi yapan gitmez?

Sevgilim umursamaz tavirlarimmdan sıkılmış olacak ki bugün ayrılmak istediğini söyledi. Neden diye sordum. Seninle hayata bakışımız farklı bir günün diğer gününü tutmuyor. Bende tamam bye deyip kapadık. Adam gelmiş otuzuna ama hala söylediklerinin arkasında değil. Az önce ayrılmak isteyen adam şimdi görüşelim nolur konusalim evde misin geliyorum falan filan.

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmeyi özlemiştir. yoksa ayrılalım diyen adam başka türlü dönüp aramaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilişkiden sıkılmış fakat bu ilişki onda alışkanlık yapmış seviyorsan bir fırsat daha ver ama temkinli ol

1|0
    0|0
  • gitmeden önce son partiyi yapacak gözüküyor

degmez salla gitsin

0|0
    0|0
  • gezip eğlenin işte boşver ikinizde dengesizsiniz ne de olsa. canınız sıkılmaz hem. başka birilerini bulana kadar takılın bence boş kalmaktan iyidir...

0|0
    0|0
  • dscs

0|0
    0|0
  • Adam seninle eğleniyor, kaçıp kurtul

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun hayırlısı olmuş :))

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • avrupada böyle değil işte erkekler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kere adam senın onunla daha cok ılgılencegını hayır olmaz dıyecegını dusunerek tekrar dönmüş ... sana bağlanmıs sevmıs sense kendını begenmıs vazgecılmezmıs gıbı davranıyorsun zaten sevsen o adam senın asık oldugun ınsan olsa umursamaz davranmazsın bunu kendın bıle farkettıgıne gore cıddı bı umursamazlık orta da ... sorun o degıl sensın onu kırmadan duzgunce konus ve onun ıyılıgı ıcın bıtsın

1|0
    0|0
  • bi kere ayrılık lafı girdimi her tartışmada gündeme gelir blöf yapmya çalışmış sende hemen tamam demişsin

0|0
    0|0
  • Haklısın gıdecek olan durmamalı ve asla gerı adım atmamalı . konusma ,görusme sende .

0|0
    0|0
  • görüşme!

0|0
    0|0
  • kabul etme snde

0|0
    0|0
  • demek ki bağlanmış ..bana göre yanlış ..madem öyle gideceksen tam gideceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...