Kadın olmanın en güzel tarafı erkekler mi?

Erkekler, kadın olmanın en güzel taraflarını bize yaşatan güzel varlıklardır.

Çünkü erkekler size kendinizi bambaşka hissettirir. Kimi zaman öfkenizin boyutlarını anlamanızı sağlarlar, kimi zaman kendinizi keşfettirirler, yapabilirliklerinizi anlamak için platform hazırlarlar, ayaklarınızı yerden keserler veya dünyaya dönmenizi sağlarlar.

Erkekler, yaşamak için ihtiyaç duyduğumuz tüm duyguları, enerjiyi uyandıran kutsal varlıklardır.

katılıyormusunuz arkadaşlar kadın olmanın en güzel tarafı erkeklermi ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bravoo..işte erkekleri anlayan bir kadın..bütün kadınlar senin gibi olsa dünya daha yaşanır olurdu eminim.çünkü erkeklere hakettiği değeri veren kadınlar erkeklerden daha fazla değer görmeyi hakediyor bence..ama hakettiği değeri...cinsel obje olarak değil...insan ve gerçek birey olarak..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kadının olmanın en güzel tarafı biz erkekler değilde, sanırım hayalindeki erkeğe ulaşabilmesidir kadın olmanın en güzel tarafı.

1|0
    0|0
  • vallahi gözlerim yaşardı böyle bayanlar var mı acaba diyordum bende içimden :/// olgun hatun kendini belli ettiriyor zaten yani detaya gerek bile yok. teşekkür ediyoruz hanımefendi. bu konu başlığı bize gayet hararetli bir gaz verdi. bizde böyle olgun bayanlardan ilham alarak kadınların değerini anlamış oluyoruz...

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederiz :)Bize de erkek olduğumuzu hissettiren kadınlardır.Annemizin,oğlum kuvvetlidir.Kavazonu tek seferde açar deyişi.Kız kardeşimizin,yanımda kardeşim var.Beni korur demesi.Karımızın,evimin direği demesi...

0|0
    0|0
    • Kadina kadin oldugunu hissettiren bir erkektir,kadinligina anlam katanda, erkek olmasa kadin nazini kime yapicak ya bir gercek?bu,erkekler bizi sevmese simarabilirmiyiz ,dedigimizi yaptirabilirmiyiz ?ki kadinlikta bunlardan ibaret degilmi ?

• Allah bu mertebeye,tüm isteyen kadınları eriştirir inşallah.

• amin insallah

• Akıllı kadının hali başka. 5 yıldız

0|0
    0|0
  • bizim gibi salaklar olduğu sürece semer vuran çok olur :D

olmayacak kadınlara etmeyecek değeri biçenler var

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|2
  • kayıtsız şartsız katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yoo ne alaka canım ne yani senin illa mutlu olman sinirlenmem kendini güzel hissetmen için bı erkek sartsa orasını bilemicem :D ben de enerji doluyum ama onunla alakalı değil :D Kimi simartmak istiyosun anlamadım :D

0|0
    0|0
  • bence kadın olmanın en kötü tarafıdır erkekler...

1|0
    0|1
  • kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Kadın olmanın en güzel yanı erkeklermiş. Bu söze sadece "pehh" derim

1|0
    0|1
Yükleniyor...