Ramazanda kilo almak mümkün müdür?

nasıl beslenmek gerekir kilo almak mümkün mü.kilo aldım diyenler nasıl başarıyo hayret ediyorm

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dengesiz beslenirsen kilo alirsin ,vucudun kalori dengesini (+) yonde bozarsan surekli vucuduna yag depolarsin (-) bozarsan bu sefer yaglarini yakip zayiflarsin .Oruc tutmakla bir ilgisi yok bunun.

Iftarda kitliktan cikmis deliler gibi yersen surekli kilo alirsin sonuc olarak.

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle ben çok zayıfım ve iftarda nerdeyse bi kase çorbayla doyabilirim anladın mı.o yüzden oruca bağladım.kalori dengesini + yönde nasıl bozucağım sorun işte

• Senin vucudunun hormon dengesini kontrol ettireceksin bolum adini cok iyi biliyordum ancak unuttum herhangi bir iyi diyetisyen eger doktor diyetisyen bunu yaptirir yaptirmalidir seni hastanenin o bolume gonderir sonra seker/tansiyon/hormon dengesizligi/troid kontrolu yapildiktan sonra beslenme rejimin nasil olacak neden kilo alamiyorsun ortaya cikar saglikli beslenirsin.

Bir konuda icin ferah olsun insanin basina ne geliyorsa asiri kilo problemi yuzunden geliyor .

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer Ramazan, güzel yemekler yapıp yapıp önümüze koyuyorsa "eline sağlı Ramazan Abi" der yeriz icabında:)))

0|0
    0|0
  • bende de aynı prolem var.iş değiştirdim 5 6 kilo aldım ama yetmiyo.175 boyum var 60 kiloyum çok zayıf hissediyorum kendimi.

0|0
    0|0
    • ben de bi 5-6 kilo alsam ne güzel olur.özel bir şey yaptın mı

• benim midem bulanıyo ya daha fazlasını yiyemiyorum.off çok zayıfım artık bi care bulmam lazım

• az yemeye alıştırdığın için öyle oluyo.iştah açıcı şuruplar var onları dene.direk olmasa da çok yedireceği içn dolaylı olarak kilo aldırır

• oruç tutuyorum deyip de iftarda 3 günlük yemek yersen kilo alırsın

0|0
    0|0
  • mümkündür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iftarı corbayla acıp yarım saat sora ana yemeğe gecilmeli ve cok yenmemeli su icilmeli, sahurdada aynı şekilcok yemiycen

0|0
    0|0
  • iftardan sonra uyku , uykudan önce sahur.Yani ye iç yat olayı olursa kilo kaçınılmaz birde yediğinin dozunu kaçırırsan fena.

0|0
    0|0
  • sahurdan iftara kadar yaklasık 15 saat falan oruc tutuluyo galiba. 15 saat boyunca hic bisey yemeyip birden 1500 kalori yersen dogal olarak bi şoka ugruyo vucut. duzensiz beslenmeyle alakalı.

0|0
    0|0
    • düzensiz değil aslında iftar belli sahur belli tam tersi düzenli beslenildiği icin olmasın?

• bi de akşam yenildiği için tabi

• düzensiz gayet. kahvaltı - ara ogun - ogle yemegi- ara ogun - aksam yemegi. duzen budur gunde 2 ogun yiyince duzenli olmuyo.

Yükleniyor...